Ekologiczne środki piorące i czyszczące firmy greennatural

Przyjazny dla środowiska, przyjazny dla skóry i certyfikowany

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Rodzaj prania Właściwości Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia Temperatura prania
Filtr

greenatural: 1 - 30 z 45 artykułów

Greenatural Kwas cytrynowy

Greenatural Kwas cytrynowy, 500 g

  • Uniwersalny, wszechstronny
  • Naturalny środek zmiękczający
  • Silny wobec kamienia
35,99 zł (71,98 zł / kg)

Dostawa do 2 października

Greenatural Nadwęglan sodu

Greenatural Nadwęglan sodu, 700 g

  • Idealny środek wybielający
  • Efekt dezynfekujący
  • Skuteczny już od 30°C
42,99 zł (61,41 zł / kg)

Dostawa do 2 października

Płyn do mycia naczyń pomarańcza i drzewo herbaciane

Greenatural Płyn do mycia naczyń pomarańcza i drzewo herbaciane, 500 ml

  • Koncentrat
  • Z olejkami eterycznymi
  • Bez syntetycznych substancji zapachowych
20,99 zł (41,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Greenatural Środek do odtłuszczania

Greenatural Środek do odtłuszczania, Opakowanie uzupełniające 0,5 l (500 ml)

  • Wysoka skuteczność w usuwaniu tłuszczu
  • Ulegający biodegradacji
  • Z olejkiem z drzewa herbacianego i cytrynowym
17,99 zł (35,98 zł / l)

Dostawa do 15 października

Greenatural Lawendowy płyn do prania

Greenatural Lawendowy płyn do prania, 1 l

  • Głębokie oczyszczanie włókna, dla kolorowego i białego prania
  • Do prania ręczneg i w pralce
  • Z olejkiem lawendowym
34,99 zł (34,99 zł / l)

Dostawa do 2 października

Greenatural Zapachowa ochrona prania

Greenatural Zapachowa ochrona prania, Drewno cedrowe (3 szt.)

  • Do wełny i tekstyliów
  • Idealny do sklepów i szaf
  • Ze 100% czystymi olejkami eterycznymi
27,99 zł (9,33 zł / szt.)

Dostawa do 2 października

Płyn do czyszczenia powierzchni z siłą aktywnego tlenu

Greenatural Płyn do czyszczenia powierzchni z siłą aktywnego tlenu, 500 ml

  • Uniwersalne zastosowanie
  • Wysoka skuteczność czyszczenia
  • Ulegający biodegradacji
18,99 zł (37,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Greenatural Tabletki do prania

Greenatural Tabletki do prania, 24 szt.

  • Głębokie oczyszczanie włókna, do prania białych i kolorowych tkanin
  • Efekt zmiękczający
  • Usuwa osady z kamienia
40,99 zł (1,71 zł / szt.)

Dostawa do 2 października

Płyn do mycia łazienek 2w1 "Mousse & Spray"

Greenatural Płyn do mycia łazienek 2w1 "Mousse & Spray", 500 ml

  • Odporny na kamień i brud
  • Intensywne czyszczenie
  • Zapachy mięty i drzewa herbacianego
25,99 zł (51,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Środek do mycia podłóg - tymianek, lawenda i drzewo herbaciane

Greenatural Środek do mycia podłóg -​ tymianek, lawenda i drzewo herbaciane, 500 ml

  • Koncentrat eko-bio
  • Z roślinnymi środkami powierzchniowo czynnymi
  • Przyjemny zapach olejków eterycznych
21,99 zł (43,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Greenatural Lawendowy płyn zmiękczający

Greenatural Lawendowy płyn zmiękczający, 1 l

  • Do prania ręcznego i w pralce
  • Do białych i kolorowych rzeczy
  • Wystarcza na 22 prania
34,99 zł (34,99 zł / l)

Dostawa do 2 października

Greenatural Płyn do prania Marseille

Greenatural Płyn do prania Marseille, 1 l

  • Głębokie oczyszczanie włókna, dla kolorowego i białego prania
  • Do prania ręczneg i w pralce
  • Z olejkiemi eterycznymi
34,99 zł (34,99 zł / l)

Dostawa do 2 października

Greenatural Płyn do mycia naczyń

Greenatural Płyn do mycia naczyń, 500 ml

  • Bardzo skoncentrowany
  • Z olejkiem z mięty i eukaliptusa
  • Bardzo ekonomiczny
32,99 zł (65,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Greenatural Marsylskie mydło do prania

Greenatural Marsylskie mydło do prania, Fragrance free (300 g)

  • Doskonały odplamiacz
  • Do delikatnych tkanin, łagodne do włókna
  • Łagodne dla skóry, nawilżające i odżywcze
29,99 zł (99,97 zł / kg)

Dostawa do 2 października

Greenatural WC-Gel Eco

Greenatural WC-​Gel Eco, 500 ml

  • Świeży zapach
  • Bez syntetycznych zapachów i barwników
  • Nadaje się do codziennego czyszczenia
21,99 zł (43,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Greenatural Tabletki do zmywarek

Greenatural Tabletki do zmywarek, 50 szt.

