Sonett - ekologiczne detergenty

Detergenty w proszku, płynie i odplamiacze

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Rodzaj prania Właściwości Materiał Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia Temperatura prania
Filtr

Środki do prania : 17 artykułów

Sonett Lawendowy płyn do prania

Sonett Lawendowy płyn do prania, 5 l

  • Do prania kolorowego i białego
  • Delikatny zapach lawendowego organicznego olejku eterycznego
  • 30 º C - 95 º C
114,00 zł (22,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do prania Sensitiv

Sonett Płyn do prania Sensitiv, 2 l

  • Do prania kolorowego i białego
  • Bez enzymów i inżynierii genetycznej
  • 30 º C - 95 º C
51,00 zł (25,50 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Wybielacz

Sonett Wybielacz, 900 g

  • Usuwa trudne plamy
  • Zapobiega szarzeniu tkanin
  • Przeciw uporczywym plamom na naczyniach
27,99 zł (31,10 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Płyn do prania tkanin kolorowych z miętą i cytryną

Sonett Płyn do prania tkanin kolorowych z miętą i cytryną, 1,50 l

  • Z organicznym mydłem olejowym roślinnym
  • Naturalny zapach organicznej mięty i olejku z trawy cytrynowej
  • Do odzieży outdoorowej i sportowej
40,99 zł (27,33 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Dozująca kula do prania

Sonett Dozująca kula do prania

  • Brak przyklejania się komory dozownika
  • Pojemność: 150 ml
  • Do prania w temperaturze do 95°C
9,99 zł

Dostawa do 6 października

Sonett Proszek do prania - koncentrat

Sonett Proszek do prania -​ koncentrat, 2,40 kg

  • Do prania kolorowego i białego
  • Z mydłem z organicznego oleju roślinnego
  • 40°C - 95°C
69,00 zł (28,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do płukania tkanin

Sonett Płyn do płukania tkanin, 1 l

  • Neutralizuje wartość pH tkanin
  • Odświeża kolor i wygładza włókno
  • Usuwa pozostałości proszku do prania
24,99 zł (24,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do prania wełny i jedwabiu z oliwą

Sonett Płyn do prania wełny i jedwabiu z oliwą, 1 l

  • Do tkanin delikatnych, wełny i jedwabiu
  • Delikatny zapach lawendy
  • 20°C - 40°C
37,99 zł (37,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Środek do zmiękczania wody

Sonett Środek do zmiękczania wody, 1 kg

  • Optymalizuje siłę prania detergentu
  • Bez fosforanów i wypełniaczy
  • Bez produktów ropopochodnych
29,99 zł (29,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do regeneracji wełny

Sonett Płyn do regeneracji wełny, 300 ml

  • Przywraca tkaninom elastyczność
  • Zapach olejku lawendowego
  • Z organicznym mydłem z oliwy z oliwek
42,99 zł (143,30 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Mydło do plam w kostce

Sonett Mydło do plam w kostce, 100 g

  • Bardzo wydajny i skuteczny
  • Z roślinnymi składnikami z upraw biologicznych
  • Doskonale usuwa plamy z tłuszczu
10,99 zł (109,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonett Mydło do plam w płynie

Sonett Mydło do plam w płynie, 1 l

  • Z organicznym mydłem roślinnym i olejkiem petitgrain
  • Skutecznie zwalcza plamy
  • Do prania tkanin białych i kolorowych
48,99 zł (48,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do prania do wełny i jedwabiu Sensitiv

Sonett Płyn do prania do wełny i jedwabiu Sensitiv, 1 l

  • Do delikatnych tkanin, wełny i jedwabiu do 40 ° C
  • Bez zapachu, koloru i konserwantów
  • W 100% biodegradowalny
37,99 zł (37,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Proszek do prania Color Sensitiv

Sonett Proszek do prania Color Sensitiv, 1,20 kg

  • Do prania kolorowych i delikatnych rzeczy
  • Z czystym, organicznym mydłem roślinnym
  • Bez składników zapachowych
51,00 zł (42,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonett Spray na plamy

Sonett Spray na plamy, 100 ml

  • Cukrowe środki powierzchniowo czynne z organicznym mydłokrzewem
  • Nadaje się również do wełny i jedwabiu
  • Skutecznie zwalcza różne plamy
16,99 zł (169,90 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Płyn do prania kolorów Sensitive

Sonett Płyn do prania kolorów Sensitive, 120 ml

  • Do prania kolorowego
  • Bez substancji zapachowych i konserwantów
  • 20 – 60°C
5,99 zł (49,92 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sonett Miarka

Sonett Miarka

  • W podziale na 5ml
  • Całkowita objętość 30ml
  • Precyzyjne i dokładne
3,99 zł

Dostawa do 6 października

Wszystkie ekologiczne detergenty i specjalne detergenty firmy Sonett posiadają certyfikat NCP-Label (Nature-Care-Produkt) i spełniają kryteria jakości Sonett. Z wyjątkiem Sonett Wool Cure i Sonett Gall Soap w postaci stałej i płynnej, wszystkie produkty Sonett posiadają etykietę Vegan Society.