Ekologiczne środki czystości i środki czystości firmy Ecover

Środki czystości dla całego gospodarstwa domowego

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Właściwości Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia
Filtr

Czyszczenie: 14 artykułów

Ecover Silny środek do czyszczenia toalet

Ecover Silny środek do czyszczenia toalet, 750 ml

  • Orzeźwiający zapach cytryny i pomarańczy
  • Składniki na bazie warzyw i minerałów
  • Wyjątkowo silny
22,99 zł (30,65 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Płyn do czyszczenia łazienek

Ecover Płyn do czyszczenia łazienek, 500 ml

  • Ma silne działanie
  • Przeciwdziała pozostałością mydła i zabrudzeniom
  • Do chromowych miejsc
22,99 zł (45,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Środek do czyszczenia toalet cytrusowa świeżość

Ecover Środek do czyszczenia toalet cytrusowa świeżość, 750 ml

  • Z naturalną siłą kwasu cytrynowego
  • Świeży zapach na bazie roślin
  • Całkowicie biodegradowalny
17,99 zł (23,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Płyn do usuwania kamienia

Ecover Płyn do usuwania kamienia, 500 ml

  • Usuwa uporczywe osady wapienne
  • Delikatna piana
  • Do czyszczenia łazienki
22,99 zł (45,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kuchenny środek do czyszczenia piekarnika i kuchenki

Ecover Kuchenny środek do czyszczenia piekarnika i kuchenki, 500 ml

  • Z organicznymi substancjami myjącymi
  • Rozpuszcza uporczywy brud i tłuszcz
  • Formuła na bazie roślinnych składników
22,99 zł (45,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do czyszczenia toalet "atlantycka świeżość"

Ecover Płyn do czyszczenia toalet "atlantycka świeżość", 750 ml

  • O potrójnym działaniu
  • Świeży, przyjemny zapach
  • Składniki ulegające biodegradacji
17,99 zł (23,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Płyn do mycia powierzchni szklanych

Ecover Płyn do mycia powierzchni szklanych, 500 ml

  • Do okien i luster
  • Czyści bez smug
  • Składniki na bazie roślinnej
22,99 zł (45,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Essential do mycia wanien eukaliptus

Ecover Essential do mycia wanien eukaliptus, 500 ml

  • Wszystkie składniki ulegają biodegradacji
  • Połączenie zapachu mięty i eukaliptusa
  • Wegański
27,99 zł (55,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Uniwersalny środek czyszczący o zapachu trawy cytrynowej i imbiru

Ecover Uniwersalny środek czyszczący o zapachu trawy cytrynowej i imbiru, 1 l

  • SKuteczny w walce z tłuszczem i brudem
  • Opakowanie wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu
  • Zapach trawy cytrynowej i imbiru
22,99 zł (22,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Srodek do czyszczenia toalet  - jodła

Ecover Srodek do czyszczenia toalet -​ jodła, 0.75 l (750 ml)

  • Świeży, naturalny aromat sosny
  • Składniki na bazie warzyw i składników mineralnych
  • Wegański
21,99 zł (29,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Cytrynowy środek czyszczący

Ecover Cytrynowy środek czyszczący, 1 l

  • Świeży cytrynowy zapach z naturalnych zapachów
  • Uniwersalne zastosowanie
  • Usuwa tłuszcz i uporczywe zabrudzenia
24,99 zł (24,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Essential środek do mycia szyb

Ecover Essential środek do mycia szyb, 0.5 l (500 ml)

  • Świeży, naturalny zapach mięty
  • Wszystkie składniki ulegają biodegradacji
  • Wegański
27,99 zł (55,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Środek do usuwania kamienia - cytryna

Ecover Środek do usuwania kamienia -​ cytryna, 0.5 l (500 ml)

  • Z naturalnym cytrusowym zapachem
  • Nie nadaje się do wszystkich powierzchni
  • Wegański
27,99 zł (55,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Mydło do podłóg Pomarańcza & Cytryna

Ecover Mydło do podłóg Pomarańcza & Cytryna, 5 l

  • Do kamienia naturalnego, betonu i innych powierzchni
  • Czyści, pielęgnuje i chroni
  • Bez pozostałości
170,00 zł (34,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Szukasz środka do czyszczenia kuchni, łazienki lub toalety, który dokładnie czyści i jednocześnie jest przyjazny dla środowiska? Wszystkie produkty Ecover są wykonane z odnawialnych, roślinnych surowców i minerałów i są w pełni biodegradowalne. Dotyczy to również środków do czyszczenia szkła, drewna itp.