Środki do mycia i czyszczenia

Ekologiczne środki czystości dla całego gospodarstwa domowego

Szukasz uniwersalnego środka czyszczącego lub specjalnego biologicznego środka czyszczącego do łazienki, toalety lub kuchni? Trafiłeś we właściwe miejsce! U nas znajdziesz różne produkty do odkamieniania oraz środki czyszczące do podłóg i powierzchni. Wybierz z szerokiej gamy wielu międzynarodowych marek i przekonaj się sam!

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Rodzaj prania Marki Właściwości Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia
Filtr

Środki czystości: 1 - 30 z 437 artykułów

Sonett Płyn do czyszczenia łazienki

Sonett Płyn do czyszczenia łazienki, 1 l

  • Usuwa plamy z wody i osadu z mydła
  • Ulega w 100% biodegradacji
  • Ma neutralny zapach i wegański
24,79 zł 27,55 zł (24,79 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do dezynfekcji powierzchni

Sonett Płyn do dezynfekcji powierzchni, 1 l

  • Do kuchni i urządzeń sanitarnych
  • Gotowy do użycia roztwór
  • Wysycha bez pozostałości
47,53 zł 52,82 zł (47,53 zł / l)

Dostawa do 6 października

Method Uniwersalny środek czyszczący

Method Uniwersalny środek czyszczący, Pink Grapefruit (828 ml)

  • Skutecznie czyści
  • Ulega biodegradacji
  • Butelka wykonana w 100% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu
24,79 zł 27,55 zł (29,94 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do mycia WC z cedrem

Sonett Płyn do mycia WC z cedrem, 750 ml

  • Produkt roślinny bez skłdaników petrochemicznych
  • Z olejkiem cedrowym
  • Ulega całkowitej biodegradacji
17,55 zł 19,51 zł (23,40 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do czyszczenia powierzchni kuchennych

Method Płyn do czyszczenia powierzchni kuchennych, 828 ml

  • Naturalny i bardzo skuteczny
  • Ulega biodegradacji
  • Roślinne składniki
24,79 zł 27,55 zł (29,94 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do mycia okien

Sonett Płyn do mycia okien, 1 l

  • Z olejkami eterycznymi
  • Ulega całkowitej biodegradacji
  • Do czyszczenia powierzchni ze szkła i plastiku
24,79 zł 27,55 zł (24,79 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn uniwersalny

Sonett Płyn uniwersalny, 1 l

  • Z olejkiem z pomarańczy i trawy cytrynowej
  • Ulega całkowitej biodegradacji
  • Dobrze tolerowany przez skórę
22,72 zł 25,25 zł (22,72 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Silny środek do czyszczenia toalet

Ecover Silny środek do czyszczenia toalet, 750 ml

  • Orzeźwiający zapach cytryny i pomarańczy
  • Składniki na bazie warzyw i minerałów
  • Wyjątkowo silny
20,66 zł 22,96 zł (27,55 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do czyszczenia łazienek Mięta eukaliptusowa

Method Płyn do czyszczenia łazienek Mięta eukaliptusowa, 828 ml

  • Zwalcza osad z kamienia
  • Formuła oparta na roślinach
  • Biodegradowalny
24,79 zł 27,55 zł (29,94 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Płyn do czyszczenia łazienek

Ecover Płyn do czyszczenia łazienek, 500 ml

  • Ma silne działanie
  • Przeciwdziała pozostałością mydła i zabrudzeniom
  • Do chromowych miejsc
20,66 zł 22,96 zł (41,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Proszek do szorowania

Sonett Proszek do szorowania, 450 g

  • Środek do czyszczenia w postaci proszku
  • Do czyszczenia kuchennych płyt ceramicznych i piekarnika
  • Usuwa przypalone resztki
17,55 zł 19,51 zł (39,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonett Mleczko do szorowania

Sonett Mleczko do szorowania, 0.5 l (500 ml)

  • Powstrzymuje rozwój drobnoustrojów
  • Zapach lawendy i trawy cytrynowej
  • Zwalcza uporczywe zabrudzenia
17,55 zł 19,51 zł (35,10 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Pomarańczowy środek czyszczący

Sonett Pomarańczowy środek czyszczący, 0.5 l (500 ml)

  • Do kuchni, warsztatu, okien i podłóg
  • Z organicznym olejkiem pomarańczowym
  • Przyjazny dla skóry
18,59 zł 20,66 zł (37,18 zł / l)

Dostawa do 6 października

Środek do czyszczenia toalet cytrusowa świeżość

Ecover Środek do czyszczenia toalet cytrusowa świeżość, 750 ml

  • Z naturalną siłą kwasu cytrynowego
  • Świeży zapach na bazie roślin
  • Całkowicie biodegradowalny
15,48 zł 17,21 zł (20,64 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Odkamieniacz

