Ekologiczne środki do szorowania

Krem do szorowania i proszek do szorowania

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Nuty zapachowe Marki Właściwości Konsystencja Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia
Filtr

Środki do szorowania: 18 artykułów

Sonett Proszek do szorowania

Sonett Proszek do szorowania, 450 g

  • Środek do czyszczenia w postaci proszku
  • Do czyszczenia kuchennych płyt ceramicznych i piekarnika
  • Usuwa przypalone resztki
19,99 zł (44,42 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonett Mleczko do szorowania

Sonett Mleczko do szorowania, 0.5 l (500 ml)

  • Powstrzymuje rozwój drobnoustrojów
  • Zapach lawendy i trawy cytrynowej
  • Zwalcza uporczywe zabrudzenia
19,99 zł (39,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Klar Mleczko do szorowania

Klar Mleczko do szorowania, 500 ml

  • Do stali nierdzewnej
  • Do płyt kuchennych
  • Do emalii
21,99 zł (43,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Cleaning Block Kamień do czyszczenia toalet

Cleaning Block Kamień do czyszczenia toalet, bez uchwytu

  • Nadaje się do porcelany i ceramiki
  • Nie są potrzebne detergenty
  • Oczyszcza bez zadrapań
10,99 zł

Dostawa do 6 października

Sodasan mleczko do szorowania

Sodasan Sodasan mleczko do szorowania, 500 ml

  • Skuteczne, dokładne czyszczenie
  • Brak barwników lub konserwantów
  • Naturalny zapach z czystych olejków eterycznych
19,99 zł (39,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Cleaning Block Kamień czyszczący

Cleaning Block Kamień czyszczący

  • Usuwa pleśń, rdzę i farbę
  • Idealny do ciężkich zabrudzeń
  • Umożliwia łatwe i skuteczne czyszczenie
12,99 zł

Dostawa do 6 października

Cleaning Block Kamień do czyszczenia grila

Cleaning Block Kamień do czyszczenia grila, bez uchwytu

  • Nie zawiera żadnych chemikaliów
  • Wyjątkowo skuteczny
  • Pasuje do czyszczenia grilla
18,99 zł

Dostawa do 6 października

Mleczko do szorowania Cytryna

Frosch Mleczko do szorowania Cytryna, 500 ml

  • Mączka marmurowa do usuwania skorup
  • Delikatne dla stali nierdzewnej i ceramiki
  • Formuła bez mikroplastiku
14,99 zł (29,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Putzstein pasta do polerowania gładkich powierzchni

Uni-Sapon Putzstein pasta do polerowania gładkich powierzchni, 250 g

  • Z surowców roślinnych
  • Czyści bez zarysowań
  • Bardzo ekonomiczny
80,00 zł (320,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Uni-Sapon Pasta do mycia rąk

Uni-Sapon Pasta do mycia rąk, 450 g

  • Bardzo wydajna
  • Z naturalnym olejkiem jojoba
  • Dla gładkich i czystych dłoni
64,00 zł (142,22 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Mleczko czyszczące

Frosch Mleczko czyszczące, 500 ml

  • Moc proszku marmurowego przeciw zabrudzeniom
  • Również do stali nierdzewnej i ceramiki
  • Zrównoważone i bez mikroplastiku
14,99 zł (29,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

fred cleanstone - wkład do kamienia czyszczącego

bluu fred cleanstone -​ wkład do kamienia czyszczącego, 250 g

  • Do stali chromowanej i płyt szklano-ceramicznych
  • W pełni naturalne składniki
  • Poręczny i wydajny
100,39 zł 105,68 zł (401,56 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cleaning Block Kamień do czyszczenia płyt grilowych

Cleaning Block Kamień do czyszczenia płyt grilowych

  • Usuwa brud i uporczywy smar
  • Bezwonny
  • Bakteriostatyczne
16,34 zł 17,21 zł

Dostawa do 6 października

Cleaning Block Kamień czyszczący do basenów

Cleaning Block Kamień czyszczący do basenów

  • Ekologiczny i bezwonny
  • Usuwa kamień, brud i glony
  • Proste i skuteczne czyszczenie
16,34 zł 17,21 zł

Dostawa do 6 października

Probiotyczna pasta do czyszczenia opornych zabrudzeń

YOPE Probiotyczna pasta do czyszczenia opornych zabrudzeń, 160 g

  • Praktyczna w kuchni i łazience
  • Usuwa uporczywe osady
  • Wegańska i nietestowana na zwierzętach
37,99 zł (237,44 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Multikraft Kamień czyszczący

Multikraft Kamień czyszczący, 250 g

  • Wydajny i długotrwały
  • Usuwa uporczywe zabrudzenia
  • Wysoki połysk bez zarysowań
80,00 zł (320,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tadé Kamień polerski z mydłem Aleppo

Tadé Kamień polerski z mydłem Aleppo, 300 g

  • Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz
  • Usuwa tłuszcz, poleruje i zabezpiecza
  • Wyjątkowo wydajny
47,99 zł (159,97 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

Tea Natura Recycle - Łagodny środek czyszczący

Tea Natura Recycle -​ Łagodny środek czyszczący, 500 ml

  • Łatwo ulegające biodegradacji
  • Na bazie oleju odpadowego
  • Opakowanie z bio-plastiku
24,99 zł (49,98 zł / l)

Produkt tymczasowo niedostępny