Wszechstronne środki do czyszczenia szkła

Do czyszczenia luster, okien i powierzchni

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Właściwości Konsystencja Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia
Filtr

Płyny do mycia szkła: 1 - 30 z 32 artykułów

Sonett Płyn do mycia okien

Sonett Płyn do mycia okien, 1 l

  • Z olejkami eterycznymi
  • Ulega całkowitej biodegradacji
  • Do czyszczenia powierzchni ze szkła i plastiku
24,79 zł 27,55 zł (24,79 zł / l)

Dostawa do 7 października

Środek do czyszczenia szkła ze spirytusem

Frosch Środek do czyszczenia szkła ze spirytusem, 500 ml

  • Silnie działa przeciwko tłuszczowi
  • Czyści bez pozostawiania smug
  • Wegański
14,46 zł 16,07 zł (28,92 zł / l)

Dostawa do 7 października

Ecover Płyn do mycia powierzchni szklanych

Ecover Płyn do mycia powierzchni szklanych, 500 ml

  • Do okien i luster
  • Czyści bez smug
  • Składniki na bazie roślinnej
20,66 zł 22,96 zł (41,32 zł / l)

Dostawa do 7 października

Attitude Płyn do mycia okien, szkła i lustra

Attitude Płyn do mycia okien, szkła i lustra, 800 ml

  • Ulega biodegradacji
  • Na bazie roślin
  • Bez amoniaku
25,83 zł 28,70 zł (32,29 zł / l)

Dostawa do 7 października

PUREWAVE Środek do czyszczenia szkła

PUREWAVE Środek do czyszczenia szkła, 500 ml

  • Do okien, luster i płyt szklanych
  • W 100% biodegradowalny
  • Zapach: paczula i wanilia
13,65 zł 16,07 zł (27,30 zł / l)

Dostawa do 7 października

planet pure Płyn do mycia szyb

planet pure Płyn do mycia szyb, Świeżość lawendy (500 ml)

  • Na zabrudzenia i smugi
  • Połysk bez smug
  • Bez mikroplastiku
15,48 zł 17,21 zł (30,96 zł / l)

Dostawa do 7 października

Środek do czyszczenia okien i powierzchni

Klar Środek do czyszczenia okien i powierzchni, 500 ml

  • Bez skłądników zapachowych
  • Testowany dermatologicznie
  • Do szyb i okien
19,62 zł 21,81 zł (39,24 zł / l)

Dostawa do 7 października

Ecover Essential środek do mycia szyb

Ecover Essential środek do mycia szyb, 0.5 l (500 ml)

  • Świeży, naturalny zapach mięty
  • Wszystkie składniki ulegają biodegradacji
  • Wegański
24,79 zł 27,55 zł (49,58 zł / l)

Dostawa do 7 października

CYCLE Środek do mycia szkła

CYCLE Środek do mycia szkła, 500 ml

  • Nie pozostawia bez smug
  • Zapewnia lśniącą czystość
  • Bezzapachowa formuła
10,44 zł 14,92 zł (20,88 zł / l)

Dostawa do 7 października

Almawin Płyn do mycia okien i szkła

Almawin Płyn do mycia okien i szkła, 500 ml

  • Przetestwany dermatologicznie
  • Nadaje się do wielu powierzchni
  • Składniki ulegają biodegradacji
17,55 zł 19,51 zł (35,10 zł / l)

Dostawa do 7 października

Maitre Savon de Marseilles Środek czyszczący

Maitre Savon de Marseilles Środek czyszczący, 1 l

  • Rozpuszcza tłuszcz i uporczywe plamy
  • Na bazie mydła o zapachu cytrusowym
  • Nie trzeba wycierać
34,10 zł 37,89 zł (34,10 zł / l)

Dostawa do 7 października

Greenatural Płyn do mycia szyb i luster

Greenatural Płyn do mycia szyb i luster, 500 ml

  • Bez składników syntetycznych
  • O cytrusowym zapachu
  • Przetestowany na nikiel, chrom i kobalt
16,52 zł 18,36 zł (33,04 zł / l)

Dostawa do 7 października

Sodasan Środek do czyszczenia szyb i powierzchni

Sodasan Środek do czyszczenia szyb i powierzchni, 500 ml

  • Do wszystkich gładkich powierzchni
  • Z czystym alkoholem
  • Bez konserwantów
18,59 zł 20,66 zł (37,18 zł / l)

Dostawa do 7 października

La Corvette Środek do czyszczenia szkła

La Corvette Środek do czyszczenia szkła, 750 ml

  • Do wszystkich powierzchni szklanych
  • Naturalna formuła
  • Z szałwią
34,10 zł 37,89 zł (45,47 zł / l)

Dostawa do 7 października

Środek do czyszczenia szyb, do odkurzaczy do okien

BiOHY Środek do czyszczenia szyb, do odkurzaczy do okien, 1 l

  • Mocny wobec tłuszczu i brudu
  • Do wszystkich odkurzaczy okiennych
  • Biodegradowalny
38,24 zł 42,49 zł (38,24 zł / l)

