Wegańskie płyny do prania

Delikatne, łagodne i do wszystkich rodzajów tkanin

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Rodzaj prania Marki Właściwości Certyfikaty Zakres stosowania Temperatura prania
Filtr

Płyny do prania : 1 - 30 z 91 artykułów

Sonett Lawendowy płyn do prania

Sonett Lawendowy płyn do prania, 5 l

  • Do prania kolorowego i białego
  • Delikatny zapach lawendowego organicznego olejku eterycznego
  • 30 º C - 95 º C
114,00 zł (22,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do prania Sensitiv

Sonett Płyn do prania Sensitiv, 2 l

  • Do prania kolorowego i białego
  • Bez enzymów i inżynierii genetycznej
  • 30 º C - 95 º C
51,00 zł (25,50 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do prania tkanin kolorowych z miętą i cytryną

Sonett Płyn do prania tkanin kolorowych z miętą i cytryną, 1,50 l

  • Z organicznym mydłem olejowym roślinnym
  • Naturalny zapach organicznej mięty i olejku z trawy cytrynowej
  • Do odzieży outdoorowej i sportowej
40,99 zł (27,33 zł / l)

Dostawa do 6 października

Detergent do delikatnych tkanin | Czarne i ciemne | Limetka i lotos

Ecover Detergent do delikatnych tkanin | Czarne i ciemne | Limetka i lotos, 1 l

  • Usuwa plamy
  • Chroni ciemne kolory
  • Do 40°C
33,99 zł (33,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sodasan Płyn do prania Color

Sodasan Płyn do prania Color, 1,50 l

  • Posiada certyfikat Vegan, Eco Garantie i Ecocert
  • Wysokiej jakości roślinne oleje roślinne
  • Bez syntetycznych substancji zapachowych
39,99 zł (26,66 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do prania wełny i jedwabiu z oliwą

Sonett Płyn do prania wełny i jedwabiu z oliwą, 1 l

  • Do tkanin delikatnych, wełny i jedwabiu
  • Delikatny zapach lawendy
  • 20°C - 40°C
37,99 zł (37,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Uniwersalny płyn do prania - koncentrat hibiskus i jaśmin

Ecover Uniwersalny płyn do prania -​ koncentrat hibiskus i jaśmin, 1,50 l

  • Do prania białego i kolorowego o trwałych kolorach
  • Testowany dermatologicznie
  • 20°C - 60°C
79,00 zł (52,67 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sodasan Płyn do prania - sport i outdoor

Sodasan Płyn do prania -​ sport i outdoor, 750 ml

  • Temperatura prania 30 - 95 ° C
  • Do prania w pralce i ręcznego
  • Bardzo dobra kompatybilność ze skórą
37,99 zł (50,65 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do prania - koncentrat do kolorów kwiat jabłoni i frezja

Ecover Płyn do prania -​ koncentrat do kolorów kwiat jabłoni i frezja, 1,50 l

  • Do prania kolorowego
  • Ulegające biodegradacji
  • Głęboka czystość włókna od 20°C
79,00 zł (52,67 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sodasan Lawendowy płyn do prania - kolor

Sodasan Lawendowy płyn do prania -​ kolor, 1,5 l

  • Naturalny zapach olejków eterycznych
  • Wszystkie substancje myjące na bazie roślinnej
  • Do wszystkich temperatur prania
39,99 zł (26,66 zł / l)

Dostawa do 6 października

Attitude Płyn do prania z nektarem z gruszki

Attitude Płyn do prania z nektarem z gruszki, 1,05 l

  • Z naturalnymi składnikami
  • Przyjemny zapach
  • Produkcja neutralna pod względem emisji CO2
71,00 zł (67,62 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Płyn do prania ZERO

Ecover Płyn do prania ZERO, 1 l

  • Mocna ochrona przed plamami
  • Delikatny dla wrażliwej skóry
  • 30 °C - 60 °C
69,00 zł (69,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do prania Zero Sensitive

Frosch Płyn do prania Zero Sensitive, 1.500 ml

  • Do prania kolorowego i białego
  • Bez barwników
  • 30° - 95°C
33,99 zł 42,49 zł (22,66 zł / l)

Dostawa do 6 października

Środek do prania delikatnych tkanin i wełny

Sodasan Środek do prania delikatnych tkanin i wełny, 750 ml

  • Do wełny, jedwabiu i kaszmiru
  • Testowany dermatologicznie
  • Naturalny zapach magnolii
28,99 zł (38,65 zł / l)

Dostawa do 6 października

Biolu Płyn do prania z kwiatem pomarańczy

Biolu Płyn do prania z kwiatem pomarańczy, 1 l

  • Głęboko oczyszcza włókno
  • Naturalne zmiękcza
  • Do prania ręcznego i w pralce
27,99 zł (27,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Detergent do prania Aloe Vera Sensitive

