Wegańskie produkty

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Rodzaj prania Marki Właściwości Materiał Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia Temperatura prania
Filtr

Wegańskie: 1 - 30 z 867 artykułów

Sonett Lawendowy płyn do prania

Sonett Lawendowy płyn do prania, 5 l

  • Do prania kolorowego i białego
  • Delikatny zapach lawendowego organicznego olejku eterycznego
  • 30 º C - 95 º C
114,00 zł (22,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do mycia naczyń cytrynowy

Sonett Płyn do mycia naczyń cytrynowy, 1 l

  • Świeży zapach trawy cytrynowej
  • Wyłącznie roślinne substancje myjące
  • Formuła przyjazna dla skóry
21,99 zł (21,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do prania Sensitiv

Sonett Płyn do prania Sensitiv, 2 l

  • Do prania kolorowego i białego
  • Bez enzymów i inżynierii genetycznej
  • 30 º C - 95 º C
51,00 zł (25,50 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do mycia naczyń Sensitiv

Sonett Płyn do mycia naczyń Sensitiv, 1 l

  • Bez składników petrochemicznych
  • Nie zawiera składników zapachowych, barwników i konserwantów
  • Bardzo dobrze kompatybilny ze skórą
21,99 zł (21,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do płukania tkanin Kwiat jabłoni i migdał

Ecover Płyn do płukania tkanin Kwiat jabłoni i migdał, 750 ml

  • Zapewnia wyjątkową miękkość prania
  • Składniki pochodzenia roślinnego
  • Delikatny, kwiatowy zapach
20,99 zł (27,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do czyszczenia łazienki

Sonett Płyn do czyszczenia łazienki, 1 l

  • Usuwa plamy z wody i osadu z mydła
  • Ulega w 100% biodegradacji
  • Ma neutralny zapach i wegański
27,99 zł (27,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Wybielacz

Sonett Wybielacz, 900 g

  • Usuwa trudne plamy
  • Zapobiega szarzeniu tkanin
  • Przeciw uporczywym plamom na naczyniach
27,99 zł (31,10 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Płyn do prania tkanin kolorowych z miętą i cytryną

Sonett Płyn do prania tkanin kolorowych z miętą i cytryną, 1,50 l

  • Z organicznym mydłem olejowym roślinnym
  • Naturalny zapach organicznej mięty i olejku z trawy cytrynowej
  • Do odzieży outdoorowej i sportowej
40,99 zł (27,33 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do dezynfekcji powierzchni

Sonett Płyn do dezynfekcji powierzchni, 1 l

  • Do kuchni i urządzeń sanitarnych
  • Gotowy do użycia roztwór
  • Wysycha bez pozostałości
53,00 zł (53,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

claro EKO Multi Tabletki do zmywarki

claro EKO Multi Tabletki do zmywarki, 70 szt.

  • Z funkcją soli i nabłyszczacza
  • Folia rozpuszczalna w wodzie
  • Bardzo skuteczne
82,00 zł (1,17 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Sonett Sól regenerująca do zmywarki

Sonett Sól regenerująca do zmywarki, 2 kg

  • Czysta skrystalizowana sól warzona
  • Nie zawiera żadnych środków zbrylających
  • Reguluje wymiennik jonów w zmywarce
14,99 zł (7,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do mycia WC z cedrem

Sonett Płyn do mycia WC z cedrem, 750 ml

  • Produkt roślinny bez skłdaników petrochemicznych
  • Z olejkiem cedrowym
  • Ulega całkowitej biodegradacji
19,99 zł (26,65 zł / l)

Dostawa do 6 października

Detergent do delikatnych tkanin | Czarne i ciemne | Limetka i lotos

Ecover Detergent do delikatnych tkanin | Czarne i ciemne | Limetka i lotos, 1 l

  • Usuwa plamy
  • Chroni ciemne kolory
  • Do 40°C
33,99 zł (33,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sodasan Płyn do prania Color

Sodasan Płyn do prania Color, 1,50 l

  • Posiada certyfikat Vegan, Eco Garantie i Ecocert
  • Wysokiej jakości roślinne oleje roślinne
  • Bez syntetycznych substancji zapachowych
39,99 zł (26,66 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Proszek do prania - koncentrat

Sonett Proszek do prania -​ koncentrat, 2,40 kg

  • Do prania kolorowego i białego
  • Z mydłem z organicznego oleju roślinnego
  • 40°C - 95°C
69,00 zł (28,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Płyn do płukania tkanin Róża i bergamotka

