GUPPYFRIEND - pierz i sprzątaj w sposób przyjazny dla środowiska!

Razem przeciwko mikroplastikom!

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Rodzaj prania Właściwości Materiał Zakres stosowania Efekt czyszczenia Temperatura prania
Filtr

GUPPYFRIEND: 8 artykułów

GUPPYFRIEND Gąbki Loofah - Zestaw 3 szt

GUPPYFRIEND Gąbki Loofah -​ Zestaw 3 szt, 3 szt.

  • Idealne do mycia naczyń
  • Naturalne materiały
  • Uprawiane metodami ekologicznymi
69,00 zł (23,00 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

GUPPYFRIEND Worek na pranie

GUPPYFRIEND Worek na pranie

  • Do odzieży syntetycznej
  • Zmniejsza pękanie włókien
  • Zatrzymuje włókna z tworzyw sztucznych
158,00 zł

Dostawa do 6 października

GUPPYFRIEND Szczotka do czyszczenia

GUPPYFRIEND Szczotka do czyszczenia

  • Idealna do kuchni i łazienki
  • W 100% bez plastiku
  • Z naturalnym włosiem
32,99 zł

Dostawa do 6 października

GUPPYFRIEND Ściereczki czyszczące - Zestaw 3 sztuk

GUPPYFRIEND Ściereczki czyszczące -​ Zestaw 3 sztuk, 3 szt.

  • Zbierają kurz i brud
  • Chłonne i odporne
  • Wykonane z bawełny pochodzącej z recyklingu
84,00 zł (28,00 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

GUPPYFRIEND Środek do prania

GUPPYFRIEND Środek do prania, 1 l

  • Do jasnego i kolorowego prania
  • Zrównoważony i wydajny
  • 20°C - 90°C
53,00 zł (53,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

GUPPYFRIEND Środek do czyszczenia na zewnątrz

GUPPYFRIEND Środek do czyszczenia na zewnątrz, 750 ml

  • Do butów, plecaków, rowerów, itd
  • Wykonany z naturalnego mydła
  • Ulegający biodegradacji
64,00 zł (85,33 zł / l)

Dostawa do 6 października

GUPPYFRIEND Filtr do wiadra

GUPPYFRIEND Filtr do wiadra

  • Filtruje mikroplastik i brud
  • Z elastycznym ściągaczem
  • Przyjazny dla środowiska
106,00 zł

Dostawa do 6 października

GUPPYFRIEND Filtr do zlewu

GUPPYFRIEND Filtr do zlewu

  • Filtruje mikroplastik
  • Wszechstronny
  • Zrównoważony i łatwy w użyciu
158,00 zł

Dostawa do 6 października

Dzięki sprytnym produktom GUPPYFRIEND przyczyniasz się do ograniczenia mikrodrobin plastiku, które mają niszczący wpływ na nasze środowisko.
Odkryj teraz niezawierające mikrodrobin plastiku przybory do sprzątania, a także worki do prania i wszechstronne filtry, za pomocą których możesz usunąć mikrodrobiny plastiku z wody do czyszczenia, suszenia i płukania!