Ekologiczne środki czyszczące do łazienek

Spraye higieniczne, środki do czyszczenia octem

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Nuty zapachowe Marki Właściwości Konsystencja Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia
Filtr

Środki czyszczące do łazienek: 1 - 30 z 34 artykułów

Sonett Płyn do czyszczenia łazienki

Sonett Płyn do czyszczenia łazienki, 1 l

  • Usuwa plamy z wody i osadu z mydła
  • Ulega w 100% biodegradacji
  • Ma neutralny zapach i wegański
27,99 zł (27,99 zł / l)

Dostawa do 2 października

Płyn do czyszczenia łazienek Mięta eukaliptusowa

Method Płyn do czyszczenia łazienek Mięta eukaliptusowa, 828 ml

  • Zwalcza osad z kamienia
  • Formuła oparta na roślinach
  • Biodegradowalny
27,99 zł (33,80 zł / l)

Dostawa do 2 października

Ecover Płyn do czyszczenia łazienek

Ecover Płyn do czyszczenia łazienek, 500 ml

  • Ma silne działanie
  • Przeciwdziała pozostałością mydła i zabrudzeniom
  • Do chromowych miejsc
22,99 zł (45,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Środek do czyszczenia powierzchni w łazience

Attitude Środek do czyszczenia powierzchni w łazience, 800 ml

  • Wszechstronny
  • Bez chloru
  • Biodegradowalny
28,99 zł (36,24 zł / l)

Dostawa do 2 października

Preparat do czyszczenia kabin prysznicowych i powierzchni

Attitude Preparat do czyszczenia kabin prysznicowych i powierzchni, 800 ml

  • Neutralne CO2
  • Biologicznie biodegradowalny
  • Łatwy w użyciu
28,99 zł (36,24 zł / l)

Dostawa do 2 października

Ecover Essential do mycia wanien eukaliptus

Ecover Essential do mycia wanien eukaliptus, 500 ml

  • Wszystkie składniki ulegają biodegradacji
  • Połączenie zapachu mięty i eukaliptusa
  • Wegański
27,99 zł (55,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Sodasan Środek czyszczący na bazie octu

Sodasan Środek czyszczący na bazie octu, 1 l

  • Przeciw brudowi i zapachom
  • Bez barwników i konserwantów
  • Zapewnia błyskotliwy połysk
20,99 zł (20,99 zł / l)

Dostawa do 2 października

Płyn do mycia urządzeń sanitarnych

Frosch Płyn do mycia urządzeń sanitarnych, 950 ml

  • Przeciw zaciekom i osadowi z kamienia
  • Naturalne składniki aktywne
  • Świeży zapach
19,99 zł (21,04 zł / l)

Dostawa do 2 października

Sodasan Środek do czyszczenia łazienki

Sodasan Środek do czyszczenia łazienki, 500 ml

  • Usuwa osad z kamienia i pozostałości mydła
  • Naturalny, świeży zapach
  • Nadaje się do stosowania na wszystkich powierzchniach w łazience
20,99 zł (41,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Płyn do mycia kabin prysznicowych i wanien Kwas winowy

Frosch Płyn do mycia kabin prysznicowych i wanien Kwas winowy, 500 ml

  • Do całej łazienki
  • Rozpuszcza kamień, brud i plamy z wody
  • Z roślinnymi środkami powierzchniowo czynnymi
19,99 zł (39,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Płyn do mycia łazienek 2w1 "Mousse & Spray"

Greenatural Płyn do mycia łazienek 2w1 "Mousse & Spray", 500 ml

  • Odporny na kamień i brud
  • Intensywne czyszczenie
  • Zapachy mięty i drzewa herbacianego
25,99 zł (51,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

PUREWAVE Środek do czyszczenia łazienki

PUREWAVE Środek do czyszczenia łazienki, Imbir i rozmaryn (500 ml)

  • Do całej łazienki
  • Rozpuszcza kamień, brud i smugi
  • Ulega biodegradacji
13,65 zł 16,07 zł (27,30 zł / l)

Dostawa do 2 października

Almawin Środek do czyszczenia łazienki

Almawin Środek do czyszczenia łazienki, Opk. uzupełniające 500 ml

  • Świeży zapach
  • Koncentrat ekologiczny
  • Świeży miętowy zapach
18,99 zł (37,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Klar Środek do czyszczenia łazienki

Klar Środek do czyszczenia łazienki, 500 ml

  • ulega biodegradacji
  • gotowy do użycia
  • testowany dermatologicznie
21,99 zł (43,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Poliboy Środek do czyszczenia łazienki

Poliboy Środek do czyszczenia łazienki, 500 ml

  • Do wanien, płytek i armatury
  • Skuteczny w walce z osadami i zaciekami
  • Wegański i naturalny
18,99 zł (37,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Płyn do czyszczenia łazienek Sparkling Senora

