MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE - Mydła i środki czyszczące

Naturalne i tradycyjne

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Właściwości Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia
Filtr

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE: 12 artykułów

Maitre Savon de Marseilles Czarne mydło w płynie, spray

Maitre Savon de Marseilles Czarne mydło w płynie, spray, 750 ml

  • Gotowy do użycia roztwór
  • Uniwersalny, domowy środek czyszczący
  • Naturalny środek odstraszający
43,40 zł 48,23 zł (57,87 zł / l)

Dostawa do 6 października

Maitre Savon de Marseilles Czarne mydło w płynie

Maitre Savon de Marseilles Czarne mydło w płynie, lawenda (1 l)

  • Naturalny uniwersalny środek czyszczący
  • Idealne jako odplamiacz
  • Rozpuszcza tłuszcz
39,26 zł 43,63 zł (39,26 zł / l)

Dostawa do 6 października

Maitre Savon de Marseilles Mydło prowansalskie

Maitre Savon de Marseilles Mydło prowansalskie, Słodkie migdały (100 g)

  • Dla każdego typu skóry
  • Do rąk i ciała
  • Formuła dobrze tolerowana przez skórę
19,62 zł 21,81 zł (196,20 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Maitre Savon de Marseilles Tradycyjne mydło z Marsylii

Maitre Savon de Marseilles Tradycyjne mydło z Marsylii, 300 g

  • Idealne mydło do ciała
  • Do wstępnej obróbki plam
  • Naturalny środek czyszczący
33,06 zł 36,74 zł (110,20 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Maitre Savon de Marseilles Mydło Marsylskie Extra Pure

Maitre Savon de Marseilles Mydło Marsylskie Extra Pure, 300 g

  • Idealne do prania
  • Bezzapachowe
  • Hipoalergiczne
34,10 zł 37,89 zł (113,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Maitre Savon de Marseilles Czarna pasta mydlana z olejem lnianym

Maitre Savon de Marseilles Czarna pasta mydlana z olejem lnianym, 1 kg

  • 100% naturalnego pochodzenia
  • Idealna pielęgnacja podłóg
  • Wszechstronne zastosowanie
41,33 zł 45,93 zł (41,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Maitre Savon de Marseilles Środek czyszczący

Maitre Savon de Marseilles Środek czyszczący, 1 l

  • Rozpuszcza tłuszcz i uporczywe plamy
  • Na bazie mydła o zapachu cytrusowym
  • Nie trzeba wycierać
34,10 zł 37,89 zł (34,10 zł / l)

Dostawa do 6 października

Maitre Savon de Marseilles Płyn do zmywania

Maitre Savon de Marseilles Płyn do zmywania, 500 ml

  • Do ręcznego mycia naczyń
  • O zapachu tymianku
  • Delikatny dla skóry
17,55 zł 19,51 zł (35,10 zł / l)

Dostawa do 6 października

Maitre Savon de Marseilles Płyn do mycia naczyń Cytryna

Maitre Savon de Marseilles Płyn do mycia naczyń Cytryna, 500 ml

  • Również do wrażliwych typów skóry
  • Świetnie rozpuszcza tłuszcz
  • Zapewnia połysk
27,90 zł 31,00 zł (55,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

Maitre Savon de Marseilles Mydło marsylskie „Pielęgnacja skóry”

Maitre Savon de Marseilles Mydło marsylskie „Pielęgnacja skóry”, 200 g

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Z czystych olejów roślinnych
30,99 zł 34,44 zł (154,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Maitre Savon de Marseilles Mydło do naczyń z sodą oczyszczoną

Maitre Savon de Marseilles Mydło do naczyń z sodą oczyszczoną, 200 g

  • Rozpuszcza tłuszcz
  • Niezwykle wydajne
  • Bez oleju palmowego i substancji zapachowych
28,93 zł 32,15 zł (144,65 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

Maitre Savon de Marseilles Mydło Marsylskie - Wielopak

Maitre Savon de Marseilles Mydło Marsylskie -​ Wielopak, 500 g

  • Gotowane w kotle
  • Z czystych olejów roślinnych
  • 5x100g
52,72 zł 58,58 zł (105,44 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

Asortyment francuskiej marki MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE sięga od tradycyjnych mydeł w Marsylii po ekologiczne mydła w kolorze czarnym i naturalne środki piorące oraz mydła domowe. Jest produkowany zgodnie ze sprawdzonymi procedurami i świetnym know-how w fabryce mydła w Marsylii. Produkty są certyfikowane i składają się z naturalnych składników.