Frosch Detergent do prania Aloe Vera Sensitive, 5 Liter

  • Delikatny dla kolorów i tkanin
  • Hipoalergiczny
  • 20°C - 95°C
127,00 zł (25,40 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do prania do wełny i jedwabiu Sensitiv

Sonett Płyn do prania do wełny i jedwabiu Sensitiv, 1 l

  • Do delikatnych tkanin, wełny i jedwabiu do 40 ° C
  • Bez zapachu, koloru i konserwantów
  • W 100% biodegradowalny
37,99 zł (37,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Detergent do prania w płynie Baby

Frosch Detergent do prania w płynie Baby, 1,50 l

  • Do tekstyliów dziecięcych
  • Do prania tkanin białych i kolorowych
  • Temperatura prania: 20° - 95° C
42,99 zł (28,66 zł / l)

Dostawa do 6 października

Officina Naturae Płyn do prania

Officina Naturae Płyn do prania, 4 l

  • Nadaje się również do delikatnych tkanin
  • Delikatne i głębokie czyszczenie
  • Z czystymi olejkami eterycznymi
121,00 zł (30,25 zł / l)

Dostawa do 6 października

Uniwersalny płyn do prania o zapachu lawendy

planet pure Uniwersalny płyn do prania o zapachu lawendy, 75 W (3 l)

  • Do kolorowych i białych tkanin
  • Także do wełny i jedwabiu
  • Do wszystkich temperatur prania
81,43 zł (27,14 zł / l)

Dostawa do 6 października

Almawin Płyn do prania Sport/Outdoor

Almawin Płyn do prania Sport/Outdoor, 750 ml

  • Skutecznie zwalcza nieprzyjemne zapachy
  • Chroni „oddychające” ubrania
  • Skuteczny, nawet w temperaturze 20°C
48,99 zł (65,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do prania "Marsylia Trawa Cytrynowa"

Biolu Płyn do prania "Marsylia Trawa Cytrynowa", 5 l

  • Do prania ręcznego i w pralce
  • Testowany dermatologicznie
  • Bez syntetycznych zapachów
96,00 zł (19,20 zł / l)

Dostawa do 6 października

Uniwersalny płyn do prania - płynny koncentrat. Wiciokrzew i jaśmin

Ecover Uniwersalny płyn do prania -​ płynny koncentrat. Wiciokrzew i jaśmin, 5 l

  • Do prania białego i kolorowego
  • Odpowiedni dla skóry wrażliwej
  • 20°C - 60°C
256,00 zł (51,20 zł / l)

Darmowa dostawa do 6 października

Sodasan Płyn do prania Sensitiv do kolorów

Sodasan Płyn do prania Sensitiv do kolorów, 1,50 l

  • Z wysokiej jakości bioolejów roślinnych
  • Bezzapachowa formuła
  • Testowany dermatologicznie
39,99 zł (26,66 zł / l)

Dostawa do 6 października

Proszek do prania delikatnego i wełny - balsam

Frosch Proszek do prania delikatnego i wełny -​ balsam, 1,50 l

  • Bez barwników
  • Bez konserwantów
  • Temperatura prania 20°C - 60°C
45,99 zł (30,66 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do prania kolorowych tkanin - kwiaty lipy

Almawin Płyn do prania kolorowych tkanin -​ kwiaty lipy, 5 l

  • Trwały blask koloru
  • Do temperatur od 30 ° C do 60 ° C
  • Testowany dermatologicznie
121,00 zł (24,20 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Lawendowy koncentrat do prania

Ecover Lawendowy koncentrat do prania, 5 l

  • Do kolorowej i białej bielizny
  • Temperatury prania do 60 ° C
  • Silny przeciwko plamom
296,00 zł (59,20 zł / l)

Darmowa dostawa do 6 października

Almawin Płyn do prania

Almawin Płyn do prania, 1,50 l

  • Do prania w pralce i ręcznego
  • Temperatura prania 30 ° C - 95 ° C
  • Bardzo wydajny
39,99 zł (26,66 zł / l)

Dostawa do 6 października

Almawin Detergent do ciemnych i czarnych tkanin

Almawin Detergent do ciemnych i czarnych tkanin, 750 ml

  • Do włókien naturalnych, mieszanych i syntetycznych
  • Temperatury prania 20–60 ° C
  • Nadaje się również do mycia rąk
36,99 zł (49,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Mocny środek piorący - Aktiv-Soda

Frosch Mocny środek piorący -​ Aktiv-​Soda, 1,50 l

  • Do tekstyliów
  • Temperatura prania: 20 - 95°C
  • Bardzo wysoka wydajność prania
45,99 zł (30,66 zł / l)

Dostawa do 6 października