OKAY Płyn do czyszczenia łazienek Sparkling Senora, 5 l

  • Zwalcza kamień i osady
  • Profilaktyczne działanie
  • Wysoka moc czyszczenia
175,69 zł 184,94 zł (35,14 zł / l)

Dostawa do 2 października

Detergent do czyszczenia łazienki do mieszania

ooohne Detergent do czyszczenia łazienki do mieszania, 20 g

  • Usuwa kamień i brud
  • Razem z wodą daje 500 ml środka czyszczącego
  • Prostota użycia
11,99 zł (599,50 zł / kg)

Dostawa do 2 października

Środek do czyszczenia łazienki Bezzapachowy

Attitude Środek do czyszczenia łazienki Bezzapachowy, 700 ml

  • Do całego obszaru sanitarnego
  • Usuwa brud i kamień
  • Ulega biodegradacji
28,99 zł (41,41 zł / l)

Dostawa do 2 października

pierpaoli ekos Pianka do czyszczenia łazienki

pierpaoli ekos Pianka do czyszczenia łazienki, 750 ml

  • Do walki z osadem i brudem
  • Wegański
  • Zapach mięty i drzewa herbacianego
21,99 zł (29,32 zł / l)

Dostawa do 2 października

Zestaw do czyszczenia łazienki - zestaw startowy

ooohne Zestaw do czyszczenia łazienki -​ zestaw startowy

  • 1 x butelka z rozpylaczem;
  • 1 x środek do czyszczenia łazienki do wymieszania
  • Wegańska i naturalna formuła
25,60 zł 31,00 zł

Dostawa do 2 października

Biopuro Spray do łazienki długotrwała świeżość

Biopuro Spray do łazienki długotrwała świeżość, 500 ml

  • Świeży zapach
  • Testowany na nikiel, chrom i kobalt
  • Hipoalergiczny i wegański
29,99 zł (59,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Środek do czyszczenia łazienki o zapachu limonki

planet pure Środek do czyszczenia łazienki o zapachu limonki, 500 ml

  • Na osad z kamienia i resztki mydła
  • Z olejkami eterycznymi
  • Przyjemny, świeży zapach
17,99 zł (35,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

organic family Środek do czyszczenia łazienki Superhero

purenn organic family Środek do czyszczenia łazienki Superhero, 500 ml

  • Przeciw brudowi i osadom z mydła
  • Naturalne składniki
  • Z cytryną
28,99 zł (57,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Ekologiczny środek do czyszczenia wanien i płytek

Organic People Ekologiczny środek do czyszczenia wanien i płytek, 500 ml

  • Usuwa brud, kamień i pozostałości mydła
  • Całkowicie biodegradowalny
  • Nie pozostawia smug
29,99 zł (59,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Koncentrat do czyszczenia urządzeń sanitarnych ECO

PUREWAVE Koncentrat do czyszczenia urządzeń sanitarnych ECO, 10 l

  • Do urządzeń sanitarnych
  • Rozpuszcza kamień, brud i smugi
  • Zapach: imbir i rozmaryn
224,57 zł 264,20 zł (22,46 zł / l)

Dostawa do 2 października

BRAUZZ. Środek do czyszczenia łazienki, zestaw

BRAUZZ. Środek do czyszczenia łazienki, zestaw

  • 1x butelka z atomizerem
  • 2x tabletka do czyszczenia łazienki
  • Rozpuszcza brud i kamień
31,70 zł 79,26 zł

Dostawa do 2 października

pero Środek do czyszczenia łazienki

pero Środek do czyszczenia łazienki, Refill 500 ml

  • Bez sztucznych dodatków
  • Wysoce skuteczny
  • Z miętą
25,99 zł (51,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Nieperfumowany środek do czyszczenia łazienki

Beeta Nieperfumowany środek do czyszczenia łazienki, 500 ml

  • Z naturalnym kwasem owocowym
  • Ekologiczny i przyjazny dla środowiska
  • Bezzapachowy, bez olejków eterycznych
25,99 zł (51,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Organiczny środek do czyszczenia łazienki z ekstraktem z orzechów mydlanych

AUELA Organiczny środek do czyszczenia łazienki z ekstraktem z orzechów mydlanych, 500 ml

  • Wydajny i higieniczny
  • Ekologiczny środek
  • O świeżym zapachu kwiatów
18,99 zł (37,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Probiotyczny płyn do mycia kabin prysznicowych

YOPE Probiotyczny płyn do mycia kabin prysznicowych, 500 ml

  • Skutecznie rozpuszcza kamień i pozostałości mydła
  • Również w fugach i zagłębieniach
  • 98% naturalnych składników
42,99 zł (85,98 zł / l)

Dostawa do 2 października