Zaoszczędź 5% i więcej

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Rodzaj prania Marki Właściwości Materiał Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia Temperatura prania
Filtr

5% zniżki i więcej: 1 - 30 z 191 artykułów

claro EKO Multi Tabletki do zmywarki

claro EKO Multi Tabletki do zmywarki, 70 szt.

  • Z funkcją soli i nabłyszczacza
  • Folia rozpuszczalna w wodzie
  • Bardzo skuteczne
82,00 zł (1,17 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

brabantia Worki na śmieci PerfectFit - w rolce

brabantia Worki na śmieci PerfectFit -​ w rolce, 23-​30 L (G) -​ 20 sztuk

  • Z praktycznym sznurkiem
  • Łatwe usuwanie
  • Wytrzmałe
27,26 zł 28,70 zł

Dostawa do 6 października

Płyn do prania Zero Sensitive

Frosch Płyn do prania Zero Sensitive, 1.500 ml

  • Do prania kolorowego i białego
  • Bez barwników
  • 30° - 95°C
33,99 zł 42,49 zł (22,66 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do naczyń, balsam, Zero Sensitive

Frosch Płyn do naczyń, balsam, Zero Sensitive, 500 ml

  • Wysoka moc płukania
  • pH neutralne dla skóry
  • Idealny dla skóry wrażliwej
11,93 zł 14,92 zł (23,86 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do czyszczenia podłóg z olejem z siemienia lnianego i orzecha

Biopuro Płyn do czyszczenia podłóg z olejem z siemienia lnianego i orzecha, 1 l

  • Z olejem z siemienia lnianego i orzecha
  • Testowany na nikiel, chrom i kobalt
  • Hipoalergiczny i wegański
32,99 zł (32,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive

Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml

  • Bez barwników i perfum
  • Z odżywczym mocznikiem
  • Delikatny zapach
13,76 zł 17,21 zł (18,35 zł / l)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Środek do czyszczenia szkła

PUREWAVE Środek do czyszczenia szkła, 500 ml

  • Do okien, luster i płyt szklanych
  • W 100% biodegradowalny
  • Zapach: paczula i wanilia
13,65 zł 16,07 zł (27,30 zł / l)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Uniwersalny środek czyszczący

PUREWAVE Uniwersalny środek czyszczący, 500 ml

  • Do powierzchni, płytek i szkła
  • W 100% biodegradowalny
  • Zapach: paczula i wanilia
13,65 zł 16,07 zł (27,30 zł / l)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Home Perfume Sheabutter & Kwiat gruszki

PUREWAVE Home Perfume Sheabutter & Kwiat gruszki, 250 ml

  • Profil zapachowy: owocowy, kwiatowy i słodki
  • Długotrwały zapach
  • Bez syntetycznych dodatków
32,20 zł 37,89 zł (128,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

Klar Miarka 150 ml

Klar Miarka 150 ml

  • Dokładne dozowanie
  • Wykonane z czystego PP - nadające się do recyklingu
4,35 zł 4,58 zł

Dostawa do 6 października

Aloesowy balsam do mycia naczyń

Frosch Aloesowy balsam do mycia naczyń, Opakowanie uzupełniające -​ 800 ml

  • Łagodny dla skóry
  • Roślinne środki powierzchniowo czynne
  • Delikatny zapach
19,99 zł (24,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Uniwersalny środek do czyszczenia podłóg

PUREWAVE Uniwersalny środek do czyszczenia podłóg, 500 ml

  • Do płytek, laminatów i innych materiałów.
  • Do wnętrz i na zewnątrz
  • Zapach: Balsam Wood
23,41 zł 27,55 zł (46,82 zł / l)

Dostawa do 6 października

Beeta Uniwersalny detergent

Beeta Uniwersalny detergent, 1 l

  • Do wszystkich włókien oprócz wełny i jedwabiu
  • Do wody o wszystkich twardościach
  • Do prania ręcznego i w pralce
39,27 zł 41,34 zł (39,27 zł / l)

Dostawa do 6 października

CYCLE Środek do mycia szkła

CYCLE Środek do mycia szkła, 500 ml

  • Nie pozostawia bez smug
  • Zapewnia lśniącą czystość
  • Bezzapachowa formuła
10,44 zł 14,92 zł (20,88 zł / l)

Dostawa do 6 października

Balsam do mycia Zero Sensitive

Frosch Balsam do mycia Zero Sensitive, 500 ml

  • Idealny do częstego mycia rąk
  • Opakowanie w 100% nadające się do recyklingu
  • Bez barwników i substancji zapachowych
13,76 zł 17,21 zł (27,52 zł / l)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Środek do czyszczenia łazienki

PUREWAVE Środek do czyszczenia łazienki, Imbir i rozmaryn (500 ml)

  • Do całej łazienki
  • Rozpuszcza kamień, brud i smugi
  • Ulega biodegradacji
13,65 zł 16,07 zł (27,30 zł / l)

Dostawa do 6 października

Nadające się do recyklingu worki na śmieci z taśmą

The Sustainable People Nadające się do recyklingu worki na śmieci z taśmą, 20 L (15 szt.)

