Frosch Mydło pielęgnacyjne, opakowanie uzupełniające, Aloes (500 ml)

Nie zawiera mikroplastików i EDTA

16,99 zł

(33,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zapach: Aloes

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 249,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • W 100% nadające się do recyklingu
  • Wegańska formuła
  • Delikatnie oczyszcza

Kupowane często z Frosch Detergent do prania Aloe Vera Sensitive, 5 Liter

Frosch Mydło pielęgnacyjne, opakowanie uzupełniające, Aloes (500 ml) 16,99 zł (33,98 zł / l)
Frosch Detergent do prania Aloe Vera Sensitive, 5 Liter 127,00 zł (25,40 zł / l)
Cena całkowita: 143,99 zł
Opis

Dzięki temu opakowaniu uzupełniającemu firmy Frosch możesz nie tylko uzupełnić zapasy mydła do rąk, ale także zaoszczędzić na odpadach opakowaniowych!
Opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu i wytwarza mniej odpadów niż zakup nowego plastikowego dozownika mydła.

Mydło do rąk ma pH 5,5, jest neutralne dla skóry i jest wegańskie. Umożliwia dokładne, ale delikatne oczyszczenie i zawiera składniki nawilżające, które wspierają naturalny płaszcz ochronny skóry. Formuła w całości nie zawiera mikroplastików, parabenów i EDTA.

Nr art.: FR-116744
Zawartość: 500 ml
EAN: 4001499967443
Marki: Frosch
Rodzaje produktów: Mydło w płynie, pielęgnacja i higiena ciała
Właściwości: Vegan
Konsystencja: Płyn
Właściwość produktu: Bez EDTA, bez parabenów, bez mikroplastiku, neutralne pH, wegański
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Oleate, Coco Glucoside, Aloe Barbensis, Citric Acid, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Glycol Distearate, Parfum, CI 47005, CI 42051

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Werner & Mertz GmbH & Co. KG, Neualmerstraße 13, 5400, Hallein, Niemcy, www.frosch.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

0 ocen klientów po polski dla Mydło pielęgnacyjne, opakowanie uzupełniające

3 recenzje klientów w innym języku

3,5 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (33%)
4 gwiazdki
2 (33%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
1 (16%)
1 gwiazdka
1 (16%)

6 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 3 recenzje w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder