Zrównoważone produkty w podróży i poza domem

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Właściwości Materiał Zakres stosowania
Filtr

Poza domem: 13 artykułów

pandoo Pudełko śniadaniowe ze stali nierdzewnej

pandoo Pudełko śniadaniowe ze stali nierdzewnej, 800 ml

  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Z elastycznym rozdzielaczem
  • Z silikonową uszczelką
135,00 zł (168,75 zł / l)

Dostawa do 6 października

pandoo Worek silikonowy

pandoo Worek silikonowy, 500 ml

  • Odpowiedni do wszystkich produktów spożywczych
  • Szczelnie zamykany
  • Można myć w zmywarce i mrozić
42,99 zł (85,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

pandoo Składana butelka do picia

pandoo Składana butelka do picia, antracyt

  • Połączenia: 700 ml
  • Dołączony karabińczyk
  • Również do napojów gazowanych
53,00 zł

Dostawa do 6 października

pandoo Szklany pojemnik do przechowywania

pandoo Szklany pojemnik do przechowywania, 1.000 ml

  • Przejrzysty projekt
  • Szczelne zamknięcie
  • Łatwy w czyszczeniu
42,99 zł (42,99 zł / l)

Dostawa do 15 października

Kubek termiczny - bambus i stal nierdzewna

pandoo Kubek termiczny -​ bambus i stal nierdzewna, 480 ml

  • Do ciepłych i zimnych napojów
  • Z sitkiem do herbaty
  • Wykonany ze stali nierdzewnej
112,39 zł 118,31 zł (234,15 zł / l)

Dostawa do 6 października

pandoo Silikonowa pokrywka

pandoo Silikonowa pokrywka, Biały (6 szt.)

  • W 6 rozmiarach
  • Wytrzymała i trwała
  • Wykonana z silikonu spożywczego
42,99 zł (7,17 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

pandoo Pojemnik do przechowywania przypraw

pandoo Pojemnik do przechowywania przypraw, 160 ml

  • Wysokiej jakości materiały
  • Zamknięty aromat
  • Pojemność: 160 g
21,99 zł (137,44 zł / l)

Dostawa do 6 października

pandoo Butelka do picia z izolacją

pandoo Butelka do picia z izolacją, 750 ml

  • W 100% bez plastiku
  • Bardzo szczelna
  • Utrzymuje temperaturę
119,00 zł (158,67 zł / l)

Dostawa do 6 października

pandoo Siatki na owoce i warzywa

pandoo Siatki na owoce i warzywa, Zestaw 6 woreczków + worek na chleb

  • Materiał: bawełna
  • Poręczne rozmiary
  • Alternatywa bez plastiku
96,00 zł

Dostawa do 6 października

pandoo Podróżny zestaw przypraw

pandoo Podróżny zestaw przypraw

  • Z 5 przegródkami na przyprawy
  • Uszczelnia aromaty
  • Wymiary: 2,5 cm x 13,9 cm
69,00 zł

Dostawa do 6 października

Podróżny zestaw do przypraw z przyprawami

pandoo Podróżny zestaw do przypraw z przyprawami

  • Z praktyczną końcówką do posypywania
  • Praktyczny w podróży
  • Zawiera 5 przypraw
106,00 zł

Dostawa do 6 października

pandoo Butelka do picia - bez izolacji

pandoo Butelka do picia -​ bez izolacji, 750 ml

  • Wykonana ze stali nierdzewnej
  • Z silikonową uszczelką
  • Bardzo lekka
90,57 zł 95,34 zł (120,76 zł / l)

Dostawa do 6 października

Woskowijki/Owijki z wosku pszczelego - zestaw startowy

pandoo Woskowijki/Owijki z wosku pszczelego -​ zestaw startowy

  • 3 różne rozmiary
  • Mogą być używany przez okres do 12 miesięcy
  • Wszechstronne w użyciu
96,00 zł

Dostawa do 6 października