Środki czystości tańsze o 5%

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Właściwości Materiał Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia
Filtr

Środki czystości: 1 - 30 z 63 artykułów

Płyn do czyszczenia podłóg z olejem z siemienia lnianego i orzecha

Biopuro Płyn do czyszczenia podłóg z olejem z siemienia lnianego i orzecha, 1 l

  • Z olejem z siemienia lnianego i orzecha
  • Testowany na nikiel, chrom i kobalt
  • Hipoalergiczny i wegański
32,99 zł (32,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Uniwersalny środek czyszczący

PUREWAVE Uniwersalny środek czyszczący, 500 ml

  • Do powierzchni, płytek i szkła
  • W 100% biodegradowalny
  • Zapach: paczula i wanilia
13,65 zł 16,07 zł (27,30 zł / l)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Środek do czyszczenia szkła

PUREWAVE Środek do czyszczenia szkła, 500 ml

  • Do okien, luster i płyt szklanych
  • W 100% biodegradowalny
  • Zapach: paczula i wanilia
13,65 zł 16,07 zł (27,30 zł / l)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Uniwersalny środek do czyszczenia podłóg

PUREWAVE Uniwersalny środek do czyszczenia podłóg, 500 ml

  • Do płytek, laminatów i innych materiałów.
  • Do wnętrz i na zewnątrz
  • Zapach: Balsam Wood
23,41 zł 27,55 zł (46,82 zł / l)

Dostawa do 6 października

CYCLE Środek do mycia szkła

CYCLE Środek do mycia szkła, 500 ml

  • Nie pozostawia bez smug
  • Zapewnia lśniącą czystość
  • Bezzapachowa formuła
10,44 zł 14,92 zł (20,88 zł / l)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Środek do czyszczenia łazienki

PUREWAVE Środek do czyszczenia łazienki, Imbir i rozmaryn (500 ml)

  • Do całej łazienki
  • Rozpuszcza kamień, brud i smugi
  • Ulega biodegradacji
13,65 zł 16,07 zł (27,30 zł / l)

Dostawa do 6 października

Środek czyszczący do mat do jogi, rozmaryn

Yogacleaner Środek czyszczący do mat do jogi, rozmaryn, 60 ml

  • Z czystymi olejkami eterycznymi
  • Szybko wysycha
  • Świeży, ziołowy zapach
25,08 zł 26,40 zł (418,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Środek czyszczący do mat do jogi, pomarańcza

Yogacleaner Środek czyszczący do mat do jogi, pomarańcza, 60 ml

  • Naturalne składniki
  • Szybko wysycha
  • Owocowy zapach
25,08 zł 26,40 zł (418,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

ecoLiving Naturalne rękawice domowe

ecoLiving Naturalne rękawice domowe, Small

  • Ulegają biodegradacji
  • Wykonane z naturalnego kauczuku
  • Odporne na rozdarcia
18,53 zł 19,51 zł

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Magiczna ściereczka

PUREWAVE Magiczna ściereczka, Ciemnoniebieski

  • Przeciw brudowi i zanieczyszczeniom
  • Chłonna i niepyląca
  • Rozmiar: 40 x 40 cm
32,20 zł 37,89 zł

Dostawa do 6 października

Płyn do czyszczenia łazienek Sparkling Senora

OKAY Płyn do czyszczenia łazienek Sparkling Senora, 5 l

  • Zwalcza kamień i osady
  • Profilaktyczne działanie
  • Wysoka moc czyszczenia
175,69 zł 184,94 zł (35,14 zł / l)

Dostawa do 6 października

Uniwersalny środek do czyszczenia podłóg i powierzchni

Greenatural Uniwersalny środek do czyszczenia podłóg i powierzchni, 10 kg

  • Wysoka siła czyszczenia
  • Niezwykle ekonomiczny
  • Testowany na nikiel
205,15 zł 215,95 zł (20,52 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Środek do czyszczenia kuchni Mister Grease

OKAY Środek do czyszczenia kuchni Mister Grease, 500 ml

  • Wysoce skuteczny w walce z tłuszczem
  • Delikatny zapach
  • Przyjazny dla środowiska
30,54 zł 32,15 zł (61,08 zł / l)

Dostawa do 6 października

Środek do czyszczenia kuchennych powierzchni Madame Cuisine

OKAY Środek do czyszczenia kuchennych powierzchni Madame Cuisine, 500 ml

  • Do walki z codziennym brudem
  • Ulega biodegradacji
  • Słodki zapach
25,08 zł 26,40 zł (50,16 zł / l)

Dostawa do 6 października

Officina Naturae Odświeżacz do tkanin morska bryza

Officina Naturae Odświeżacz do tkanin morska bryza, 100 ml

  • Do odzieży i garderoby
  • Łatwy w użyciu
  • W świątecznym designie
24,35 zł 60,88 zł (243,50 zł / l)

Dostawa do 6 października

CYCLE Uniwersalny koncentrat czyszczący

CYCLE Uniwersalny koncentrat czyszczący, 50 ml

  • Uniwersalne zastosowanie
  • Szybko schnie
  • Wystarcza na 10 razy
10,09 zł 12,62 zł (201,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

La Corvette Mydło wielozadaniowe

La Corvette Mydło wielozadaniowe, 200 g

  • Przeciw plamom i tłuszczowi
  • Z organicznym olejkiem tymiankowym
  • Bez oleju palmowego
41,44 zł 43,63 zł (207,20 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tabletki do czyszczenia ekspresów do kawy

PUREWAVE Tabletki do czyszczenia ekspresów do kawy, 100 szt.

