Łagodne i odżywcze mydła w płynie

Dla dzieci i dorosłych

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Nuty zapachowe Marki Właściwości Certyfikaty Zakres stosowania
Filtr

Mydło w płynie: 1 - 30 z 64 artykułów

Sonett Mydło do rąk Sensitiv

Sonett Mydło do rąk Sensitiv, 1 l

  • Do rąk, twarzy i ciała
  • Odpowiednie dla alergików
  • Bezzapachowe
53,00 zł (53,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Mydło w płynie Cytrusy

Sonett Mydło w płynie Cytrusy, 1 l

  • Z cudownym świeżym zapachem
  • Z cennej organicznej oliwy z oliwek
  • Łagodne i zasadowe
53,00 zł (53,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Mydło w płynie z nagietkiem

Sonett Mydło w płynie z nagietkiem, 1 l

  • Wegański
  • 100% z kontrolowanych upraw ekologicznych
  • Ma regenerujące działanie
59,00 zł (59,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Organiczne mydło z olejkiem roślinnym w płynie lawenda & oliwka

Sodasan Organiczne mydło z olejkiem roślinnym w płynie lawenda & oliwka, 1000 ml (1 l)

  • Naturalny zapach lawendy dzięki czystym olejkom eterycznym
  • Nawilża
  • Nie zawiera barwników i konserwantów
47,99 zł (47,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Organiczne mydło z olejkiem roślinnym w płynie cytrus & oliwka

Sodasan Organiczne mydło z olejkiem roślinnym w płynie cytrus & oliwka, 1 l

  • Wykonane z pielęgnującego organicznego olejku z oliwki
  • Naturalny zapach dzięki zawartym czystym olejkom eterycznym
  • Wolne od barwników, konserwantów
47,99 zł (47,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Mydło w płynie z siedmioma ziołami

Sonett Mydło w płynie z siedmioma ziołami, 1 l

  • W 100% z kontrolowanych upraw ekologicznych
  • Olej kokosowy uzyskiwany w ramach Fair Trade
  • Silny, korzenny zapach
59,00 zł (59,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Zestaw upominkowy mydeł do rąk

Sonett Zestaw upominkowy mydeł do rąk

  • 1x Mydło z różą, 120ml
  • 1x Mydło z rozmarynem, 120ml
  • 1x Mydło z nagietkiem, 120ml
42,99 zł

Dostawa do 6 października

Method Mydło do rąk w płynie

Method Mydło do rąk w płynie, French Lavender (354 ml)

  • Delikatnie oczyszcza
  • Z czysto roślinnymi środkami powierzchniowo czynnymi
  • Bez parabenów
25,99 zł (73,42 zł / l)

Dostawa do 6 października

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 475 ml

  • Do wszystkich rodzajów skóry
  • Potrójnie skoncentrowane
  • Do twarzy, ciała, włosów i nie tylko
100,00 zł (210,53 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Mydło w płynie lawendowe

Sonett Mydło w płynie lawendowe, 1 l

  • Łagodne i pielęgnujące
  • W 100% biodegradowalne
  • Z wysokiej jakości olejami organicznymi
53,00 zł (53,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Mydło w płynie z rozmarynem

Sonett Mydło w płynie z rozmarynem, 1 l

  • Z aktywnymi składnikami rozmarynu
  • Łagodny dla skóry
  • Ulega całkowicie biodegradacji
53,00 zł (53,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Mydło do rąk z różą

Sonett Mydło do rąk z różą, 1 l

  • Do twarzy, ciała i dłoni
  • Łagodne dla skóry i odżywcze
  • W 100% biodegradowalne
59,00 zł (59,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Mydło w piance dla dzieci z nagietkiem

Sonett Mydło w piance dla dzieci z nagietkiem, 1 l

  • Z esencją nagietka
  • Czyste roślinne środki powierzchniowo czynne
  • 100% z kontrolowanych upraw ekologicznych
42,99 zł (42,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Organiczne mydło z olejkiem roślinnym w płynie sensitiv

Sodasan Organiczne mydło z olejkiem roślinnym w płynie sensitiv, 1 l

  • Wykonane z pielęgnującego organicznego olejku z oliwki
  • Neutralny zapch i delikatne dla skóry
  • Wolne od barwników, konserwantów
47,99 zł (47,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Mydło pielęgnacyjne, opakowanie uzupełniające

Frosch Mydło pielęgnacyjne, opakowanie uzupełniające, Aloes (500 ml)

