Sonett - ekologiczne detergenty i środki czyszczące

Detergenty, płyny do mycia naczyń, środki do prania, mydła i środki do pielęgnacji prania

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Rodzaj prania Właściwości Materiał Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia Temperatura prania
Filtr

Sonett: 1 - 30 z 60 artykułów

Sonett Lawendowy płyn do prania

Sonett Lawendowy płyn do prania, 5 l

  • Do prania kolorowego i białego
  • Delikatny zapach lawendowego organicznego olejku eterycznego
  • 30 º C - 95 º C
114,00 zł (22,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do mycia naczyń cytrynowy

Sonett Płyn do mycia naczyń cytrynowy, 1 l

  • Świeży zapach trawy cytrynowej
  • Wyłącznie roślinne substancje myjące
  • Formuła przyjazna dla skóry
21,99 zł (21,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do prania Sensitiv

Sonett Płyn do prania Sensitiv, 2 l

  • Do prania kolorowego i białego
  • Bez enzymów i inżynierii genetycznej
  • 30 º C - 95 º C
51,00 zł (25,50 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do mycia naczyń Sensitiv

Sonett Płyn do mycia naczyń Sensitiv, 1 l

  • Bez składników petrochemicznych
  • Nie zawiera składników zapachowych, barwników i konserwantów
  • Bardzo dobrze kompatybilny ze skórą
21,99 zł (21,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do czyszczenia łazienki

Sonett Płyn do czyszczenia łazienki, 1 l

  • Usuwa plamy z wody i osadu z mydła
  • Ulega w 100% biodegradacji
  • Ma neutralny zapach i wegański
27,99 zł (27,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Wybielacz

Sonett Wybielacz, 900 g

  • Usuwa trudne plamy
  • Zapobiega szarzeniu tkanin
  • Przeciw uporczywym plamom na naczyniach
27,99 zł (31,10 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Płyn do prania tkanin kolorowych z miętą i cytryną

Sonett Płyn do prania tkanin kolorowych z miętą i cytryną, 1,50 l

  • Z organicznym mydłem olejowym roślinnym
  • Naturalny zapach organicznej mięty i olejku z trawy cytrynowej
  • Do odzieży outdoorowej i sportowej
40,99 zł (27,33 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do dezynfekcji powierzchni

Sonett Płyn do dezynfekcji powierzchni, 1 l

  • Do kuchni i urządzeń sanitarnych
  • Gotowy do użycia roztwór
  • Wysycha bez pozostałości
53,00 zł (53,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Gąbka do mycia naczyń 2 sztuki

Sonett Gąbka do mycia naczyń 2 sztuki

  • Z biodegradowalnych surowców
  • Nie rysuje powierzchni
  • Można prać w temperaturze do 60°C
15,64 zł

Dostawa do 6 października

Sonett Sól regenerująca do zmywarki

Sonett Sól regenerująca do zmywarki, 2 kg

  • Czysta skrystalizowana sól warzona
  • Nie zawiera żadnych środków zbrylających
  • Reguluje wymiennik jonów w zmywarce
14,99 zł (7,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonett Dozująca kula do prania

Sonett Dozująca kula do prania

  • Brak przyklejania się komory dozownika
  • Pojemność: 150 ml
  • Do prania w temperaturze do 95°C
9,99 zł

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do mycia WC z cedrem

Sonett Płyn do mycia WC z cedrem, 750 ml

  • Produkt roślinny bez skłdaników petrochemicznych
  • Z olejkiem cedrowym
  • Ulega całkowitej biodegradacji
19,99 zł (26,65 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Proszek do prania - koncentrat

Sonett Proszek do prania -​ koncentrat, 2,40 kg

  • Do prania kolorowego i białego
  • Z mydłem z organicznego oleju roślinnego
  • 40°C - 95°C
69,00 zł (28,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do płukania tkanin

Sonett Płyn do płukania tkanin, 1 l

  • Neutralizuje wartość pH tkanin
  • Odświeża kolor i wygładza włókno
  • Usuwa pozostałości proszku do prania
24,99 zł (24,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do prania wełny i jedwabiu z oliwą

Sonett Płyn do prania wełny i jedwabiu z oliwą, 1 l

  • Do tkanin delikatnych, wełny i jedwabiu
  • Delikatny zapach lawendy
  • 20°C - 40°C
37,99 zł (37,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do mycia okien

Sonett Płyn do mycia okien, 1 l

  • Z olejkami eterycznymi
  • Ulega całkowitej biodegradacji
  • Do czyszczenia powierzchni ze szkła i plastiku
27,99 zł (27,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn uniwersalny

