Ecover - Zrównoważone detergenty i środki czyszczące

Produkty do czyszczenia gospodarstwa domowego, płyny do mycia naczyń i środki do pielęgnacji prania

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Rodzaj prania Właściwości Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia Temperatura prania
Filtr

Ecover: 1 - 30 z 43 artykułów

Płyn do płukania tkanin Kwiat jabłoni i migdał

Ecover Płyn do płukania tkanin Kwiat jabłoni i migdał, 750 ml

  • Zapewnia wyjątkową miękkość prania
  • Składniki pochodzenia roślinnego
  • Delikatny, kwiatowy zapach
20,99 zł (27,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Płyn do mycia naczyń z cytryną i aloesem

Ecover Płyn do mycia naczyń z cytryną i aloesem, 5 l

  • Składniki roślinne i mineralne
  • Delikatny dla skóry
  • Opakowanie wykonane z przetworzonego plastiku
98,00 zł (19,60 zł / l)

Dostawa do 6 października

Detergent do delikatnych tkanin | Czarne i ciemne | Limetka i lotos

Ecover Detergent do delikatnych tkanin | Czarne i ciemne | Limetka i lotos, 1 l

  • Usuwa plamy
  • Chroni ciemne kolory
  • Do 40°C
33,99 zł (33,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do płukania tkanin Róża i bergamotka

Ecover Płyn do płukania tkanin Róża i bergamotka, 750 ml

  • Z skoncentrowaną formułą zawierającą lecytynę sojową
  • Z olejem rzepakowym pochodzącym z upraw europejskich
  • Wystarcza na 30 cykli prania
18,99 zł (25,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Silny środek do czyszczenia toalet

Ecover Silny środek do czyszczenia toalet, 750 ml

  • Orzeźwiający zapach cytryny i pomarańczy
  • Składniki na bazie warzyw i minerałów
  • Wyjątkowo silny
22,99 zł (30,65 zł / l)

Dostawa do 6 października

ZERO - Płyn do prania delikatnego i wełny

Ecover ZERO -​ Płyn do prania delikatnego i wełny, 1 l

  • Chroni kolor, chroni włókna
  • Z delikatnym kwiatowym zapachem
  • Testowany dermatologicznie
33,99 zł (33,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Płyn do mycia naczyń Zero

Ecover Płyn do mycia naczyń Zero, 450 ml

  • Bez substancji zapachowych i barwników
  • Testowany dermatologicznie
  • Z silnymi surfaktantami cukrowymi
14,99 zł (33,31 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do płukania tkanin Gardenia i Wanilia

Ecover Płyn do płukania tkanin Gardenia i Wanilia, 750 ml

  • Składniki ulegające biodegradacji
  • Chroni włókna tekstylne
  • Wspaniały efekt świeżości
20,99 zł (27,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Płyn do płukania tkanin ZERO

Ecover Płyn do płukania tkanin ZERO, 1 l

  • Do prania kolorowego, ręcznego i delikatnego oraz wełny
  • Odpowiedni dla wrażliwej skóry
  • Nie zawiera substancji zapachowych ani barwników
27,99 zł (27,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Płyn do czyszczenia łazienek

Ecover Płyn do czyszczenia łazienek, 500 ml

  • Ma silne działanie
  • Przeciwdziała pozostałością mydła i zabrudzeniom
  • Do chromowych miejsc
22,99 zł (45,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Proszek do prania, koncentrat uniwersalny

Ecover Proszek do prania, koncentrat uniwersalny, 38 prań (1,90 kg)

  • Do prania białego i kolorowego
  • Czyści od temperatury prania 30°C
  • Świeży ziołowy zapach
106,00 zł (55,79 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Uniwersalny płyn do prania - koncentrat hibiskus i jaśmin

Ecover Uniwersalny płyn do prania -​ koncentrat hibiskus i jaśmin, 1,50 l

  • Do prania białego i kolorowego o trwałych kolorach
  • Testowany dermatologicznie
  • 20°C - 60°C
79,00 zł (52,67 zł / l)

Dostawa do 6 października

Środek do czyszczenia toalet cytrusowa świeżość

Ecover Środek do czyszczenia toalet cytrusowa świeżość, 750 ml

  • Z naturalną siłą kwasu cytrynowego
  • Świeży zapach na bazie roślin
  • Całkowicie biodegradowalny
17,99 zł (23,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do prania - koncentrat do kolorów kwiat jabłoni i frezja

Ecover Płyn do prania -​ koncentrat do kolorów kwiat jabłoni i frezja, 1,50 l

  • Do prania kolorowego
  • Ulegające biodegradacji
  • Głęboka czystość włókna od 20°C
79,00 zł (52,67 zł / l)

Dostawa do 6 października

Tabletki do zmywarki Classic w korzystnym opakowaniu

Ecover Tabletki do zmywarki Classic w korzystnym opakowaniu, 70 tabletki (70 szt.)