  • W 100% nadające się do recyklingu
  • Wegańska formuła
  • Delikatnie oczyszcza
16,99 zł (33,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

little leaves Foaming Hand Soap Watermelon & Coco

Attitude little leaves Foaming Hand Soap Watermelon & Coco, 295 ml

  • Właściwości ochronne
  • Owocowy, egzotyczny zapach
  • Hipoalergiczna formuła
35,99 zł (122,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Balsam do mycia Zero Sensitive

Frosch Balsam do mycia Zero Sensitive, 500 ml

  • Idealny do częstego mycia rąk
  • Opakowanie w 100% nadające się do recyklingu
  • Bez barwników i substancji zapachowych
13,76 zł 17,21 zł (27,52 zł / l)

Dostawa do 6 października

Mydło pielęgnacyjne

Frosch Mydło pielęgnacyjne, Sensitive (300 ml)

  • Kosmetyk o neutralnym dla skóry pH
  • Nie zawiera mikroplastików
  • Dokładnie oczyszcza
19,99 zł (66,63 zł / l)

Dostawa do 6 października

little leaves Foaming Hand Soap Vanilla & Pear

Attitude little leaves Foaming Hand Soap Vanilla & Pear, 295 ml

  • Cudowna pianka
  • Działa ochronnie
  • Hipoalergiczny
35,99 zł (122,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Klar Mydło (orzechy myjące)

Klar Mydło (orzechy myjące), 240 ml

  • W praktyczny dozowniku do mydła
  • Naturalne i łagodne dla skóry
  • Świeże uczucie
26,99 zł (112,46 zł / l)

Dostawa do 6 października

18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented, 240 ml

  • Dla wszystkich rodzajów skóry, szczególnie wrażliwej
  • Odpowiednie również dla alergików
  • Wegańskie i biodegradowalne
64,00 zł (266,67 zł / l)

Dostawa do 6 października

Organiczne mydło dla dzieci Sodasan

Sodasan Organiczne mydło dla dzieci Sodasan, 300 ml

  • Delikatna formuła
  • Z oliwą z oliwek i olejkiem migdałowym
  • Dla miękkiej skóry
22,99 zł (76,63 zł / l)

Dostawa do 6 października

Organiczne mydło w płynie z olejem roślinnym Sensitive

Sodasan Organiczne mydło w płynie z olejem roślinnym Sensitive, 5 l

  • Format Bag-in-Box
  • Bezzapachowe
  • Składniki pochodzenia naturalnego
196,00 zł (39,20 zł / l)

Dostawa do 6 października

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Almond

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Almond, 60 ml

  • Do wszystkich rodzajów skóry
  • Z cennych olejków organicznych
  • Potrójnie skoncentrowane
25,99 zł (433,17 zł / l)

Dostawa do 6 października

Almawin Mydło do rąk Pomarańcza

Almawin Mydło do rąk Pomarańcza, 500 ml

  • Odpowiednie dla skóry wrażliwej
  • Nawilżające
  • Formuła wegańska
22,99 zł (45,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Dr. Bronner's Sugar Soap Lemongrass Lime

Dr. Bronner's Sugar Soap Lemongrass Lime, 1,90 l

  • Do wszystkich rodzajów skóry i włosów
  • Orzeźwiający i pobudzający zapach
  • W praktycznym dozowniku z pompką
316,00 zł (166,32 zł / l)

Darmowa dostawa do 6 października

Organiczne mydło z olejkiem roślinnym w płynie sensitiv

Sodasan Organiczne mydło z olejkiem roślinnym w płynie sensitiv, 1 l

  • Wykonane z pielęgnującego organicznego olejku z oliwki
  • Neutralny zapach i delikatne dla skóry
  • Wolne od barwników, konserwantów
47,99 zł (47,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Peppermint

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Peppermint, 60 ml

  • Do wszystkich rodzajów skóry
  • Do twarzy, ciała, włosów i nie tylko
  • Delikatne i pielęgnujące
25,99 zł (433,17 zł / l)

Dostawa do 6 października

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Eucalyptus

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Eucalyptus, 60 ml

  • Do wszystkich rodzajów skóry
  • Potrójnie skoncentrowane
  • Z organicznych olejów roślinnych
25,99 zł (433,17 zł / l)

Dostawa do 6 października

Attitude Mydło do rąk Super Leaves

Attitude Mydło do rąk Super Leaves, 473 ml

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Ma działanie wzmacniające i odświeżające
  • Testowany dermatologicznie
43,99 zł (93,00 zł / l)

Dostawa do 6 października