sodasan - naturalne produkty do mycia naczyń i zmywark

Do mycia naczyń ręcznie i do zmywarki

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Właściwości Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia
Filtr

Produkty do mycia naczyń i zmywarki : 7 artykułów

Sodasan Ekologiczna ściereczka

Sodasan Ekologiczna ściereczka, 2 szt.

  • 2 sztuki w zestawie
  • Można prać w temperaturze 60°C
  • W 100% kompostowalne
8,25 zł 9,17 zł (4,13 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Płyn do zmywania naczyń Cytryna i limonka

Sodasan Płyn do zmywania naczyń Cytryna i limonka, 1 l

  • Bez składników farbiących i konserwantów
  • Bez składników petrochemicznych
  • Świeży, owocowy zapach lemonki
20,66 zł 22,96 zł (20,66 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sodasan Płyn do zmywania naczyń Sensitiv

Sodasan Płyn do zmywania naczyń Sensitiv, 500 ml

  • Brak barwników lub konserwantów
  • Bez składników petrochemicznych
  • Neutralny zapach
13,42 zł 14,92 zł (26,84 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sodasan Płyn nabłyszczający do zmywarek

Sodasan Płyn nabłyszczający do zmywarek, 500 ml

  • Suche, błyszczące naczynia
  • Wyłącznie roślinne środki piorące
  • Neutralny zapach
20,66 zł 22,96 zł (41,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Sodasan Tabletki do zmywarki

Sodasan Tabletki do zmywarki, 25 szt.

  • Bez enzymów, inżynierii genetycznej i fosforanów
  • Bez środków uwalniających chlor
  • Skutecznie usuwają tłuszcz
28,93 zł 32,15 zł (1,16 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Sodasan Proszek do mycia naczyń w zmywarce

Sodasan Proszek do mycia naczyń w zmywarce, 1,50 kg

  • Bez enzymów, GMO i fosforanów
  • Bez składników petrochemicznych
  • Wyjątkowo ekonomiczny
47,53 zł 52,82 zł (31,69 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sodasan Sól regenerująca

Sodasan Sól regenerująca, 2 kg

  • Czysta sól warzona
  • Bez środków przeciwzbrylających i składników farbniczych
  • Wolna od enzymów i technik genetycznych
18,59 zł 20,66 zł (9,30 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Do produkcji płynów sodasan nie stosuje się żadnych składników z chlorem. Detergenty do zmywania naczyń zawierają tylko roślinne środki myjące, tylko nabłyszczacze roślinne środki powierzchniowo czynne, a sól regenerująca zawiera czystą sól morską. Wszystkie detergenty do zmywania naczyń są wolne od barwników i konserwantów, a także doskonale nadają się do czyszczenia delikatnych przedmiotów.