  • Wysoka siła czyszczenia i usuwania tłuszczu
  • Bez smug i błyszczące naczynia
  • Z olejkiem pomarańczowym i cytrynowym
64,00 zł (1,28 zł / szt.)

Dostawa do 2 października

Greenatural Cytrusowy środek do prania

Greenatural Cytrusowy środek do prania, 1000 ml (1 l)

  • Bez syntetyczne aromatów i barwników
  • Testowany dermatologicznie
  • Do białych i kolorowych tkanin
34,99 zł (34,99 zł / l)

Dostawa do 2 października

Uniwersalny środek do czyszczenia podłóg i powierzchni

Greenatural Uniwersalny środek do czyszczenia podłóg i powierzchni, 10 kg

  • Wysoka siła czyszczenia
  • Niezwykle ekonomiczny
  • Testowany na nikiel
205,15 zł 215,95 zł (20,52 zł / kg)

Dostawa do 2 października

Greenatural Płynny detergent Zero - Eco

Greenatural Płynny detergent Zero -​ Eco, 1000 ml (1 l)

  • Bez olejków eterycznych
  • Nie zawiera syntetycznych barwników i aromatów
  • Bez alergenów
36,99 zł (36,99 zł / l)

Dostawa do 2 października

Greenatural Perfumy do prania w proszku

Greenatural Perfumy do prania w proszku, Jaśmin i Bergamotka (120 g)

  • Długotrwały zapach
  • Ulegający biodegradacji
  • Testowany dermatologicznie
48,99 zł (408,25 zł / kg)

Dostawa do 2 października

Odplamiacz do stosowania przed praniem właściwym

Greenatural Odplamiacz do stosowania przed praniem właściwym, 500 ml

  • Do prania kolorowego i białego
  • Skutecznie działa nawet na uporczywe plamy
  • Prosty w użyciu
32,99 zł (65,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Greenatural Wybielacz z aktywnym tlenem

Greenatural Wybielacz z aktywnym tlenem, 900 ml

  • Usuwa uporczywe plamy
  • Również do kolorowego prania
  • Działa dezynfekująco
26,99 zł (29,99 zł / l)

Dostawa do 2 października

Greenatural Płyn do mycia naczyń aloes i cytryna

Greenatural Płyn do mycia naczyń aloes i cytryna, 500 ml

  • Z olejkami eterycznymi
  • Wysoka moc czyszczenia
  • Bez syntetycznych barwników
20,99 zł (41,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Greenatural Proszek do zmiękczania tkanin

Greenatural Proszek do zmiękczania tkanin, Jaśmin i Bergamotka (120 g)

  • Naturalny skład
  • Ulegający biodegradacji
  • Urzekający zapach
32,99 zł (274,92 zł / kg)

Dostawa do 15 października

Greenatural Zmiękcz do prania - róża

Greenatural Zmiękcz do prania -​ róża, 1 l

  • Do prania ręcznego i mechanicznego
  • Dla białych i kolorowych ubrań
  • Testowany dermatologicznie
34,99 zł (34,99 zł / l)

Dostawa do 2 października

Greenatural Płyn do prania Rose

Greenatural Płyn do prania Rose, 1 l

  • Nadaje się do skóry wrażliwej
  • Do ubrań białych i kolorowych
  • Skuteczne działanie w niskich temperaturach
34,99 zł (34,99 zł / l)

Dostawa do 2 października

Greenatural Eco 0% Płyn do płukania tkanin

Greenatural Eco 0% Płyn do płukania tkanin, 1 l

  • Bezzapachowy
  • Testowany dermatologicznie
  • 100% składników pochodzenia naturalnego
34,99 zł (34,99 zł / l)

Dostawa do 2 października

Saszetka zapachowa do butów i do szafek na buty

Greenatural Saszetka zapachowa do butów i do szafek na buty, 3 szt.

  • Z czystymi olejkami eterycznymi
  • Neutralizuje nieprzyjemne zapachy
  • Efekt: do 6 miesięcy
27,99 zł (9,33 zł / szt.)

Dostawa do 2 października

Lawendowy płyn do prania wełny i delikatnych tkanin

Greenatural Lawendowy płyn do prania wełny i delikatnych tkanin, 1 l

  • Do prania ręcznego i w pralce
  • Formuła biodegradowalna
  • Idealny do prania ubranek dla niemowląt
36,99 zł (36,99 zł / l)

Dostawa do 2 października

Greenatural Płyn do mycia szyb i luster

Greenatural Płyn do mycia szyb i luster, 500 ml

  • Bez składników syntetycznych
  • O cytrusowym zapachu
  • Przetestowany na nikiel, chrom i kobalt
18,99 zł (37,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

Ekologiczny, naturalny, skuteczny, skoncentrowany, przyjazny dla skóry i w pełni biodegradowalny. Zrównoważona i przyjazna dla środowiska czystość i higiena w całym domu.