Ekologiczne środi do czyszczenia podłóg

Do intensywnego czyszczenia i pielęgnacji wszystkich podłóg

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Nuty zapachowe Marki Właściwości Konsystencja Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia
Filtr

Środki czyszczące do podłóg: 1 - 30 z 47 artykułów

Środek do czyszczenia płytek podłogowych i drewna

Attitude Środek do czyszczenia płytek podłogowych i drewna, 1,04 l

  • Hipoalergiczny
  • Na bazie roślinnej
  • Z naturalnym cytrusowym zapachem
25,83 zł 28,70 zł (24,84 zł / l)

Dostawa do 7 października

Sonett Płyn do mycia podłóg

Sonett Płyn do mycia podłóg, 0,50 l

  • Chroni za pomocą filmu woskowego
  • Nie tworzy warstw
  • Całkowicie ulega biodegradacji
47,53 zł 52,82 zł (95,06 zł / l)

Dostawa do 7 października

Płyn do czyszczenia podłóg z olejem z siemienia lnianego i orzecha

Biopuro Płyn do czyszczenia podłóg z olejem z siemienia lnianego i orzecha, 1 l

  • Z olejem z siemienia lnianego i orzecha
  • Testowany na nikiel, chrom i kobalt
  • Hipoalergiczny i wegański
28,93 zł 32,15 zł (28,93 zł / l)

Dostawa do 7 października

Biolu Płyn do mycia podłóg z eukaliptusem

Biolu Płyn do mycia podłóg z eukaliptusem, 1 l

  • Wysoka siła czyszczenia
  • Z olejekiem eukaliptusowy
  • Bez fosforanów i barwników
19,62 zł 21,81 zł (19,62 zł / l)

Dostawa do 7 października

Method Środek do mycia podłóg, rabarbar

Method Środek do mycia podłóg, rabarbar, 739 ml

  • Do kamienia, płytek i laminatu
  • Łatwy w użyciu
  • Gotowy do użycia
27,90 zł 31,00 zł (37,75 zł / l)

Dostawa do 7 października

Method Środek do czyszczenia podłóg drewnianych

Method Środek do czyszczenia podłóg drewnianych, 739 ml

  • Gotowy do użycia
  • Bez wosków
  • O zapachu migdałów
27,90 zł 31,00 zł (37,75 zł / l)

Dostawa do 7 października

Środek do mycia podłóg - tymianek, lawenda i drzewo herbaciane

Greenatural Środek do mycia podłóg -​ tymianek, lawenda i drzewo herbaciane, 500 ml

  • Koncentrat eko-bio
  • Z roślinnymi środkami powierzchniowo czynnymi
  • Przyjemny zapach olejków eterycznych
19,62 zł 21,81 zł (39,24 zł / l)

Dostawa do 7 października

Środek do czyszczenia drewna i podłóg naturalnych

planet pure Środek do czyszczenia drewna i podłóg naturalnych, 510 ml

  • Do mebli i podłóg z naturalnych materiałów
  • Delikatny dla powierzchni
  • Z zapachem pomarańczy
19,62 zł 21,80 zł (38,47 zł / l)

Dostawa do 7 października

PUREWAVE Uniwersalny środek do czyszczenia podłóg

PUREWAVE Uniwersalny środek do czyszczenia podłóg, 500 ml

  • Do płytek, laminatów i innych materiałów.
  • Do wnętrz i na zewnątrz
  • Zapach: Balsam Wood
23,41 zł 27,55 zł (46,82 zł / l)

Dostawa do 7 października

Klar Środek do czyszczenia podłogi

Klar Środek do czyszczenia podłogi, 500 ml

  • Czyści i pielęgnuje
  • Do PCV i kamienia
  • Do polakowanych podłóg drewnianych
18,59 zł 20,66 zł (37,18 zł / l)

Dostawa do 7 października

Środek do czyszczenia podłóg do robotów myjących o zapachu pomarańczowym

BiOHY Środek do czyszczenia podłóg do robotów myjących o zapachu pomarańczowym, 1 l

  • Do wszystkich robotów czyszczących
  • Dla czystości bez smug
  • Bez mikroplastiku
38,24 zł 42,49 zł (38,24 zł / l)

Dostawa do 7 października

Uniwersalny środek do czyszczenia podłóg i powierzchni

Greenatural Uniwersalny środek do czyszczenia podłóg i powierzchni, 500 ml

  • Wysoka siła czyszczenia
  • Niezwykle ekonomiczny
  • Testowany na nikiel
16,52 zł 18,36 zł (33,04 zł / l)

Dostawa do 7 października

Środek do czyszczenia podłóg do robotów myjących o wiosennym zapachu

BiOHY Środek do czyszczenia podłóg do robotów myjących o wiosennym zapachu, 1 l

  • Do wszystkich robotów czyszczących
  • Dla czystości bez smug
  • Bez mikroplastiku
38,24 zł 42,49 zł (38,24 zł / l)

Dostawa do 7 października

Koncentrat do mycia podłóg do maszyn do szorowania

Sonett Koncentrat do mycia podłóg do maszyn do szorowania, 1 l

  • W 100% biodegradowalny
  • Bardzo bogaty koncentrat
  • Z surowców roślinnych i mineralnych
34,10 zł 37,89 zł (34,10 zł / l)

Dostawa do 7 października

organic family Przyjazny dla zwierząt środek do czyszczenia podłóg Amigo

purenn organic family Przyjazny dla zwierząt środek do czyszczenia podłóg Amigo, 1 l

