Produkty do mycia naczyń firmy AlmaWin

Ekologiczne i dermatologicznie przetestowane

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Właściwości Certyfikaty Zakres stosowania
Filtr

Produkty do mycia naczyń : 9 artykułów

Almawin Płyn do mycia naczyń trawa cytrynowa

Almawin Płyn do mycia naczyń trawa cytrynowa, 500 ml

  • W 100% z naturalnych składników
  • Ulega biodegradacji
  • Z olejkami eterycznymi
16,99 zł (33,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Almawin Sól do zmywarki

Almawin Sól do zmywarki, 2 kg

  • Bez dodatków
  • Bez barwników
  • Bez denaturatu
18,99 zł (9,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Almawin Nabłyszczacz do zmywarki

Almawin Nabłyszczacz do zmywarki, 500 ml

  • Kwas mlekowy
  • Kwas cytrynowy
  • Alkohol roślinny
24,99 zł (49,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Almawin Proszek do mycia naczyń w zmywarce

Almawin Proszek do mycia naczyń w zmywarce, 2,80 kg

  • Bardzo wydajny
  • Bez chemicznych składników zapachowych
  • Naturalne składniki
129,00 zł (46,07 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Płyn do mycia naczyń z rokitnikiem i mandarynką

Almawin Płyn do mycia naczyń z rokitnikiem i mandarynką, 1 l

  • Delikatny dla rąk
  • Skuteczny
  • Bardzo wydajny koncentrat z olejkami
24,99 zł (24,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Almawin Tabletki do zmywarki

Almawin Tabletki do zmywarki, 25 szt.

  • Z biodegradowalnymi składnikami
  • Bez syntetycznych substancji zapachowych i barwników
  • Nie zawiera petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych
33,99 zł (1,36 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Płyn do mycia naczyń z dziką różą i melisą

Almawin Płyn do mycia naczyń z dziką różą i melisą, 1 l

  • Delikatny dla rąk
  • Skuteczny
  • Bardzo wydajny koncentrat z olejkami
24,99 zł (24,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Almawin Gąbka Dream Magic Eco

Almawin Gąbka Dream Magic Eco

  • W opakowaniu 2 sztuk
  • 3-warstwowa gąbka domowa
  • Certyfikat Oeko-Tex
22,99 zł

Dostawa do 6 października

Almawin Zestaw podróżny "Alma"

Almawin Zestaw podróżny "Alma"

  • 1x Płyn do mycia naczyń trawa cytrynowa, 100 ml
  • 1x Cleanut, 100 ml
  • 1x Środek do czyszczenia łazienki, 100 ml
37,99 zł (37,99 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ekologiczne środki do zmywania naczyń ręcznie i w zmywarkach firmy AlmaWin są dermatologicznie przetestowane i dobrze tolerowane przez skórę. Wszystkie produkty ulegają biodegradacji oraz są stworzone ze starannie wyszukanych surowców. Są one również certyfikowane i nie zawierają syntetycznych konserwantów.