Naturalne mydła firmy TEA Natura

Mydła w płynie i w kostce

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Właściwości Certyfikaty
Filtr

Mydła : 7 artykułów

Tea Natura Mydło kokosowo - oliwne z nagietkiem

Tea Natura Mydło kokosowo -​ oliwne z nagietkiem, 100 g

  • wspaniały zapach mandarynki
  • koi skórę
  • łagodzi zaczerwienienia
19,99 zł (199,90 zł / kg)

Dostawa do 2 października

Tea Natura Mydło oliwno  - kokosowe z masłem Shea

Tea Natura Mydło oliwno -​ kokosowe z masłem Shea, 104 g (100 g)

  • zmiękcza skórę
  • koi skórę
  • nawilża
19,99 zł (199,90 zł / kg)

Dostawa do 2 października

Tea Natura Aleppo mydło 16% olejku laurowego

Tea Natura Aleppo mydło 16% olejku laurowego, 200 g

  • nadaje się dla alergików
  • idealne dla wrażliwej skóry
32,99 zł (164,95 zł / kg)

Dostawa do 2 października

Mydło kokosowo - oliwne z Ghassoul & arganem

Tea Natura Mydło kokosowo -​ oliwne z Ghassoul & arganem, 100 g

  • z wchłaniającą glinką
  • intensywnie odżywiające
  • ze wspaniałym zapachem cedru
19,99 zł (199,90 zł / kg)

Dostawa do 2 października

Tea Natura Mydło kokosowo - oliwkowe z lawendą

Tea Natura Mydło kokosowo -​ oliwkowe z lawendą, 100 g

  • koi skórę
  • uspakajające & łagodzące
  • ze wspanałym zapachem
19,99 zł (199,90 zł / kg)

Dostawa do 2 października

Mydło oliwkowo - kokosowe ze skrobią ryżową

Tea Natura Mydło oliwkowo -​ kokosowe ze skrobią ryżową, 100 g

  • zmękcza skórę
  • koi skórę
  • nawilża skórę
19,99 zł (199,90 zł / kg)

Dostawa do 2 października

Tea Natura Mydło w płynie

Tea Natura Mydło w płynie, 500 ml

  • Surfaktanty na bazie roślinnej
  • Z olejkami eterycznymi
  • Nie podrażnia skóry
37,99 zł (75,98 zł / l)

Dostawa do 2 października