  • Nadaje się do wszystkich podłóg
  • Bezpieczny dla zwierząt
  • Bez zapachu
33,06 zł 36,74 zł (33,06 zł / l)

Dostawa do 7 października

Poliboy Koncentrat do robotów czyszczących

Poliboy Koncentrat do robotów czyszczących, 1 l

  • Do wszystkich podłóg, które można wycierać
  • Szybkoschnący i niskopieniący
  • Świeży zapach grejpfruta
28,93 zł 32,15 zł (28,93 zł / l)

Dostawa do 7 października

Środek do czyszczenia parkietów i podłóg drewnianych

Poliboy Środek do czyszczenia parkietów i podłóg drewnianych, 5 l

  • Do podłóg wykonanych z prawdziwego drewna
  • Czyści i pielęgnuje
  • Z owocowym zapachem
120,95 zł 134,39 zł (24,19 zł / l)

Dostawa do 19 października

Ecover Mydło do podłóg Pomarańcza & Cytryna

Ecover Mydło do podłóg Pomarańcza & Cytryna, 5 l

  • Do kamienia naturalnego, betonu i innych powierzchni
  • Czyści, pielęgnuje i chroni
  • Bez pozostałości
153,00 zł 170,00 zł (30,60 zł / l)

Dostawa do 7 października

organic family Uniwersalny środek do mycia podłóg Juicy Berry Twist

purenn organic family Uniwersalny środek do mycia podłóg Juicy Berry Twist, 1 l

  • Może być stosowany na wszystkich typach podłóg
  • Nie pozostawia zacieków
  • Z jałowcem i jabłkiem
33,06 zł 36,74 zł (33,06 zł / l)

Dostawa do 7 października

Skoncentrowany środek do czyszczenia podłóg i powierzchni

pero Skoncentrowany środek do czyszczenia podłóg i powierzchni, 1 l

  • Wysoka moc czyszczenia
  • Bardzo wydajny
  • Z lawendą i miętą
34,10 zł 37,89 zł (34,10 zł / l)

Dostawa do 7 października

Tea Natura Koncentrat do czyszczenia podłóg

Tea Natura Koncentrat do czyszczenia podłóg, 125 ml

  • Daje 1l środka czyszczącego
  • Prosta aplikacja
  • Z pomarańczowym olejkiem eterycznym
17,55 zł 19,51 zł (140,40 zł / l)

Dostawa do 7 października

Środek do czyszczenia podłóg do robotów myjących Classic

BiOHY Środek do czyszczenia podłóg do robotów myjących Classic, 1 l

  • Do wszystkich robotów myjących
  • Dla czystości bez smug
  • Bez mikroplastiku
38,24 zł 42,49 zł (38,24 zł / l)

Dostawa do 7 października

ALPEKO Płyn do mycia podłóg Eukaliptus

ALPEKO Płyn do mycia podłóg Eukaliptus, 500 ml

  • Również do podłóg marmurowych i kamiennych
  • Skoncentrowana formuła
  • Wegański
28,93 zł 32,15 zł (57,86 zł / l)

Dostawa do 16 listopada

emsal Środek do czyszczenia parkietu

emsal Środek do czyszczenia parkietu, 1.000 ml

  • Praktyczna ochrona fug przed wilgocią
  • Pielęgnuje dzięki woskowi słonecznikowemu
  • Elegancki, jedwabisty połysk
38,24 zł 42,49 zł (38,24 zł / l)

Dostawa do 7 października

pierpaoli ekos Uniwersalny środek czyszczący do podłóg

pierpaoli ekos Uniwersalny środek czyszczący do podłóg, 10 kg

  • Do codziennego sprzątania
  • Ekologiczna formuła
  • Zapach mięty i pomarańczy
175,74 zł 195,27 zł (17,57 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Stripwash Paski do czyszczenia podłóg

Stripwash Paski do czyszczenia podłóg, 24 szt.

  • Skuteczne w walce z brudem i tłuszczem
  • Ulega biodegradacji
  • Pakowane bez plastiku
42,37 zł 47,08 zł (1,77 zł / szt.)

Dostawa do 7 października

ALPEKO Płyn do mycia podłóg Argan

ALPEKO Płyn do mycia podłóg Argan, 500 ml

  • Również do wrażliwych podłóg
  • Bogata formuła
  • Surfaktanty roślinne
28,93 zł 32,15 zł (57,86 zł / l)

Dostawa do 7 października

emsal Środek do podłóg na wysoki połysk

emsal Środek do podłóg na wysoki połysk, 1.000 ml

  • Długotrwały połysk bez polerowania
  • Chroni przed zarysowaniami i śladami
  • Świeży zapach pomarańczy
43,40 zł 48,23 zł (43,40 zł / l)

Dostawa do 7 października

Środek wielofunkcyjny i do czyszczenia podłóg 0%

biobel Środek wielofunkcyjny i do czyszczenia podłóg 0%, 1 l

  • Do podłóg, łazienek i kuchni
  • Odpowiedni dla gospodarstw domowych ze zwierzętami
  • Formuła w 100% roślinna
26,86 zł 29,85 zł (26,86 zł / l)

Dostawa do 7 października

BiOHY Środek czyszczący do odkurzaczy myjących

BiOHY Środek czyszczący do odkurzaczy myjących, 1 l

  • Do wszystkich odkurzaczy na mokro i na sucho
  • Biodegradowalny
  • Bardzo produktywny
38,24 zł 42,49 zł (38,24 zł / l)

Dostawa do 7 października