  • Doskonały efekt czyszczenia
  • Bez wątpliwych pozostałości
  • Nie zawiera fosforanów
96,00 zł (1,37 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Ecover Płyn do usuwania kamienia

Ecover Płyn do usuwania kamienia, 500 ml

  • Usuwa uporczywe osady wapienne
  • Delikatna piana
  • Do czyszczenia łazienki
22,99 zł (45,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Essential cytrynowy płyn do ręcznego mycia naczyń

Ecover Essential cytrynowy płyn do ręcznego mycia naczyń, 950 ml

  • Bardzo ekonomiczny
  • Naturalny, świeży zapach cytrusów
  • Biodegradowalne składniki
25,99 zł (27,36 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kuchenny środek do czyszczenia piekarnika i kuchenki

Ecover Kuchenny środek do czyszczenia piekarnika i kuchenki, 500 ml

  • Z organicznymi substancjami myjącymi
  • Rozpuszcza uporczywy brud i tłuszcz
  • Formuła na bazie roślinnych składników
22,99 zł (45,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Płyn do prania ZERO

Ecover Płyn do prania ZERO, 1 l

  • Mocna ochrona przed plamami
  • Delikatny dla wrażliwej skóry
  • 30 °C - 60 °C
69,00 zł (69,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Łagony środek do prania - lilia i melon

Ecover Łagony środek do prania -​ lilia i melon, 1 l

  • Do wełny i delikatnych tkanin
  • Delikatnie czyści
  • Do prania ręcznego i w pralce
33,99 zł (33,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do czyszczenia toalet "atlantycka świeżość"

Ecover Płyn do czyszczenia toalet "atlantycka świeżość", 750 ml

  • O potrójnym działaniu
  • Świeży, przyjemny zapach
  • Składniki ulegające biodegradacji
17,99 zł (23,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Proszek do prania kolorów, koncentrat

Ecover Proszek do prania kolorów, koncentrat, 38 prań (1,90 kg)

  • Chroni włókna i kolory
  • Czyści od temperatury prania 30°C
  • Zapach lawendy i eukaliptusa
106,00 zł (55,79 zł / kg)

Dostawa do 21 października

Ecover Aktywny tlen - wybielacz

Ecover Aktywny tlen -​ wybielacz, 0.4 kg (400 g)

  • Usuwa odbarwialne plamy
  • Bez dodatku chloru i rozjaśniacza optycznego
  • Opakowanie w 100% nadające się do recyklingu
16,99 zł (42,48 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ecover Cytrynowe tabletki do zmywarki

Ecover Cytrynowe tabletki do zmywarki, 1.4 kg (70 szt.)

  • Silne wobec tłuszczu
  • Składniki biodegradowalne
  • Vegan
106,00 zł (1,51 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Ecover Płyn do mycia powierzchni szklanych

Ecover Płyn do mycia powierzchni szklanych, 500 ml

  • Do okien i luster
  • Czyści bez smug
  • Składniki na bazie roślinnej
22,99 zł (45,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Essential do mycia wanien eukaliptus

Ecover Essential do mycia wanien eukaliptus, 500 ml

  • Wszystkie składniki ulegają biodegradacji
  • Połączenie zapachu mięty i eukaliptusa
  • Wegański
27,99 zł (55,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Uniwersalny środek czyszczący o zapachu trawy cytrynowej i imbiru

Ecover Uniwersalny środek czyszczący o zapachu trawy cytrynowej i imbiru, 1 l

  • SKuteczny w walce z tłuszczem i brudem
  • Opakowanie wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu
  • Zapach trawy cytrynowej i imbiru
22,99 zł (22,99 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Uniwersalny lawendowy proszek do prania

Ecover Uniwersalny lawendowy proszek do prania, 1,20 kg

  • Temperatury prania do 60 ° C
  • Świeży, naturalny lawendowy zapach
  • Vegan
53,00 zł (44,17 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ecover Srodek do czyszczenia toalet  - jodła

Ecover Srodek do czyszczenia toalet -​ jodła, 0.75 l (750 ml)

  • Świeży, naturalny aromat sosny
  • Składniki na bazie warzyw i składników mineralnych
  • Wegański
21,99 zł (29,32 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ecover Tabletki do zmywarki Classic

Ecover Tabletki do zmywarki Classic, 70 tabletki (70 szt.)

  • Doskonały efekt czyszczenia
  • Nie pozostawia niebezpiecznych pozostałości
  • Środki powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego
96,00 zł (1,37 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Od ponad 35 lat Ecover jest synonimem skutecznych detergentów, płynów do mycia naczyń i środków czyszczących, które są wytwarzane wyłącznie z odnawialnych, roślinnych surowców i minerałów w Malle w Belgii. Z Ecover Ty też możesz być częścią buntu przeciwko niepotrzebnym odpadom, emisji dwutlenku węgla i zanieczyszczeniom. Mając długoterminowy cel całkowitego wyeliminowania pierwotnego plastiku, Ecover jest liderem w ratowaniu naszej planety. Ty też stań się częścią rewolucji!