Przyjazne dla środowiska detergenty i środki czyszczące firmy AUELA

Higieniczne środki czyszczące przyjazne dla skóry, które dbają o utrzymanie równowagi ekologicznej

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Rodzaj prania Nuty zapachowe Właściwości Konsystencja Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia
Filtr

AUELA: 6 artykułów

Organiczny płyn do mycia naczyń z orzechami mydlanymi

AUELA Organiczny płyn do mycia naczyń z orzechami mydlanymi, 500 ml

  • Łagodny dla skóry
  • O świeżym zapachu limonki
  • Ulega biodegradacji
18,99 zł (37,98 zł / l)

Dostawa do 5 października

Organiczny środek do czyszczenia łazienki z ekstraktem z orzechów mydlanych

AUELA Organiczny środek do czyszczenia łazienki z ekstraktem z orzechów mydlanych, 500 ml

  • Wydajny i higieniczny
  • Ekologiczny środek
  • O świeżym zapachu kwiatów
18,99 zł (37,98 zł / l)

Dostawa do 5 października

Organiczny koncentrat z orzechów mydlanych

AUELA Organiczny koncentrat z orzechów mydlanych, Lawenda (1,50 l)

  • Również do wełny, jedwabiu i kaszmiru
  • Rozpuszcza uporczywe plamy i tłuszcz
  • Do każdej temperatury prania
71,00 zł (47,33 zł / l)

Dostawa do 5 października

Uniwersalny środek czyszczący z orzechów organicznych

AUELA Uniwersalny środek czyszczący z orzechów organicznych, 750 ml

  • Uniwersalny
  • Zwalcza uporczywy brud
  • Skuteczny i przyjazny dla środowiska
24,99 zł (33,32 zł / l)

Dostawa do 5 października

Organiczny środek do czyszczenia toalet z ekstraktem z orzechów mydlanych

AUELA Organiczny środek do czyszczenia toalet z ekstraktem z orzechów mydlanych, 750 ml

  • Dla higienicznej czystości
  • Wydajny i ekologiczny
  • Naturalny zapach
24,99 zł (33,32 zł / l)

Dostawa do 5 października

Organiczny środek do czyszczenia szklanych powierzchni z ekstraktem z orzechów piorących

AUELA Organiczny środek do czyszczenia szklanych powierzchni z ekstraktem z orzechów piorących, 500 ml

  • Przyjazny środowisku
  • O świeżym zapachu cytryny
  • W praktycznej butelce z rozpylaczem
18,99 zł (37,98 zł / l)

Dostawa do 5 października

Składając obietnicę „Nie chcemy zanieczyszczać świata”, austriacka marka AUELA postanowia udowodnić, że czystość może iść w parze z promowaniem świadomości ekologicznej. Oferując w 100% biodegradowalne, wegańskie i certyfikowane produkty organiczne, AUELA szanuje zasady etyczne i bierze odpowiedzialność za nasze zasoby naturalne. AUELA - pranie i czyszczenie ze zdrowym rozsądkiem!