Sonett Płyn uniwersalny, 1 l

  • Z olejkiem z pomarańczy i trawy cytrynowej
  • Ulega całkowitej biodegradacji
  • Dobrze tolerowany przez skórę
25,99 zł (25,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Nabłyszczacz do zmywarki

Sonett Nabłyszczacz do zmywarki, 0.5 l (500 ml)

  • Do wszystkich zmywarek stosowanych w gospodarstwach domowych
  • Ma neutralny zapach
  • Ulega biodegradacji
21,99 zł (43,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do mycia naczyń z nagietkiem

Sonett Płyn do mycia naczyń z nagietkiem, 1 l

  • W 100% biodegradowalny
  • Przyjazna dla skóry kombinacja środków powierzchniowo czynnych
  • Z esencją nagietka
24,99 zł (24,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Proszek do szorowania

Sonett Proszek do szorowania, 450 g

  • Środek do czyszczenia w postaci proszku
  • Do czyszczenia kuchennych płyt ceramicznych i piekarnika
  • Usuwa przypalone resztki
19,99 zł (44,42 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonett Odkamieniacz

Sonett Odkamieniacz, 1 l

  • Ma neutralny zapach
  • Ulega w 100% biodegradacji
  • Usuwa osady wapienne
24,99 zł (24,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Pomarańczowy środek czyszczący

Sonett Pomarańczowy środek czyszczący, 0.5 l (500 ml)

  • Do kuchni, warsztatu, okien i podłóg
  • Z organicznym olejkiem pomarańczowym
  • Przyjazny dla skóry
20,99 zł (41,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Mleczko do szorowania

Sonett Mleczko do szorowania, 0.5 l (500 ml)

  • Powstrzymuje rozwój drobnoustrojów
  • Zapach lawendy i trawy cytrynowej
  • Zwalcza uporczywe zabrudzenia
19,99 zł (39,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Mydło do rąk Sensitiv

Sonett Mydło do rąk Sensitiv, 1 l

  • Do rąk, twarzy i ciała
  • Odpowiednie dla alergików
  • Bezzapachowe
53,00 zł (53,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Mydło w płynie Cytrusy

Sonett Mydło w płynie Cytrusy, 1 l

  • Z cudownym świeżym zapachem
  • Z cennej organicznej oliwy z oliwek
  • Łagodne i zasadowe
53,00 zł (53,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Środek do zmiękczania wody

Sonett Środek do zmiękczania wody, 1 kg

  • Optymalizuje siłę prania detergentu
  • Bez fosforanów i wypełniaczy
  • Bez produktów ropopochodnych
29,99 zł (29,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do regeneracji wełny

Sonett Płyn do regeneracji wełny, 300 ml

  • Przywraca tkaninom elastyczność
  • Zapach olejku lawendowego
  • Z organicznym mydłem z oliwy z oliwek
42,99 zł (143,30 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Mydło do plam w kostce

Sonett Mydło do plam w kostce, 100 g

  • Bardzo wydajny i skuteczny
  • Z roślinnymi składnikami z upraw biologicznych
  • Doskonale usuwa plamy z tłuszczu
10,99 zł (109,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonett Mydło w płynie z nagietkiem

Sonett Mydło w płynie z nagietkiem, 1 l

  • Wegański
  • 100% z kontrolowanych upraw ekologicznych
  • Ma regenerujące działanie
59,00 zł (59,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do czyszczenia WC z miętą i mirtą

Sonett Płyn do czyszczenia WC z miętą i mirtą, 750 ml

  • Wegańskie i ulega całkowitej biodegradacji
  • Z olejkami eterycznymi
  • Usuwa zanieczyszczenia
19,99 zł (26,65 zł / l)

Dostawa do 6 października

Wszystkie detergenty, płyny do mycia naczyń i środki czyszczące niemieckiej marki Sonett z Deggenhausen chronią przyrodę i wodę, są przyjazne dla skóry i ekonomiczne w użyciu. Mydła do rąk Sonett są wykonane z czystych olejków roślinnych oraz olejków eterycznych i są popularne zarówno wśród młodych, jak i starszych użytkowników. Linia Sonett Sensitive nie zawiera syntetycznych zapachów i jest szczególnie polecana dla osób o wrażliwej skórze. Sonett w swojej ofercie posiada także ciekawe akcesoria. Wszystkie produkty Sonett są: skuteczne w działaniu, delikatne w pielęgnacji, najwyższej jakości i wielokrotnie certyfikowane.