Ekologiczne środki do czyszczenia toalet

Żele, tabletki i klasyczne środki do czyszczenia toalet

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Właściwości Konsystencja Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia
Filtr

Środki do czyszczenia toalet: 1 - 30 z 39 artykułów

Sonett Płyn do mycia WC z cedrem

Sonett Płyn do mycia WC z cedrem, 750 ml

  • Produkt roślinny bez skłdaników petrochemicznych
  • Z olejkiem cedrowym
  • Ulega całkowitej biodegradacji
19,99 zł (26,65 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Silny środek do czyszczenia toalet

Ecover Silny środek do czyszczenia toalet, 750 ml

  • Orzeźwiający zapach cytryny i pomarańczy
  • Składniki na bazie warzyw i minerałów
  • Wyjątkowo silny
22,99 zł (30,65 zł / l)

Dostawa do 6 października

Środek do czyszczenia toalet cytrusowa świeżość

Ecover Środek do czyszczenia toalet cytrusowa świeżość, 750 ml

  • Z naturalną siłą kwasu cytrynowego
  • Świeży zapach na bazie roślin
  • Całkowicie biodegradowalny
17,99 zł (23,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Cytrynowy środek do czyszczenia WC

Frosch Cytrynowy środek do czyszczenia WC, 750 ml

  • Świeży cytrynowy zapach
  • Przeciw zwapnieniom i kamieniowi moczowemu
  • Wolne od szkodliwych substancji chemicznych
18,99 zł (25,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Lovely Lavender

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Lovely Lavender

  • Do 160 spłukań
  • Z biodegradowalnym mydłem
  • Świeży zapach lawendy
13,99 zł

Dostawa do 6 października

Płyn do czyszczenia toalet "atlantycka świeżość"

Ecover Płyn do czyszczenia toalet "atlantycka świeżość", 750 ml

  • O potrójnym działaniu
  • Świeży, przyjemny zapach
  • Składniki ulegające biodegradacji
17,99 zł (23,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do czyszczenia WC z miętą i mirtą

Sonett Płyn do czyszczenia WC z miętą i mirtą, 750 ml

  • Wegańskie i ulega całkowitej biodegradacji
  • Z olejkami eterycznymi
  • Usuwa zanieczyszczenia
19,99 zł (26,65 zł / l)

Dostawa do 6 października

Środek do usuwania kamienia i zacieków mocu Lawendowy

Frosch Środek do usuwania kamienia i zacieków mocu Lawendowy, 750 ml

  • Wegański
  • Bez mikroplastików
  • Świeży zapach lawendy
18,99 zł (25,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sodasan Mocny żel do toalet, świerk

Sodasan Mocny żel do toalet, świerk, 750 ml

  • Usuwa kamień, kamień moczowy i brud
  • Z naturalnym kwasem cytrynowym
  • Żel adhezyjny
22,99 zł (30,65 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Srodek do czyszczenia toalet  - jodła

Ecover Srodek do czyszczenia toalet -​ jodła, 0.75 l (750 ml)

  • Świeży, naturalny aromat sosny
  • Składniki na bazie warzyw i składników mineralnych
  • Wegański
21,99 zł (29,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Lushy Limes

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Lushy Limes

  • Dla higienicznej czystości
  • Łatwa do zamocowania
  • Zapach musującej limonki
13,99 zł

Dostawa do 6 października

Kostka zapachowa do toalety Mystic Marine

Toilet Tapes Kostka zapachowa do toalety Mystic Marine

  • Łatwe mocowanie
  • Mydło biodegradowalne
  • Świeży morski zapach
13,99 zł

Dostawa do 6 października

Klar Płyn do czyszczenia WC

Klar Płyn do czyszczenia WC, 750 ml

  • Usuwa kamień moczowy i kamień
  • Bardzo wydajny
  • Bez fosforanów
18,99 zł (25,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Toilet Tapes Kostka do toalety Groovy Grass

Toilet Tapes Kostka do toalety Groovy Grass

  • Z biodegradowalnym mydłem
  • Dla higieny i czystości
  • Zapach świeżo skoszonej trawy
13,99 zł

