TEA Natura - przyjazne dla środowiska detergenty i środki czyszczące - wyprodukowane we Włoszech

Ekologiczne i uczciwie wyprodukowane środki czyszczące

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Rodzaj prania Właściwości Materiał Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia Temperatura prania
Filtr

Tea Natura: 1 - 30 z 36 artykułów

Tea Natura Soda do prania i wybielania

Tea Natura Soda do prania i wybielania, 1 kg

  • Do usuwania plam na tekstyliach
  • Idealna do prania
  • Uwalnia aktywny tlen w temperaturze 30°C
36,99 zł (36,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Ług

Tea Natura Ług, 1 kg

  • Utrzymuje intensywność kolorów
  • Z surowców roślinnych
  • Bez fosforu
18,99 zł (18,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Środek do prania z recyklingu

Tea Natura Środek do prania z recyklingu, 5 l

  • Skuteczny i wszechstronny
  • Podwójne wykorzystanie surowców
  • Z czysto roślinnymi składnikami
135,00 zł (27,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Mydło marsylskie

Tea Natura Mydło marsylskie, 200 g

  • Nadaje się również do prania
  • Do gładkiej i miękkiej skóry
  • Brak syntetyczne substancji zapachowych
16,99 zł (84,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Kwas cytrynowy

Tea Natura Kwas cytrynowy, 1 kg

  • Wszechstronny
  • Przyjazny dla środowiska
  • Silny wobec kamienia
65,00 zł (65,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Proszek do prania

Tea Natura Proszek do prania, 2 kg

  • Z glinką bentonitową
  • Skuteczne czyszczenie
  • Brak substancji syntetycznych
65,00 zł (32,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Mineralny płyn do płukania

Tea Natura Mineralny płyn do płukania, 750 g

  • Do prania ręcznego i maszynowego
  • Z bentonitem z popiołu wulkanicznego
  • Idealny dla alergików
37,99 zł (50,65 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Płynny środek do prania

Tea Natura Płynny środek do prania, 5 l

  • Wydajny koncentrat
  • Nadaje się do twardej wody
  • Bez chloru
135,00 zł (27,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Gąbka Loofah

Tea Natura Gąbka Loofah

  • Do delikatnego peelingu ciała
  • Do czyszczenia powierzchni
  • Do czystych naczyń
13,99 zł

Dostawa do 6 października

Tea Natura Proszek do mycia naczyń w zmywarce

Tea Natura Proszek do mycia naczyń w zmywarce, 1 kg

  • Nadaje się do wszystkich zmywarek
  • Biodegradowalny
  • Środki powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego
39,27 zł 41,34 zł (39,27 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Mydło kokosowo - oliwne z nagietkiem

Tea Natura Mydło kokosowo -​ oliwne z nagietkiem, 100 g

  • wspaniały zapach mandarynki
  • koi skórę
  • łagodzi zaczerwienienia
19,99 zł (199,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Spray przeciw kamieniowi

Tea Natura Spray przeciw kamieniowi, 750 ml

  • Oparty na naturalnych kwasach
  • Dobrze trzyma się na powierzchni
  • Z olejem eukaliptusowym
24,99 zł (33,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Mydło oliwno  - kokosowe z masłem Shea

Tea Natura Mydło oliwno -​ kokosowe z masłem Shea, 104 g (100 g)

  • zmiękcza skórę
  • koi skórę
  • nawilża
19,99 zł (199,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Detergent w płynie do wełny i jedwabiu

Tea Natura Detergent w płynie do wełny i jedwabiu, 1 l

  • Przyjemny zapach
  • Mycie rąk i maszyn
  • Bardzo produktywny
35,99 zł (35,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Środek do czyszczenia higiena & WC

Tea Natura Środek do czyszczenia higiena & WC, 1 l

  • Ulega biodegradacji
  • Bez chloru
  • Higienicznie czysty
29,99 zł (29,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Gąbka do naczyń

Tea Natura Gąbka do naczyń

  • Dwie strony o różnych powierzchniach
  • Wykonana z luffy i celulozy
  • Nie zawiera plastiku
19,99 zł

Dostawa do 6 października

Recykling - stały środek do mycia naczyń z cząstkami węgla drzewnego

Tea Natura Recykling -​ stały środek do mycia naczyń z cząstkami węgla drzewnego, 55 g

