sodasan - naturalne produkty do sprzątania

Naturalne domowe środki czystości

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Właściwości Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia
Filtr

Produkty do sprzątania: 13 artykułów

Sodasan Pomarańczowy środek czyszczący

Sodasan Pomarańczowy środek czyszczący, 500 ml

  • Wysoko skoncentrowany i skuteczny
  • Brak barwników lub konserwantów
  • Naturalny, świeży zapach pomarańczy
19,62 zł 21,81 zł (39,24 zł / l)

Dostawa do 7 października

Sodasan Mocny żel do toalet, świerk

Sodasan Mocny żel do toalet, świerk, 750 ml

  • Usuwa kamień, kamień moczowy i brud
  • Z naturalnym kwasem cytrynowym
  • Żel adhezyjny
20,66 zł 22,96 zł (27,55 zł / l)

Dostawa do 7 października

Sodasan Środek czyszczący na bazie octu

Sodasan Środek czyszczący na bazie octu, 1 l

  • Przeciw brudowi i zapachom
  • Bez barwników i konserwantów
  • Zapewnia błyskotliwy połysk
18,59 zł 20,66 zł (18,59 zł / l)

Dostawa do 7 października

Sodasan Środek do czyszczenia łazienki

Sodasan Środek do czyszczenia łazienki, 500 ml

  • Usuwa osad z kamienia i pozostałości mydła
  • Naturalny, świeży zapach
  • Nadaje się do stosowania na wszystkich powierzchniach w łazience
18,59 zł 20,66 zł (37,18 zł / l)

Dostawa do 7 października

Sodasan mleczko do szorowania

Sodasan Sodasan mleczko do szorowania, 500 ml

  • Skuteczne, dokładne czyszczenie
  • Brak barwników lub konserwantów
  • Naturalny zapach z czystych olejków eterycznych
17,55 zł 19,51 zł (35,10 zł / l)

Dostawa do 7 października

Sodasan Środek do czyszczenia toalet - cytrus

Sodasan Środek do czyszczenia toalet -​ cytrus, 750 ml

  • Usuwa pozostałosciw muszlach klozetowych i pisuarach
  • Naturalny, świeży zapach
  • Ze składnikami roślinnymi
18,59 zł 20,66 zł (24,79 zł / l)

Dostawa do 7 października

Sodasan Czysta soda kalcynowana

Sodasan Czysta soda kalcynowana, 500 g

  • Do domu i ogrodu
  • Rozpuszcza tłuszcz i zanieczyszczenia
  • Bez dodatków
23,76 zł 26,40 zł (47,52 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sodasan Zmiękczacz

Sodasan Zmiękczacz, 750 g

  • Brak barwników lub konserwantów
  • Bez enzymów, technik genetycznych i fosforanów
  • Testowany dermatologicznie
26,86 zł 29,85 zł (35,81 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sodasan Czysta soda oczyszczona

Sodasan Czysta soda oczyszczona, 690 g

  • Chroni przed brudem, tłuszczem i nieprzyjemnymi zapachami
  • Również do srebrnej biżuterii i sztućców
  • Bez dodatków i mikroplastików
25,83 zł 28,70 zł (37,43 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sodasan Środek do czyszczenia kuchni

Sodasan Środek do czyszczenia kuchni, 500 ml

  • Czyszczenie bez smug
  • O cytrusowym zapachu
  • Do wszystkich gładkich powierzchni
19,62 zł 21,81 zł (39,24 zł / l)

Dostawa do 7 października

Sodasan Czysty kwas cytrynowy

Sodasan Czysty kwas cytrynowy, 500 g

  • Usuwa wszelkie osady wapienne
  • Do urządzeń i armatury
  • Bez dodatków
29,97 zł 33,30 zł (59,94 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sodasan Środek do czyszczenia szyb i powierzchni

Sodasan Środek do czyszczenia szyb i powierzchni, 500 ml

  • Do wszystkich gładkich powierzchni
  • Z czystym alkoholem
  • Bez konserwantów
18,59 zł 20,66 zł (37,18 zł / l)

Dostawa do 7 października

Sodasan Uniwersalny środek czyszczący

Sodasan Uniwersalny środek czyszczący, 5 l

  • Dla czystych powierzchni
  • Wysoka zdolność rozpuszczania tłuszczu
  • O świeżym cytrusowym zapachu
106,47 zł 118,31 zł (21,29 zł / l)

Produkt tymczasowo niedostępny

Produkty do sprzątania sodasan zainspirują tych, którzy poszukują produktów, które osiągają bardzo dobre wyniki czyszczenia, przy znacznie mniejszym wpływie na środowisko. Tutaj znajdziesz biologiczne środki czyszczące dla całego gospodarstwa domowego. Mogą być stosowane w kuchni, łazience i WC, do mycia okien lub do specjalnych zastosowań, takich jak usuwanie kamienia.