Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Peppermint, 60 ml

Orzeźwiający zapach i właściwości – wszechstronne, delikatne oczyszczanie

25,99 zł

(433,17 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 60 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 249,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich rodzajów skóry
  • Do twarzy, ciała, włosów i nie tylko
  • Delikatne i pielęgnujące
  • Z cennych olejków organicznych

Kupowane często z Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Peppermint, 60 ml 25,99 zł (433,17 zł / l)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml 37,99 zł (633,17 zł / l)
Cena całkowita: 63,98 zł
Opis

Orzeźwiające 18in1 Pure Castile Magic Soap Peppermint wyróżnia się intensywnym, świeżym zapachem mięty pieprzowej. Organiczny olejek eteryczny zapewnia przyjemne uczucie pobudzenia, dzięki czemu mydło świetnie sprawdza się podczas porannej pielęgnacji. Formuła na bazie zmydlonych organicznych olejów roślinnych delikatnie oczyszcza skórę, a wszechstronne zastosowanie czyni z niego praktyczny produkt zarówno w domu, jak i w podróży.

Sposób użycia: nanieść 2–3 krople mydła na dłoń, delikatnie spienić, rozprowadzić na skórze, a następnie dokładnie spłukać wodą.

Nr art.: XDK-DRBE-DOLPE02
Zawartość: 60 ml
EAN: 018787775028
Marki: Dr. Bronner's
Rodzaje produktów: Mydło w płynie, pielęgnacja i higiena ciała
Nuty zapachowe : Mięta/Miętowy
Właściwości: Vegan, Ulegające biodegradacji
Konsystencja: Płyn
Certyfikaty: BDIH, EWG, fair for life, NaTrue, Vegan Society
Porady dotyczące przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym i chronionym przed światłem miejscu
Właściwość produktu: Ulegający biodegradacji, bez GMO, do wielokrotnego napełniania, wegański, Uzupełnienie - opakowanie uzupełniające
Składniki (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Mentha Arvensis (Cornmint) Oil, Potassium Hempate[2], Potassium Jo­jobate[2], Mentha Piperita Oil, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Limonene[3]

  1. Certyfikat Sprawiedliwego Handlu
  2. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  3. z naturalnych olejków eterycznych
Informacje i możliwości użycia
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Peppermint

4 recenzje klientów w innym języku

4,1 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
6 (75%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
1 (12%)
1 gwiazdka
1 (12%)

8 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 4 recenzje w innym języku.