  • Odporny na brud
  • Bardzo ekonomiczne
  • Do błyszczących, czystych naczyń
16,99 zł (308,91 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Aleppo mydło 16% olejku laurowego

Tea Natura Aleppo mydło 16% olejku laurowego, 200 g

  • nadaje się dla alergików
  • idealne dla wrażliwej skóry
32,99 zł (164,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Środek przeciw kamieniowi

Tea Natura Środek przeciw kamieniowi, 125 ml

  • Daje 750ml
  • Przeciw osadzaniu się kamienia
  • Prosta aplikacja
19,99 zł (159,92 zł / l)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Szczotka do mycia naczyń

Tea Natura Szczotka do mycia naczyń

  • Skuteczna w walce z przypaleniami i resztkami jedzenia
  • Zrównoważone materiały
  • Czyszczenie bez zarysowań
21,99 zł

Dostawa do 6 października

Płyn do mycia naczyń - pomarańcza i cytryna

Tea Natura Płyn do mycia naczyń -​ pomarańcza i cytryna, 1 l

  • Odżywia skórę
  • Ulega biodegradacji
  • Bardzo ekonomiczny
24,99 zł (24,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Koncentrat do czyszczenia podłóg

Tea Natura Koncentrat do czyszczenia podłóg, 125 ml

  • Daje 1l środka czyszczącego
  • Prosta aplikacja
  • Z pomarańczowym olejkiem eterycznym
18,53 zł 19,51 zł (148,24 zł / l)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Magnetyczna mydelniczka

Tea Natura Magnetyczna mydelniczka

  • Wykonane z drewna i metalu
  • Do mydeł w masie do 100g
  • Optymalne przechowywanie i suszenie
38,18 zł 40,19 zł

Dostawa do 6 października

Mydło kokosowo - oliwne z Ghassoul & arganem

Tea Natura Mydło kokosowo -​ oliwne z Ghassoul & arganem, 100 g

  • z wchłaniającą glinką
  • intensywnie odżywiające
  • ze wspaniałym zapachem cedru
19,99 zł (199,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Płynny detergent do zmywarki

Tea Natura Płynny detergent do zmywarki, 1 l

  • Bardzo wydajny
  • Bez rozjaśniaczy
  • Bez chloru
51,00 zł (51,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Wszechstronny środek do czyszczenia powierzchni

Tea Natura Wszechstronny środek do czyszczenia powierzchni, 750 ml

  • Bez smug i błyszcząco
  • Łatwy w użyciu
  • Bez plastyfikatora
24,99 zł (33,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Recycle - uniwersalny odtłuszczacz

Tea Natura Recycle -​ uniwersalny odtłuszczacz, 750 ml

  • Praktyczna butelka wykonana z bio-plastiku
  • Odtłuszcza i oczyszcza powierzchnie
  • Wykonany z oleju odpadowego
29,99 zł (39,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Mydło kokosowo - oliwkowe z lawendą

Tea Natura Mydło kokosowo -​ oliwkowe z lawendą, 100 g

  • koi skórę
  • uspakajające & łagodzące
  • ze wspanałym zapachem
19,99 zł (199,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Mydło oliwkowo - kokosowe ze skrobią ryżową

Tea Natura Mydło oliwkowo -​ kokosowe ze skrobią ryżową, 100 g

  • zmękcza skórę
  • koi skórę
  • nawilża skórę
19,99 zł (199,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Recycle - Szare mydło Marseille

Tea Natura Recycle -​ Szare mydło Marseille, 200 g

  • Idealne do usuwania plam
  • Produkt z oleju odpadowego
  • Do mycia rąk
20,99 zł (104,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

„Musimy stać się zmianą, którą chcemy zobaczyć!” - Mohandas K. Gandhi

TEA Natura wykorzystuje wyłącznie surowce pochodzenia roślinnego i mineralnego, a także naturalne esencje zapachowe do produkcji zrównoważonych detergentów, środków czyszczących i mydeł. Firma poprzez etyczną produkcję i dystrybucję swoich produktów od 2003 roku walczy o zachowanie harmonii między ludźmi a środowiskiem.