Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented, 240 ml

Szczególnie delikatne oczyszczanie - idealne dla osób o wrażliwej skórze

64,00 zł

(266,67 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 240 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 249,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich rodzajów skóry, szczególnie wrażliwej
  • Odpowiednie również dla alergików
  • Wegańskie i biodegradowalne

Kupowane często z Sonett Płyn do prania Sensitiv, 2 l

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented, 240 ml 64,00 zł (266,67 zł / l)
Sonett Płyn do prania Sensitiv, 2 l 51,00 zł (25,50 zł / l)
Cena całkowita: 115,00 zł
Opis

Bezzapachowe 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented zostało stworzone z myślą o skórze wrażliwej i osobach, które wolą unikać substancji zapachowych. Łagodna formuła na bazie organicznych olejów roślinnych, z wysoką zawartością oliwy z oliwek, delikatnie oczyszcza skórę i sprawdza się w codziennej pielęgnacji. Dzięki neutralnej formule mydło może być dobrym wyborem dla całej rodziny.

Sposób użycia: nanieść 2–3 krople mydła na wilgotne dłonie, spienić, rozprowadzić na skórze, a następnie dokładnie spłukać wodą.

Nr art.: XDK-DRBE-DOLBA08
Zawartość: 240 ml
EAN: 018787810323
Marki: Dr. Bronner's
Rodzaje produktów: Mydło w płynie, pielęgnacja i higiena ciała
Nuty zapachowe : Neutralny zapach
Właściwości: Vegan, Ulegające biodegradacji
Konsystencja: Płyn
Certyfikaty: BDIH, EWG, fair for life, NaTrue, Vegan Society
Porady dotyczące przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym i chronionym przed światłem miejscu
Właściwość produktu: Odpowiedni dla alergików, Ulegający biodegradacji, bez olejków eterycznych, bez GMO, do wielokrotnego napełniania, bezzapachowy, wegański, Uzupełnienie - opakowanie uzupełniające
Składniki (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[2], Potassium Palm Kernelate[2], Potassium Olivate[2], Glycerin[1], Potassium Hempate[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E)

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  2. z kontrolowanych upraw ekologicznych i certyfikowanego sprawiedliwego handlu
Informacje i możliwości użycia
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented

5 recenzji klientów w innym języku

4,8 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
5 (83%)
4 gwiazdki
1 (16%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

6 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 5 recenzje w innym języku.