Dostawa do 6 października

Sodasan Środek do czyszczenia toalet - cytrus

Sodasan Środek do czyszczenia toalet -​ cytrus, 750 ml

  • Usuwa pozostałosciw muszlach klozetowych i pisuarach
  • Naturalny, świeży zapach
  • Ze składnikami roślinnymi
20,99 zł (27,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Floral Fest

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Floral Fest

  • Higieniczne mocowanie
  • Nadaje się do wszystkich toalet
  • Piękny kwiatowy zapach
13,99 zł

Dostawa do 6 października

Środek do czyszczenia toalet z octem

Frosch Środek do czyszczenia toalet z octem, 750 ml

  • Mocny wobec kamienia, osadu z moczu i brudu
  • Z ściernym pumeksem
  • Wegański
18,99 zł (25,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Środek do czyszczenia WC z kamienia moczowego i osadów wapiennych

planet pure Środek do czyszczenia WC z kamienia moczowego i osadów wapiennych, 750 ml

  • Skuteczna formuła
  • Z olejkami eterycznymi
  • Świeży zapach eukaliptusa
16,72 zł (22,29 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kostka zapachowa do WC Peppermint Passion

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Peppermint Passion

  • Do 90% mniej plastiku
  • Biodegradowalna
  • Zapach świeżej mięty
13,99 zł

Dostawa do 6 października

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Dazzling Dutch

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Dazzling Dutch

  • 90% mniej plastiku
  • Wegańska i nietestowana na zwierzętach
  • O kwiatowo-migdałowym zapachu
13,99 zł

Dostawa do 6 października

Ulrich natürlich Tabletki do czyszczenia WC

Ulrich natürlich Tabletki do czyszczenia WC, 12 szt.

  • Usuwa osady i kamień
  • Z kwaskiem cytrynowym
  • Naturalnie skuteczne
57,00 zł (4,75 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Greenatural WC-Gel Eco

Greenatural WC-​Gel Eco, 500 ml

  • Świeży zapach
  • Bez syntetycznych zapachów i barwników
  • Nadaje się do codziennego czyszczenia
21,99 zł (43,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Biolu Środek do czyszczenia toalet Eco Tabs

Biolu Środek do czyszczenia toalet Eco Tabs, 20 szt.

  • Usuwa nawet uporczywy brud
  • Rozpuszcza kamień
  • O zapachu cytrynowo-miętowym
21,99 zł (1,10 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Środek do czyszczenia toalet, ocet i malina

Frosch Środek do czyszczenia toalet, ocet i malina, 750 ml

  • Mocny wobec kamienia, osadu z moczu i brudu
  • Z malinową świeżością
  • Usuwa nieprzyjemne zapachy
18,99 zł (25,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Almawin płyn do mycia toalet o świeżym cytrynowym zapachu

Almawin Almawin płyn do mycia toalet o świeżym cytrynowym zapachu, 750 ml

  • Skutecznie przebadany dermatologicznie
  • Silny przeciwko kamieniu wapiennemu i kamieniom moczowym
  • Wszystkie składniki ulegają biodegradacji
20,99 zł (27,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Beeta Żel do WC

Beeta Żel do WC, 750 ml (bez olejków eterycznych)

  • Mocny i higieniczny
  • Z naturalnymi kwasami owocowymi
  • Ekologiczny i bezpieczny dla środowiska
28,99 zł (38,65 zł / l)

Dostawa do 6 października

Almawin Aktiv żel do WC

Almawin Aktiv żel do WC, 750 ml

  • Wegański
  • Bardzo ekonomiczny
  • Optymalne dozowanie
21,99 zł (29,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Środek do czyszczenia higiena & WC

Tea Natura Środek do czyszczenia higiena & WC, 1 l

  • Ulega biodegradacji
  • Bez chloru
  • Higienicznie czysty
29,99 zł (29,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Organic People Ekologiczny środek do czyszczenia toalet

Organic People Ekologiczny środek do czyszczenia toalet, 500 ml

  • Usuwa osady z kamienia
  • Eliminuje nieprzyjemne zapachy
  • Dociera nawet do trudno dostępnych miejsc
29,99 zł (59,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

OKAY Środek do czyszczenia toalet Flush King

OKAY Środek do czyszczenia toalet Flush King, 500 ml

  • Skuteczny w walce z brudem i osadami
  • Ulega biodegradacji
  • Wegański
24,99 zł (49,98 zł / l)

Dostawa do 6 października