Sonett Odkamieniacz, 1 l

  • Ma neutralny zapach
  • Ulega w 100% biodegradacji
  • Usuwa osady wapienne
21,69 zł 24,11 zł (21,69 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sodasan Pomarańczowy środek czyszczący

Sodasan Pomarańczowy środek czyszczący, 500 ml

  • Wysoko skoncentrowany i skuteczny
  • Brak barwników lub konserwantów
  • Naturalny, świeży zapach pomarańczy
19,62 zł 21,81 zł (39,24 zł / l)

Dostawa do 6 października

Środek do czyszczenia płytek podłogowych i drewna

Attitude Środek do czyszczenia płytek podłogowych i drewna, 1,04 l

  • Hipoalergiczny
  • Na bazie roślinnej
  • Z naturalnym cytrusowym zapachem
25,83 zł 28,70 zł (24,84 zł / l)

Dostawa do 6 października

Środek do czyszczenia powierzchni w łazience

Attitude Środek do czyszczenia powierzchni w łazience, 800 ml

  • Wszechstronny
  • Bez chloru
  • Biodegradowalny
25,83 zł 28,70 zł (32,29 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Płyn do usuwania kamienia

Ecover Płyn do usuwania kamienia, 500 ml

  • Usuwa uporczywe osady wapienne
  • Delikatna piana
  • Do czyszczenia łazienki
20,66 zł 22,96 zł (41,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do czyszczenia powierzchni kuchennych

Attitude Płyn do czyszczenia powierzchni kuchennych, 800 ml

  • Hipoalergiczny
  • Przyjazne dla środowiska
  • Nie był testowany na zwierzętach
25,83 zł 28,70 zł (32,29 zł / l)

Dostawa do 6 października

Cytrynowy środek do czyszczenia WC

Frosch Cytrynowy środek do czyszczenia WC, 750 ml

  • Świeży cytrynowy zapach
  • Przeciw zwapnieniom i kamieniowi moczowemu
  • Wolne od szkodliwych substancji chemicznych
16,52 zł 18,36 zł (22,03 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kuchenny środek do czyszczenia piekarnika i kuchenki

Ecover Kuchenny środek do czyszczenia piekarnika i kuchenki, 500 ml

  • Z organicznymi substancjami myjącymi
  • Rozpuszcza uporczywy brud i tłuszcz
  • Formuła na bazie roślinnych składników
20,66 zł 22,96 zł (41,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Preparat do czyszczenia kabin prysznicowych i powierzchni

Attitude Preparat do czyszczenia kabin prysznicowych i powierzchni, 800 ml

  • Neutralne CO2
  • Biologicznie biodegradowalny
  • Łatwy w użyciu
25,83 zł 28,70 zł (32,29 zł / l)

Dostawa do 6 października

Uniwersalny środek do czyszczenia powierzchni, cutrus

Attitude Uniwersalny środek do czyszczenia powierzchni, cutrus, 800 ml

  • Hipoalergiczny
  • Ulega biodegradacji
  • Z olejkami eterycznymi
25,83 zł 28,70 zł (32,29 zł / l)

Dostawa do 6 października

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Lovely Lavender

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Lovely Lavender

  • Do 160 spłukań
  • Z biodegradowalnym mydłem
  • Świeży zapach lawendy
12,39 zł 13,77 zł

Dostawa do 6 października

Lawendowy uniwersalny środek do czyszczenia

Frosch Lawendowy uniwersalny środek do czyszczenia, 1 l

  • Odpowiedni do wielu powierzchni
  • Bez szkodliwych substancji chemicznych
  • Na bazie naturalnych składników aktywnych
14,46 zł 16,07 zł (14,46 zł / l)

Dostawa do 6 października

Biolu Kwas cytrynowy w proszku

Biolu Kwas cytrynowy w proszku, 1 kg

  • Wszechstronne zastosowanie
  • Nie zawiera fosforanów i barwników
  • Całkowicie biodegradowalny
47,53 zł 52,82 zł (47,53 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Płyn do czyszczenia toalet "atlantycka świeżość"

Ecover Płyn do czyszczenia toalet "atlantycka świeżość", 750 ml

  • O potrójnym działaniu
  • Świeży, przyjemny zapach
  • Składniki ulegające biodegradacji
15,48 zł 17,21 zł (20,64 zł / l)

Dostawa do 6 października

Środek do czyszczenia szkła ze spirytusem

Frosch Środek do czyszczenia szkła ze spirytusem, 500 ml

  • Silnie działa przeciwko tłuszczowi
  • Czyści bez pozostawiania smug
  • Wegański
14,46 zł 16,07 zł (28,92 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do czyszczenia WC z miętą i mirtą

Sonett Płyn do czyszczenia WC z miętą i mirtą, 750 ml

  • Wegańskie i ulega całkowitej biodegradacji
  • Z olejkami eterycznymi
  • Usuwa zanieczyszczenia
17,55 zł 19,51 zł (23,40 zł / l)

Dostawa do 6 października