Dostawa do 7 października

Środek do czyszczenia szkła i powierzchni

pierpaoli ekos Środek do czyszczenia szkła i powierzchni, 750 ml

  • Do szkła, kryształu i plastiku
  • Formuła przyjazna dla środowiska
  • O zapachu cytryny
17,55 zł 19,51 zł (23,40 zł / l)

Dostawa do 7 października

Tea Natura Uniwersalny koncentrat

Tea Natura Uniwersalny koncentrat, 125 ml

  • Na 750ml
  • Do wszystkich powierzchni
  • Czyści i odtłuszcza
17,55 zł 19,51 zł (140,40 zł / l)

Dostawa do 7 października

OKAY Środek do czyszczenia szkła Miss Bliss

OKAY Środek do czyszczenia szkła Miss Bliss, 500 ml

  • Wegański
  • Ochrona przed plamami, brudem i odciskami palców
  • Wysoka moc czyszczenia
23,76 zł 26,40 zł (47,52 zł / l)

Dostawa do 20 października

Organic People Ekologiczny środek do czyszczenia szkła

Organic People Ekologiczny środek do czyszczenia szkła, 500 ml

  • Oczyszcza wszystkie szklane powierzchnie i lustra
  • Nie pozostawia smug
  • Ulega biodegradacji
26,86 zł 29,85 zł (53,72 zł / l)

Dostawa do 7 października

Nieperfumowany środek do czyszczenia szklanych powierzchni

Beeta Nieperfumowany środek do czyszczenia szklanych powierzchni, 5 l

  • Bez alkoholu, specjalnie dla osób z alergią
  • Ekologiczny i przyjazny dla środowiska
  • Bezzapachowy, bez olejków eterycznych
125,09 zł 138,99 zł (25,02 zł / l)

Dostawa do 7 października

Środek do czyszczenia szkła i powierzchni

Biopuro Środek do czyszczenia szkła i powierzchni, 500 ml

  • Hipoalergiczny
  • Z olejem z drzewa herbacianego
  • Czyści i dezynfekuje
24,79 zł 27,55 zł (49,58 zł / l)

Dostawa do 7 października

BIOCLEAN Środek do czyszczenia szkła

BIOCLEAN Środek do czyszczenia szkła, 500 ml

  • Do szkła i gładkich powierzchni
  • Formuła bezzapachowa
  • Praktyczna głowica rozpylająca
11,35 zł 12,62 zł (22,70 zł / l)

Dostawa do 7 października

PUREWAVE ECO płyn do mycia szyb - Ready to use

PUREWAVE ECO płyn do mycia szyb -​ Ready to use, 10 l

  • Do okien, luster i płyt szklanych
  • W 100% biodegradowalny
  • Zapach: paczula i wanilia
135,71 zł 159,66 zł (13,57 zł / l)

Dostawa do 7 października

Środek do czyszczenia szkła, trawa cytrynowa

Kuno Środek do czyszczenia szkła, trawa cytrynowa, 500 ml

  • Silna moc czyszczenia
  • Ulega biodegradacji
  • Odświeżający zapach
10,32 zł 11,47 zł (20,64 zł / l)

Dostawa do 7 października

Środek do czyszczenia szkła i powierzchni

Poliboy Środek do czyszczenia szkła i powierzchni, 500 ml

  • Do powierzchni szklanych, luster i wielu innych.
  • Dla czystości bez smug
  • Opakowania wykonane z recyklatu
17,55 zł 19,51 zł (35,10 zł / l)

Dostawa do 7 października

BRAUZZ. Środek do czyszczenia szkła, zestaw

BRAUZZ. Środek do czyszczenia szkła, zestaw

  • 1x butelka z atomizerem
  • 2x tabletka do czyszczenia szkła
  • Do szkła, okien i luster
31,70 zł 79,26 zł

Dostawa do 7 października

BiOHY Środek do czyszczenia okien Profi

BiOHY Środek do czyszczenia okien Profi, 1 l

  • Do okien, szkła i luster
  • Połysk bez smug
  • Biodegradowalny
38,24 zł 42,49 zł (38,24 zł / l)

Dostawa do 7 października

Płyn do mycia powierzchni szklanych Lawenda

ALPEKO Płyn do mycia powierzchni szklanych Lawenda, 3 l

  • Bardzo wydajny
  • Efekt antystatyczny
  • Delikatny dla powierzchni
113,71 zł 126,35 zł (37,90 zł / l)

Dostawa do 7 października

organic family Środek do czyszczenia szkła Chemistry hack

purenn organic family Środek do czyszczenia szkła Chemistry hack, 500 ml

  • Eliminuje brud i tłuszcz
  • Naturalny skład
  • Z lawendą
25,83 zł 28,70 zł (51,66 zł / l)

Dostawa do 7 października

organic family Środek do czyszczenia szkła Power of Two

purenn organic family Środek do czyszczenia szkła Power of Two, 500 ml

  • Skuteczny w walce z brudem i tłuszczem
  • Wegański
  • Z truskawkami
25,83 zł 28,70 zł (51,66 zł / l)

Dostawa do 7 października