  • Do wszystkich ekspresów do kawy
  • Rozpuszczają tłuszcze i oleje kawowe
  • Z aktywnym tlenem
85,91 zł 101,08 zł (0,86 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Poliboy Środek do czyszczenia kuchni

Poliboy Środek do czyszczenia kuchni, 500 ml

  • Do powierzchni itp.
  • Skuteczny w walce z tłuszczem i brudem
  • O świeżym pomarańczowym zapachu
16,34 zł 17,21 zł (32,68 zł / l)

Dostawa do 6 października

Tea Natura Koncentrat do czyszczenia podłóg

Tea Natura Koncentrat do czyszczenia podłóg, 125 ml

  • Daje 1l środka czyszczącego
  • Prosta aplikacja
  • Z pomarańczowym olejkiem eterycznym
18,53 zł 19,51 zł (148,24 zł / l)

Dostawa do 6 października

La Corvette Mydło odkamieniające

La Corvette Mydło odkamieniające, 200 g

  • Usuwa osady z kamienia
  • Z 14% stężonym octem
  • Formuła bez oleju palmowego
44,72 zł 47,08 zł (223,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Proszek do czyszczenia ekspresów do kawy

PUREWAVE Proszek do czyszczenia ekspresów do kawy, 1 kg

  • Do wszystkich ekspresów do kawy
  • Rozpuszcza garbniki, tłuszcze i oleje
  • Z aktywnym tlenem
77,12 zł 90,74 zł (77,12 zł / kg)

Dostawa do 6 października

La Corvette Czarne mydło z oliwą z oliwek

La Corvette Czarne mydło z oliwą z oliwek, 250 ml

  • Przeciw plamom, tłuszczowi, brudowi i nie tylko
  • Naturalnie skuteczne
  • Bez barwników
43,63 zł 45,93 zł (174,52 zł / l)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE ECO płyn do mycia szyb - Ready to use

PUREWAVE ECO płyn do mycia szyb -​ Ready to use, 10 l

  • Do okien, luster i płyt szklanych
  • W 100% biodegradowalny
  • Zapach: paczula i wanilia
135,71 zł 159,66 zł (13,57 zł / l)

Dostawa do 6 października

Specjalny odkamieniacz do ekspresów do kawy

PUREWAVE Specjalny odkamieniacz do ekspresów do kawy, 250 ml

  • Do wszystkich ekspresów do kawy
  • Mocny, ale delikatny dla ekspresu
  • Z kwasem cytrynowym
23,41 zł 27,55 zł (93,64 zł / l)

Dostawa do 6 października

Stripwash Paski do czyszczenia podłóg

Stripwash Paski do czyszczenia podłóg, 24 szt.

  • Skuteczne w walce z brudem i tłuszczem
  • Ulega biodegradacji
  • Pakowane bez plastiku
44,72 zł 47,08 zł (1,86 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Koncentrat do czyszczenia urządzeń sanitarnych ECO

PUREWAVE Koncentrat do czyszczenia urządzeń sanitarnych ECO, 10 l

  • Do urządzeń sanitarnych
  • Rozpuszcza kamień, brud i smugi
  • Zapach: imbir i rozmaryn
224,57 zł 264,20 zł (22,46 zł / l)

Dostawa do 6 października

Rękawice do czyszczenia - kauczuk naturalny FSC

Seep Rękawice do czyszczenia -​ kauczuk naturalny FSC, M

  • Biodegradowalne
  • W różnych rozmiarach
  • Teksturowana powierzchnia zapewnia dobrą przyczepność
26,99 zł

Dostawa do 6 października

Yogacleaner Środek do czyszczenia mat do jogi

Yogacleaner Środek do czyszczenia mat do jogi, 60 ml

  • Organiczny certyfikat
  • Z silnymi, naturalnymi składnikami
  • Dezynfekuje i czyści
25,08 zł 26,40 zł (418,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

pero Środek do czyszczenia łazienki

pero Środek do czyszczenia łazienki, Refill 500 ml

  • Bez sztucznych dodatków
  • Wysoce skuteczny
  • Z miętą
25,99 zł (51,98 zł / l)

Dostawa do 6 października