15% zniżki i więcej na wybrane produkty

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Rodzaj prania Marki Właściwości Materiał Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia Temperatura prania
Filtr

15% rabatu i więcej: 1 - 30 z 38 artykułów

Płyn do prania Zero Sensitive

Frosch Płyn do prania Zero Sensitive, 1.500 ml

  • Do prania kolorowego i białego
  • Bez barwników
  • 30° - 95°C
33,99 zł 42,49 zł (22,66 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do naczyń, balsam, Zero Sensitive

Frosch Płyn do naczyń, balsam, Zero Sensitive, 500 ml

  • Wysoka moc płukania
  • pH neutralne dla skóry
  • Idealny dla skóry wrażliwej
11,93 zł 14,92 zł (23,86 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive

Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml

  • Bez barwników i perfum
  • Z odżywczym mocznikiem
  • Delikatny zapach
13,76 zł 17,21 zł (18,35 zł / l)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Środek do czyszczenia szkła

PUREWAVE Środek do czyszczenia szkła, 500 ml

  • Do okien, luster i płyt szklanych
  • W 100% biodegradowalny
  • Zapach: paczula i wanilia
13,65 zł 16,07 zł (27,30 zł / l)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Uniwersalny środek czyszczący

PUREWAVE Uniwersalny środek czyszczący, 500 ml

  • Do powierzchni, płytek i szkła
  • W 100% biodegradowalny
  • Zapach: paczula i wanilia
13,65 zł 16,07 zł (27,30 zł / l)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Home Perfume Sheabutter & Kwiat gruszki

PUREWAVE Home Perfume Sheabutter & Kwiat gruszki, 250 ml

  • Profil zapachowy: owocowy, kwiatowy i słodki
  • Długotrwały zapach
  • Bez syntetycznych dodatków
32,20 zł 37,89 zł (128,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Uniwersalny środek do czyszczenia podłóg

PUREWAVE Uniwersalny środek do czyszczenia podłóg, 500 ml

  • Do płytek, laminatów i innych materiałów.
  • Do wnętrz i na zewnątrz
  • Zapach: Balsam Wood
23,41 zł 27,55 zł (46,82 zł / l)

Dostawa do 6 października

CYCLE Środek do mycia szkła

CYCLE Środek do mycia szkła, 500 ml

  • Nie pozostawia bez smug
  • Zapewnia lśniącą czystość
  • Bezzapachowa formuła
10,44 zł 14,92 zł (20,88 zł / l)

Dostawa do 6 października

Balsam do mycia Zero Sensitive

Frosch Balsam do mycia Zero Sensitive, 500 ml

  • Idealny do częstego mycia rąk
  • Opakowanie w 100% nadające się do recyklingu
  • Bez barwników i substancji zapachowych
13,76 zł 17,21 zł (27,52 zł / l)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Środek do czyszczenia łazienki

PUREWAVE Środek do czyszczenia łazienki, Imbir i rozmaryn (500 ml)

  • Do całej łazienki
  • Rozpuszcza kamień, brud i smugi
  • Ulega biodegradacji
13,65 zł 16,07 zł (27,30 zł / l)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Magiczna gąbka

PUREWAVE Magiczna gąbka

  • Szczególnie chłonna i wytrzymała
  • W 100% biodegradowalna
  • Można prać w temperaturze 60°C
18,53 zł 21,81 zł

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Home Perfume Fresh Herbalime

PUREWAVE Home Perfume Fresh Herbalime, 250 ml

  • Profil zapachowy: świeży, cierpki i drzewny
  • Długotrwały zapach
  • Eliminuje nieprzyjemne zapachy
32,20 zł 37,89 zł (128,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Magiczna ściereczka

PUREWAVE Magiczna ściereczka, Fioletowy

  • Przeciw brudowi i zanieczyszczeniom
  • Chłonna i niepyląca
  • Rozmiar: 40 x 40 cm
32,20 zł 37,89 zł

Dostawa do 6 października

ecoPhil Płyn do mycia naczyń

ecoPhil Płyn do mycia naczyń, 500 ml

  • Czyści wszystkie rodzaje naczyń
  • Usuwa przypalone, zaschnięte resztki
  • Bardzo efektywne
22,73 zł 37,89 zł (45,46 zł / l)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Home Perfume Patchouli & White Vanilla

PUREWAVE Home Perfume Patchouli & White Vanilla, 250 ml

  • Profil zapachowy: drzewno-słodki
  • Długotrwałe doznania zapachowe
  • Z naturalnymi olejkami eterycznymi
32,20 zł 37,89 zł (128,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

biobel Płyn do zmywania naczyń

biobel Płyn do zmywania naczyń, 5 l

  • Rozpuszcza tłuszcz i brud
  • Delikatny dla skóry
  • O świeżym cytrynowym zapachu
131,40 zł 164,26 zł (26,28 zł / l)