  • Oszczędność zasobów
  • Mniejsza emisja CO₂
  • Odporne na rozdarcie i wodoodporne
9,99 zł (0,67 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

EKO proszek do prania Kolorowy zawrót głowy

claro EKO proszek do prania Kolorowy zawrót głowy, 2,20 kg

  • Delikatne i kolorowe pranie
  • 30°C - 95°C
  • Wystarcza na około 35 prań
106,00 zł (48,18 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Wytrzymałe worki na śmieci wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu

The Sustainable People Wytrzymałe worki na śmieci wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, Niebieski 60 L (20 szt.)

  • Wykonane w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu
  • Odporne na rozdarcia
  • Wodoodporne
12,99 zł (0,65 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Środek czyszczący do mat do jogi, rozmaryn

Yogacleaner Środek czyszczący do mat do jogi, rozmaryn, 60 ml

  • Z czystymi olejkami eterycznymi
  • Szybko wysycha
  • Świeży, ziołowy zapach
25,08 zł 26,40 zł (418,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

claro EKO Proszek do prania Śnieżna biel

claro EKO Proszek do prania Śnieżna biel, 1 kg

  • Białe i jasne pranie
  • 30° - 95°C
  • Wystarcza na około 35 prań
53,00 zł (53,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

planet pure Uniwersalny płyn do prania 0% BEZ

planet pure Uniwersalny płyn do prania 0% BEZ, 30 W (1,50 l)

  • Do białych i kolorowych tkanin
  • Idealny dla wrażliwej skóry
  • Do wszystkich temperatur prania
46,17 zł (30,78 zł / l)

Dostawa do 6 października

Detergent do prania w paskach bez zapachu

Small Planet AMZ Detergent do prania w paskach bez zapachu, Travel Size (4 sztuki)

  • Do prania białego i kolorowego
  • Łagodna formuła
  • 20°C - 60°C
15,26 zł 16,07 zł (3,82 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Magiczna gąbka

PUREWAVE Magiczna gąbka

  • Szczególnie chłonna i wytrzymała
  • W 100% biodegradowalna
  • Można prać w temperaturze 60°C
18,53 zł 21,81 zł

Dostawa do 6 października

Środek czyszczący do mat do jogi, pomarańcza

Yogacleaner Środek czyszczący do mat do jogi, pomarańcza, 60 ml

  • Naturalne składniki
  • Szybko wysycha
  • Owocowy zapach
25,08 zł 26,40 zł (418,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

ecoLiving Naturalne rękawice domowe

ecoLiving Naturalne rękawice domowe, Small

  • Ulegają biodegradacji
  • Wykonane z naturalnego kauczuku
  • Odporne na rozdarcia
18,53 zł 19,51 zł

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Home Perfume Fresh Herbalime

PUREWAVE Home Perfume Fresh Herbalime, 250 ml

  • Profil zapachowy: świeży, cierpki i drzewny
  • Długotrwały zapach
  • Eliminuje nieprzyjemne zapachy
32,20 zł 37,89 zł (128,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Magiczna ściereczka

PUREWAVE Magiczna ściereczka, Ciemnoniebieski

  • Przeciw brudowi i zanieczyszczeniom
  • Chłonna i niepyląca
  • Rozmiar: 40 x 40 cm
32,20 zł 37,89 zł

Dostawa do 6 października

Składana suszarka do prania wykonana z drewna

Garden Trading Składana suszarka do prania wykonana z drewna

  • Wykonana z nieprzetworzonego drewna bukowego
  • 2-stopniowa regulacja
  • Wysokość: 151 cm
392,85 zł 413,53 zł

Darmowa dostawa do 6 października

Maitre Savon de Marseilles Mydło prowansalskie

Maitre Savon de Marseilles Mydło prowansalskie, Słodkie migdały (100 g)

  • Dla każdego typu skóry
  • Do rąk i ciała
  • Formuła dobrze tolerowana przez skórę
21,99 zł (219,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października