Akcesoria do roślin balkonowych, pokojowych i ogrodowych

Konewki i o wiele więcej

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Właściwości Materiał Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia
Filtr

Wszystko dla roślin: 23 artykuły

Maitre Savon de Marseilles Czarne mydło w płynie, spray

Maitre Savon de Marseilles Czarne mydło w płynie, spray, 750 ml

  • Gotowy do użycia roztwór
  • Uniwersalny, domowy środek czyszczący
  • Naturalny środek odstraszający
48,99 zł (65,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sodasan Czysta soda kalcynowana

Sodasan Czysta soda kalcynowana, 500 g

  • Do domu i ogrodu
  • Rozpuszcza tłuszcz i zanieczyszczenia
  • Bez dodatków
26,99 zł (53,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Multikraft EM Aktiv

Multikraft EM Aktiv, 1 l

  • Do roślin, stawów, kompostu i wielu innych.
  • Prostota użycia
  • Zapobiega procesom gnilnym
50,17 zł 52,82 zł (50,17 zł / l)

Dostawa do 6 października

Gumowa kula - prysznic do podlewania kwiatów - 250 ml

Geda Gumowa kula -​ prysznic do podlewania kwiatów -​ 250 ml, Terakota

  • Idealna do roślin doniczkowych
  • Inteligentny design
  • Długość rurki: 9,5 cm
64,00 zł

Dostawa do 6 października

Gumowa kula - prysznic do podlewania kwiatów - 250 ml z długą szyjką

Geda Gumowa kula -​ prysznic do podlewania kwiatów -​ 250 ml z długą szyjką, Terakota

  • Idealny do roślin pokojowych i sadzonek
  • Drobny strumień natrysku
  • Przyciągający wzrok projekt
55,48 zł 79,26 zł

Dostawa do 6 października

Burgon & Ball Sekator do roślin domowych

Burgon & Ball Sekator do roślin domowych

  • Do precyzyjnego cięcia
  • Antypoślizgowe uchwyty
  • Ostrza ze stali nierdzewnej
77,00 zł

Dostawa do 6 października

FAIR ZONE Mydło Ogrodnika

FAIR ZONE Mydło Ogrodnika, 160 g

  • Skutecznie usuwa brud
  • Bez dodatków syntetycznych
  • Wegańskie
48,99 zł (306,19 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Burgon & Ball Konewka do podlewania w pomieszczeniach

Burgon & Ball Konewka do podlewania w pomieszczeniach, Flora & Fauna

  • Ze stali ocynkowanej
  • Piękny design
  • Pojemność: 1 l
135,00 zł

Dostawa do 6 października

Zestaw narzędzi do roślin doniczkowych i terrariów

Burgon & Ball Zestaw narzędzi do roślin doniczkowych i terrariów

  • Idealny dla sukulentów i kaktusów
  • 3 częściowy zestaw
  • Z długimi uchwytami
77,00 zł

Dostawa do 6 października

Burgon & Ball Mała konewka do roślin domowych

Burgon & Ball Mała konewka do roślin domowych, biały

  • Materiał: stal i drewno bukowe
  • Z wąskim dziobkiem
  • Pojemność: 0,7 l
84,00 zł

Dostawa do 6 października

Multikraft Suszone Bokashi

Multikraft Suszone Bokashi, 2 kg

  • Akcesoria do wiadra domowego Bokashi
  • Skuteczny przeciwko zapachom
  • Fermentuje odpady organiczne
111,00 zł (55,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Multikraft Butelka z rozpylaczem Foxy 0,5 litra

Multikraft Butelka z rozpylaczem Foxy 0,5 litra

  • Opryskiwanie w dowolnej pozycji
  • Z praktyczną skalą
  • Do uniwersalnego zastosowania
58,00 zł

Dostawa do 6 października

Multikraft Organiczny Bokashi Terra

Multikraft Organiczny Bokashi Terra, 10 kg

  • Pojemność 10 kg
  • Sprzyja tworzeniu się próchnicy
  • Zmniejsza zużycie nawozów
239,00 zł (23,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Gumowa kula - prysznic do podlewania kwiatów - 500 ml

Geda Gumowa kula -​ prysznic do podlewania kwiatów -​ 500 ml, Rurka 16 cm

  • Dla idealnego dawkowania wody
  • Innowacyjny projekt
  • Prostota użycia
91,00 zł

Dostawa do 6 października

Najel Czarna pasta mydlana, oliwka

Najel Czarna pasta mydlana, oliwka, 200 g

  • Do wszystkich powierzchni
  • Nadaje się również do mycia w zmywarce
  • Łatwe dozowanie
34,99 zł (174,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Garden Trading Konewka ze stali ocynkowanej 1,9 l

Garden Trading Konewka ze stali ocynkowanej 1,9 l

  • Materiał: stal ocynkowana
  • Funkcjonalny projekt
  • Objętość: 1,9 l
106,00 zł

Dostawa do 6 października

La Corvette Czarne mydło z oliwą z oliwek w sprayu

La Corvette Czarne mydło z oliwą z oliwek w sprayu, 750 ml

  • Czyści i odtłuszcza powierzchnie
  • Chroni Twoje rośliny
  • Wegańskie
48,99 zł (65,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Najel Kamień czyszczący

Najel Kamień czyszczący, 300 g

  • Z mydłem Aleppo i cytryną
  • Do czyszczenia powierzchni w domu i ogrodzie
  • Szybkie czyszczenie i naturalne składniki aktywne
61,00 zł (203,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Garden Trading Wysokiej jakości konewka ze stali

Garden Trading Wysokiej jakości konewka ze stali, 10 l

  • Wspaniały projekt vintage
  • Wytrzymały materiał
  • Ze zdejmowaną rozetą
268,00 zł

Darmowa dostawa do 6 października

Multikraft Pierwotne rozwiązanie EM

Multikraft Pierwotne rozwiązanie EM, 1 l

  • Z uśpionymi mikroorganizmami
  • Proste zastosowanie
  • Wszechstronny
175,00 zł (175,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Najel Czarne mydło do domu i ogrodu

Najel Czarne mydło do domu i ogrodu, 1 l

  • Gotowe do użycia
  • Czyści powierzchnie
  • Praktyczny format sprayu
36,99 zł (36,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sophie Conran - konewka do roślin domowych

Burgon & Ball Sophie Conran -​ konewka do roślin domowych, biały

  • Do ukierunkowanego podlewania
  • W stylu nowoczesnej wiejskiej rezydencji
  • Pojemność: 1,7 l
188,00 zł

Dostawa do 6 października

Geda Opryskiwacz ciśnieniowy z pompką 1,5 l

Geda Opryskiwacz ciśnieniowy z pompką 1,5 l

  • Wszechstronny
  • Rozpyla precyzyjnie i równomiernie
  • Z zaworem bezpieczeństwa
91,00 zł

Dostawa do 6 października