Wegańskie środki do czyszczenia WC

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Właściwości Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia
Filtr

Środki do czyszczenia WC: 28 artykułów

Sonett Płyn do mycia WC z cedrem

Sonett Płyn do mycia WC z cedrem, 750 ml

  • Produkt roślinny bez skłdaników petrochemicznych
  • Z olejkiem cedrowym
  • Ulega całkowitej biodegradacji
17,55 zł 19,51 zł (23,40 zł / l)

Dostawa do 7 października

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Lovely Lavender

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Lovely Lavender

  • Do 160 spłukań
  • Z biodegradowalnym mydłem
  • Świeży zapach lawendy
12,39 zł 13,77 zł

Dostawa do 7 października

Cytrynowy środek do czyszczenia WC

Frosch Cytrynowy środek do czyszczenia WC, 750 ml

  • Świeży cytrynowy zapach
  • Przeciw zwapnieniom i kamieniowi moczowemu
  • Wolne od szkodliwych substancji chemicznych
16,52 zł 18,36 zł (22,03 zł / l)

Dostawa do 7 października

Sonett Płyn do czyszczenia WC z miętą i mirtą

Sonett Płyn do czyszczenia WC z miętą i mirtą, 750 ml

  • Wegańskie i ulega całkowitej biodegradacji
  • Z olejkami eterycznymi
  • Usuwa zanieczyszczenia
17,55 zł 19,51 zł (23,40 zł / l)

Dostawa do 7 października

Sodasan Mocny żel do toalet, świerk

Sodasan Mocny żel do toalet, świerk, 750 ml

  • Usuwa kamień, kamień moczowy i brud
  • Z naturalnym kwasem cytrynowym
  • Żel adhezyjny
20,66 zł 22,96 zł (27,55 zł / l)

Dostawa do 7 października

Środek do usuwania kamienia i zacieków mocu Lawendowy

Frosch Środek do usuwania kamienia i zacieków mocu Lawendowy, 750 ml

  • Wegański
  • Bez mikroplastików
  • Świeży zapach lawendy
16,52 zł 18,36 zł (22,03 zł / l)

Dostawa do 7 października

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Lushy Limes

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Lushy Limes

  • Dla higienicznej czystości
  • Łatwa do zamocowania
  • Zapach musującej limonki
12,39 zł 13,77 zł

Dostawa do 7 października

Kostka zapachowa do toalety Mystic Marine

Toilet Tapes Kostka zapachowa do toalety Mystic Marine

  • Łatwe mocowanie
  • Mydło biodegradowalne
  • Świeży morski zapach
12,39 zł 13,77 zł

Dostawa do 7 października

Klar Płyn do czyszczenia WC

Klar Płyn do czyszczenia WC, 750 ml

  • Usuwa kamień moczowy i kamień
  • Bardzo wydajny
  • Bez fosforanów
16,52 zł 18,36 zł (22,03 zł / l)

Dostawa do 7 października

Toilet Tapes Kostka do toalety Groovy Grass

Toilet Tapes Kostka do toalety Groovy Grass

  • Z biodegradowalnym mydłem
  • Dla higieny i czystości
  • Zapach świeżo skoszonej trawy
12,39 zł 13,77 zł

Dostawa do 7 października

Sodasan Środek do czyszczenia toalet - cytrus

Sodasan Środek do czyszczenia toalet -​ cytrus, 750 ml

  • Usuwa pozostałosciw muszlach klozetowych i pisuarach
  • Naturalny, świeży zapach
  • Ze składnikami roślinnymi
18,59 zł 20,66 zł (24,79 zł / l)

Dostawa do 7 października

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Floral Fest

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Floral Fest

  • Higieniczne mocowanie
  • Nadaje się do wszystkich toalet
  • Piękny kwiatowy zapach
12,39 zł 13,77 zł

Dostawa do 7 października

Środek do czyszczenia toalet z octem

Frosch Środek do czyszczenia toalet z octem, 750 ml

  • Mocny wobec kamienia, osadu z moczu i brudu
  • Z ściernym pumeksem
  • Wegański
16,52 zł 18,36 zł (22,03 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kostka zapachowa do WC Peppermint Passion

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Peppermint Passion

  • Do 90% mniej plastiku
  • Biodegradowalna
  • Zapach świeżej mięty
12,39 zł 13,77 zł

Dostawa do 7 października

Środek do czyszczenia WC z kamienia moczowego i osadów wapiennych

planet pure Środek do czyszczenia WC z kamienia moczowego i osadów wapiennych, 750 ml

  • Skuteczna formuła
  • Z olejkami eterycznymi
  • Świeży zapach eukaliptusa
15,04 zł 16,72 zł (20,05 zł / l)

Dostawa do 7 października

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Dazzling Dutch

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Dazzling Dutch

  • 90% mniej plastiku
  • Wegańska i nietestowana na zwierzętach
  • O kwiatowo-migdałowym zapachu
12,39 zł 13,77 zł

Dostawa do 7 października

Biolu Środek do czyszczenia toalet Eco Tabs

Biolu Środek do czyszczenia toalet Eco Tabs, 20 szt.