Dostawa do 6 października

Seiferei Zapach unosi się w powietrzu

Seiferei Zapach unosi się w powietrzu, Boże Narodzenie (100 ml)

  • Z 10 patyczkami rattanowymi
  • Szklana butelka o pięknym designie
  • Różne zapachy
80,63 zł 134,39 zł (806,30 zł / l)

Dostawa do 6 października

ZIELKO Płyn do naczyń, czerwona pomarańcza

ZIELKO Płyn do naczyń, czerwona pomarańcza, 500 ml

  • Do naczyń, garnków i powierzchni
  • Również dla wrażliwej skóry
  • Zapach czerwonej pomarańczy
14,68 zł 18,36 zł (29,36 zł / l)

Dostawa do 6 października

CYCLE Uniwersalny koncentrat czyszczący

CYCLE Uniwersalny koncentrat czyszczący, 50 ml

  • Uniwersalne zastosowanie
  • Szybko schnie
  • Wystarcza na 10 razy
10,09 zł 12,62 zł (201,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

Tabletki do czyszczenia ekspresów do kawy

PUREWAVE Tabletki do czyszczenia ekspresów do kawy, 100 szt.

  • Do wszystkich ekspresów do kawy
  • Rozpuszczają tłuszcze i oleje kawowe
  • Z aktywnym tlenem
85,91 zł 101,08 zł (0,86 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

brabantia Składana suszarka do naczyń, duża

brabantia Składana suszarka do naczyń, duża, Dark Grey

  • Dwa wyjmowane koszyki na sztućce
  • Cztery haczyki na kieliszki do wina
  • W zestawie tacka ociekowa z odpływem
266,14 zł 380,21 zł

Darmowa dostawa do 6 października

PUREWAVE Proszek do czyszczenia ekspresów do kawy

PUREWAVE Proszek do czyszczenia ekspresów do kawy, 1 kg

  • Do wszystkich ekspresów do kawy
  • Rozpuszcza garbniki, tłuszcze i oleje
  • Z aktywnym tlenem
77,12 zł 90,74 zł (77,12 zł / kg)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE ECO płyn do mycia szyb - Ready to use

PUREWAVE ECO płyn do mycia szyb -​ Ready to use, 10 l

  • Do okien, luster i płyt szklanych
  • W 100% biodegradowalny
  • Zapach: paczula i wanilia
135,71 zł 159,66 zł (13,57 zł / l)

Dostawa do 6 października

Specjalny odkamieniacz do ekspresów do kawy

PUREWAVE Specjalny odkamieniacz do ekspresów do kawy, 250 ml

  • Do wszystkich ekspresów do kawy
  • Mocny, ale delikatny dla ekspresu
  • Z kwasem cytrynowym
23,41 zł 27,55 zł (93,64 zł / l)

Dostawa do 6 października

Gumowa kula - prysznic do podlewania kwiatów - 250 ml z długą szyjką

Geda Gumowa kula -​ prysznic do podlewania kwiatów -​ 250 ml z długą szyjką, Terakota

  • Idealny do roślin pokojowych i sadzonek
  • Drobny strumień natrysku
  • Przyciągający wzrok projekt
55,48 zł 79,26 zł

Dostawa do 6 października

Koncentrat do czyszczenia urządzeń sanitarnych ECO

PUREWAVE Koncentrat do czyszczenia urządzeń sanitarnych ECO, 10 l

  • Do urządzeń sanitarnych
  • Rozpuszcza kamień, brud i smugi
  • Zapach: imbir i rozmaryn
224,57 zł 264,20 zł (22,46 zł / l)

Dostawa do 6 października

PUREWAVE Koncentrat do czyszczenia podłóg ECO

PUREWAVE Koncentrat do czyszczenia podłóg ECO, 10 l

  • Do płytek, laminatów i innych materiałów.
  • Do wnętrz i na zewnątrz
  • Zapach: Balsam Wood
179,65 zł 211,36 zł (17,97 zł / l)

Dostawa do 6 października

BRAUZZ. Środek do czyszczenia łazienki, zestaw

BRAUZZ. Środek do czyszczenia łazienki, zestaw

  • 1x butelka z atomizerem
  • 2x tabletka do czyszczenia łazienki
  • Rozpuszcza brud i kamień
31,70 zł 79,26 zł

Dostawa do 6 października

ecoPhil Płyn do prania

ecoPhil Płyn do prania, Sensitive (1 l)

  • Do kolorowych i czarnych tekstyliów
  • Głęboko wnika we włókna
  • Skutecznie oczyszcza i rozpuszcza plamy
33,76 zł 48,23 zł (33,76 zł / l)

Dostawa do 6 października

BRAUZZ. Uniwersalny środek czyszczący, zestaw

BRAUZZ. Uniwersalny środek czyszczący, zestaw

  • 1x butelka z atomizerem
  • 2x tabletka uniwersalnego środka czyszczącego
  • Do powierzchni
31,70 zł 79,26 zł

Dostawa do 6 października