Akcesoria tańsze o 15%

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Właściwości Materiał Certyfikaty Zakres stosowania
Filtr

Akcesoria: 6 artykułów

PUREWAVE Home Perfume Sheabutter & Kwiat gruszki

PUREWAVE Home Perfume Sheabutter & Kwiat gruszki, 250 ml

  • Profil zapachowy: owocowy, kwiatowy i słodki
  • Długotrwały zapach
  • Bez syntetycznych dodatków
32,20 zł 37,89 zł (128,80 zł / l)

Dostawa do 5 października

Balsam do mycia Zero Sensitive

Frosch Balsam do mycia Zero Sensitive, 500 ml

  • Idealny do częstego mycia rąk
  • Opakowanie w 100% nadające się do recyklingu
  • Bez barwników i substancji zapachowych
13,76 zł 17,21 zł (27,52 zł / l)

Dostawa do 5 października

PUREWAVE Home Perfume Fresh Herbalime

PUREWAVE Home Perfume Fresh Herbalime, 250 ml

  • Profil zapachowy: świeży, cierpki i drzewny
  • Długotrwały zapach
  • Eliminuje nieprzyjemne zapachy
32,20 zł 37,89 zł (128,80 zł / l)

Dostawa do 5 października

PUREWAVE Home Perfume Patchouli & White Vanilla

PUREWAVE Home Perfume Patchouli & White Vanilla, 250 ml

  • Profil zapachowy: drzewno-słodki
  • Długotrwałe doznania zapachowe
  • Z naturalnymi olejkami eterycznymi
32,20 zł 37,89 zł (128,80 zł / l)

Dostawa do 5 października

Gumowa kula - prysznic do podlewania kwiatów - 250 ml z długą szyjką

Geda Gumowa kula -​ prysznic do podlewania kwiatów -​ 250 ml z długą szyjką, Terakota

  • Idealny do roślin pokojowych i sadzonek
  • Drobny strumień natrysku
  • Przyciągający wzrok projekt
55,48 zł 79,26 zł

Dostawa do 5 października

brabantia Bo Kosz na śmieci z pedałem, 7 l

brabantia Bo Kosz na śmieci z pedałem, 7 l, Lilac Pink

  • Wymiary: 24,2 × 24,5 × 50 cm
  • Łatwy do przenoszenia
  • Miękkie zamknięcie pokrywy
416,00 zł

Darmowa dostawa do 26 października