Ecover Płyn do płukania tkanin Róża i bergamotka, 750 ml

  • Z skoncentrowaną formułą zawierającą lecytynę sojową
  • Z olejem rzepakowym pochodzącym z upraw europejskich
  • Wystarcza na 30 cykli prania
18,99 zł (25,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do płukania tkanin

Sonett Płyn do płukania tkanin, 1 l

  • Neutralizuje wartość pH tkanin
  • Odświeża kolor i wygładza włókno
  • Usuwa pozostałości proszku do prania
24,99 zł (24,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do prania wełny i jedwabiu z oliwą

Sonett Płyn do prania wełny i jedwabiu z oliwą, 1 l

  • Do tkanin delikatnych, wełny i jedwabiu
  • Delikatny zapach lawendy
  • 20°C - 40°C
37,99 zł (37,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Uniwersalny płyn do prania - koncentrat hibiskus i jaśmin

Ecover Uniwersalny płyn do prania -​ koncentrat hibiskus i jaśmin, 1,50 l

  • Do prania białego i kolorowego o trwałych kolorach
  • Testowany dermatologicznie
  • 20°C - 60°C
79,00 zł (52,67 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do mycia okien

Sonett Płyn do mycia okien, 1 l

  • Z olejkami eterycznymi
  • Ulega całkowitej biodegradacji
  • Do czyszczenia powierzchni ze szkła i plastiku
27,99 zł (27,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn uniwersalny

Sonett Płyn uniwersalny, 1 l

  • Z olejkiem z pomarańczy i trawy cytrynowej
  • Ulega całkowitej biodegradacji
  • Dobrze tolerowany przez skórę
25,99 zł (25,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Nabłyszczacz do zmywarki

Sonett Nabłyszczacz do zmywarki, 0.5 l (500 ml)

  • Do wszystkich zmywarek stosowanych w gospodarstwach domowych
  • Ma neutralny zapach
  • Ulega biodegradacji
21,99 zł (43,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do płukania tkanin Gardenia i Wanilia

Ecover Płyn do płukania tkanin Gardenia i Wanilia, 750 ml

  • Składniki ulegające biodegradacji
  • Chroni włókna tekstylne
  • Wspaniały efekt świeżości
20,99 zł (27,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do mycia naczyń z nagietkiem

Sonett Płyn do mycia naczyń z nagietkiem, 1 l

  • W 100% biodegradowalny
  • Przyjazna dla skóry kombinacja środków powierzchniowo czynnych
  • Z esencją nagietka
24,99 zł (24,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Płyn do płukania tkanin ZERO

Ecover Płyn do płukania tkanin ZERO, 1 l

  • Do prania kolorowego, ręcznego i delikatnego oraz wełny
  • Odpowiedni dla wrażliwej skóry
  • Nie zawiera substancji zapachowych ani barwników
27,99 zł (27,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Proszek do szorowania

Sonett Proszek do szorowania, 450 g

  • Środek do czyszczenia w postaci proszku
  • Do czyszczenia kuchennych płyt ceramicznych i piekarnika
  • Usuwa przypalone resztki
19,99 zł (44,42 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Proszek do prania, koncentrat uniwersalny

Ecover Proszek do prania, koncentrat uniwersalny, 38 prań (1,90 kg)

  • Do prania białego i kolorowego
  • Czyści od temperatury prania 30°C
  • Świeży ziołowy zapach
106,00 zł (55,79 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonett Odkamieniacz

Sonett Odkamieniacz, 1 l

  • Ma neutralny zapach
  • Ulega w 100% biodegradacji
  • Usuwa osady wapienne
24,99 zł (24,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Method Płyn do mycia naczyń

Method Płyn do mycia naczyń, Brzoskwinia i różowy pieprz (532 ml)

  • W 2 różne zapachy
  • Usuwa uporczywe zabrudzenia
  • Nie był testowany na zwierzętach
24,99 zł (46,97 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Mleczko do szorowania

Sonett Mleczko do szorowania, 0.5 l (500 ml)

  • Powstrzymuje rozwój drobnoustrojów
  • Zapach lawendy i trawy cytrynowej
  • Zwalcza uporczywe zabrudzenia
19,99 zł (39,98 zł / l)

Dostawa do 6 października