Feele - Naturalne produkty dla zwierząt w jakości premium

Produkty pielęgnacyjne i wellness dla czworonożnych przyjaciół

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Właściwości
Filtr

Feele: 13 artykułów

Feele Balsam regenerujący "Hautzauber"

Feele Balsam regenerujący "Hautzauber", 25 ml

  • Dla psów, kotów i koni
  • Kompleksowa pielęgnacja
  • Z oliwą z oliwek i woskiem pszczelim
69,00 zł (2 760,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Feele Spray do ochrony łap "Traumtänzer"

Feele Spray do ochrony łap "Traumtänzer", 100 ml

  • Dla psów i kotów
  • Chroni łapy przed ciepłem i zimnem
  • Nie pozostawia tłustej warstwy
139,00 zł (1 390,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Feele Srebro koloidalne

Feele Srebro koloidalne, 30 ml

  • Dla psów, kotów, koni i młodych zwierząt
  • Wspiera regenerację skóry
  • Z ożywiającą górską wodą źródlaną
74,00 zł (2 466,67 zł / l)

Dostawa do 6 października

Feele Środek przeciw komarom "Sommertraum"

Feele Środek przeciw komarom "Sommertraum", 30 ml

  • Do skóry normalnej
  • Bez konserwantów
  • Na skórę i tekstylia
69,00 zł (2 300,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Olejek z sadła świstaka "Endlich wieder vital"

Feele Olejek z sadła świstaka "Endlich wieder vital", 30 ml

  • Dla psów, kotów, koni i młodych zwierząt
  • Bez alergenów
  • Wspomaga krążenie krwi
135,00 zł (4 500,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Feele Szampon "Alpenfrische"

Feele Szampon "Alpenfrische", 200 ml

  • Dla wszystkich długości i rodzajów sierści
  • Nadaje świeży połysk
  • 100% naturalnych składników
80,00 zł (400,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Spray nabłyszczający i pielęgnacyjny "Sonnenschein"

Feele Spray nabłyszczający i pielęgnacyjny "Sonnenschein", 100 ml

  • Dla psów, kotów, koni i młodych zwierząt
  • Dobre działanie przy włosach trudnych do ułożenia
  • Z olejem rycynowym
121,00 zł (1 210,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Feele Pielęgnacja łap "Meilenläufer"

Feele Pielęgnacja łap "Meilenläufer", 25 ml

  • Dla psów, kotów, koni i młodych zwierząt
  • Do popękanej i szorstkiej skóry
  • 100% naturalnych składników
69,00 zł (2 760,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Feele Wcierka arnikowa "Top Fit"

Feele Wcierka arnikowa "Top Fit", 500 ml

  • Dla psów i koni
  • Wysoce skoncentrowany ekstrakt z arniki
  • Odpręża i orzeźwia
265,00 zł (530,00 zł / l)

Darmowa dostawa do 6 października

Feele Zestaw naprawczy

Feele Zestaw naprawczy

  • Dla kotów, psów, koni i młodych zwierząt
  • 1x „Moja mała apteka”, 25g
  • 1x Balsam naprawczy „Skin Magic”, 25ml
160,00 zł

Dostawa do 6 października

Środek do pielęgnacji oczu "Sternenglanz"

Feele Środek do pielęgnacji oczu "Sternenglanz", 50 ml

  • Dla psów, kotów, koni i młodych zwierząt
  • Wykonany z 3 cennych składników
  • Łagodny i w 100% naturalny
145,00 zł (2 900,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Feele Moja mała apteka

Feele Moja mała apteka, 45 g

  • Dla psów, kotów, koni i młodych zwierząt
  • Naturalne składniki aktywne
  • Do regeneracji skóry
100,00 zł (2 222,22 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Feele Pasta regeneracyjna "Fesselglück"

Feele Pasta regeneracyjna "Fesselglück", 300 g

  • Do użytku na koniach
  • Bez alergenów
  • Z miodem i zeolitem
231,00 zł (770,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

W Feele skupiamy się na dobrym samopoczuciu naszych ukochanych czworonożnych przyjaciół! Aby nasi ukochani czuli się w pełni komfortowo, do produktów Feele wykorzystywane są wyłącznie naturalne składniki najwyższej jakości. Całkowicie unika się wszelkiego rodzaju syntetycznych dodatków z korzyścią dla zwierząt i środowiska, co oznacza, że produkty są szczególnie delikatne i dobrze tolerowane. Tylko to, co najlepsze dla Twojego zwierzaka!