Certyfikat Ecogarantie

Ecogarantie: 89 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Ecogarantie to firma i ekologiczne oznakowanie przyznawane według wyjątkowo surowych wytycznych i mające na celu odznaczenie autentycznych produktów ekologicznych.

Ecogarantie oznacza:

  • Bezpieczeństwo: certyfikowane produkty nie tylko spełniają normy Ecogarantie, ale także wszystkie kryteria europejskiego prawodawstwa. Certyfikat gwarantuje, że produkty nie zostały poddane żadnym testom na zwierzętach.
  • Ochrona środowiska / zrównoważony rozwój: składniki produktów muszą spełniać wysokie standardy. Wszystkie naturalne ekstrakty są w 100% organiczne i muszą ulegać biodegradacji. Zwraca sie uwagę również na to, aby firmy działały w sposób zrównoważony również w zakresie zarządzania zasobami, produkcji czy transportu.
  • Równość: certyfikowane firmy stawiają na równość i realizują politykę odpowiedzialności społecznej i ekologicznej. Najważniejsze jest to, że uczciwe ceny są oferowane i wypłacane dostawcom i klientom.
  • Neutralność: Ecogarantie ściśle współpracuje z trzema niezależnymi organami kontrolnymi, aby zapewnić całkowitą neutralność certyfikacji. Na podstawie raportu Ecogarantie decyduje, czy produkty lub firma będą certyfikowane, czy nie.