Środki do mycia naczyń ręcznie i w zmywarce od Ecover Essential

Dermatologicznie przetestowane

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Właściwości Certyfikaty Zakres stosowania
Filtr

Środki do mycia naczyń : 3 artykuły

Essential cytrynowy płyn do ręcznego mycia naczyń

Ecover Essential cytrynowy płyn do ręcznego mycia naczyń, 950 ml

  • Bardzo ekonomiczny
  • Naturalny, świeży zapach cytrusów
  • Biodegradowalne składniki
25,99 zł (27,36 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Cytrynowe tabletki do zmywarki

Ecover Cytrynowe tabletki do zmywarki, 1.4 kg (70 szt.)

  • Silne wobec tłuszczu
  • Składniki biodegradowalne
  • Vegan
106,00 zł (1,51 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Ecover Rumiankowy płyn do mycia naczyń

Ecover Rumiankowy płyn do mycia naczyń, 950 ml

  • Rumiankowy zapach
  • Składniki biodegradowalne
  • Vegan
27,99 zł (29,46 zł / l)

Dostawa do 6 października

Środki do mycia naczyń ręcznie i w zmywarce z linii Essential od Ecover są bardzo łagodne i zawierają w 100% naturalne składniki zapachowe.