  • Usuwa nawet uporczywy brud
  • Rozpuszcza kamień
  • O zapachu cytrynowo-miętowym
19,62 zł 21,81 zł (0,98 zł / szt.)

Dostawa do 7 października

Środek do czyszczenia toalet, ocet i malina

Frosch Środek do czyszczenia toalet, ocet i malina, 750 ml

  • Mocny wobec kamienia, osadu z moczu i brudu
  • Z malinową świeżością
  • Usuwa nieprzyjemne zapachy
16,52 zł 18,36 zł (22,03 zł / l)

Dostawa do 7 października

Almawin płyn do mycia toalet o świeżym cytrynowym zapachu

Almawin Almawin płyn do mycia toalet o świeżym cytrynowym zapachu, 750 ml

  • Skutecznie przebadany dermatologicznie
  • Silny przeciwko kamieniu wapiennemu i kamieniom moczowym
  • Wszystkie składniki ulegają biodegradacji
18,59 zł 20,66 zł (24,79 zł / l)

Dostawa do 7 października

Tea Natura Środek do czyszczenia higiena & WC

Tea Natura Środek do czyszczenia higiena & WC, 1 l

  • Ulega biodegradacji
  • Bez chloru
  • Higienicznie czysty
26,86 zł 29,85 zł (26,86 zł / l)

Dostawa do 7 października

Almawin Aktiv żel do WC

Almawin Aktiv żel do WC, 750 ml

  • Wegański
  • Bardzo ekonomiczny
  • Optymalne dozowanie
19,62 zł 21,81 zł (26,16 zł / l)

Dostawa do 7 października

OKAY Środek do czyszczenia toalet Flush King

OKAY Środek do czyszczenia toalet Flush King, 500 ml

  • Skuteczny w walce z brudem i osadami
  • Ulega biodegradacji
  • Wegański
21,69 zł 24,11 zł (43,38 zł / l)

Dostawa do 7 października

Płyn do czyszczenia toalet Mięta i eukaliptus

pierpaoli ekos Płyn do czyszczenia toalet Mięta i eukaliptus, 500 ml

  • Dla idealnej higieny
  • W 100% naturalny
  • Z roślinnymi środkami powierzchniowo czynnymi
17,55 zł 19,51 zł (35,10 zł / l)

Dostawa do 7 października

purenn Środek do czyszczenia toalet

purenn Środek do czyszczenia toalet, Peppermint & lemon (1 l)

  • Skuteczny
  • Z olejkami eterycznymi
  • Niweluje nieprzyjemne zapachy
32,03 zł 35,59 zł (32,03 zł / l)

Dostawa do 7 października

Organiczny sprawy do pomieszczeń "oaza spokoju"

farfalla Organiczny sprawy do pomieszczeń "oaza spokoju", 75 ml

  • Skutecznie oczyszcza powietrze
  • Zawiera naturalne olejki eteryczne
  • Z grejpfrutem, cedrem, trawą cytrynową itp.
66,15 zł 73,51 zł (882,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Clean Cotton

Toilet Tapes Kostka zapachowa do WC Clean Cotton

  • Do 160 spłukań
  • Z biodegradowalnym mydłem
  • Delikatny zapach kwiatu bawełny
12,39 zł 13,77 zł

Produkt tymczasowo niedostępny

BIOCLEAN Środek do czyszczenia WC

BIOCLEAN Środek do czyszczenia WC, 750 ml

  • Usuwa kamień i brud
  • Nasadka zabezpieczająca przed dziećmi
  • Wegański
11,35 zł 12,62 zł (15,13 zł / l)

Dostawa do 30 października

YOPE Probiotyczny płyn do toalet

YOPE Probiotyczny płyn do toalet, 750 ml

  • Skuteczna formuła żelu
  • Formuła wegańska
  • Eliminuje nieprzyjemne zapachy
43,40 zł 48,23 zł (57,87 zł / l)

Produkt tymczasowo niedostępny