claro - przyjazne dla środowiska środki czyszczące

Ekologiczne produkty do zmywarek

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Rodzaj prania Właściwości Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia Temperatura prania
Filtr

claro: 13 artykułów

claro EKO Classic Tabletki do zmywarki

claro EKO Classic Tabletki do zmywarki, 100 szt.

  • Folia rozpuszczalna w wodzie
  • Bez oleju palmowego
  • Wyprodukowano w Austrii
82,00 zł (0,82 zł / szt.)

Dostawa do 2 października

claro EKO Multi Tabletki do zmywarki

claro EKO Multi Tabletki do zmywarki, 70 szt.

  • Z funkcją soli i nabłyszczacza
  • Folia rozpuszczalna w wodzie
  • Bardzo skuteczne
82,00 zł (1,17 zł / szt.)

Dostawa do 2 października

claro EKO Classic Proszek do zmywarek

claro EKO Classic Proszek do zmywarek, 2,70 kg

  • Skuteczny nawet w niskich temperaturach
  • Nie zawiera chloru ani oleju palmowego
  • Silne działanie czyszczące
91,00 zł (33,70 zł / kg)

Dostawa do 2 października

claro EKO Sól alpejska

claro EKO Sól alpejska, 6 kg

  • Sól austriacka
  • Przeciw osadom wapiennym
  • Nie zawiera fosforanów ani oleju palmowego
32,99 zł (5,50 zł / kg)

Dostawa do 2 października

claro EKO Nabłyszczacz do zmywarki

claro EKO Nabłyszczacz do zmywarki, 500 ml -​ Refill

  • Zapobiega powstawaniu plam z wody i kamienia
  • Formuła zapewniająca świeżość i połysk
  • Ulega biodegradacji
19,99 zł (39,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

claro EKO Hygiene Tabletki do zmywarki

claro EKO Hygiene Tabletki do zmywarki, 50 szt.

  • Dezynfekcja do 99,99%
  • Z nabłyszczaczem i substytutem soli
  • Z aktywnym tlenem
64,00 zł (1,28 zł / szt.)

Dostawa do 2 października

EKO proszek do prania Kolorowy zawrót głowy

claro EKO proszek do prania Kolorowy zawrót głowy, 2,20 kg

  • Delikatne i kolorowe pranie
  • 30°C - 95°C
  • Wystarcza na około 35 prań
106,00 zł (48,18 zł / kg)

Dostawa do 2 października

EKO Multi Wszechstronny proszek do zmywarki

claro EKO Multi Wszechstronny proszek do zmywarki, 2,40 kg

  • Z funkcją soli i nabłyszczacza
  • Przeciw silnym zabrudzeniom
  • Nie zawiera oleju wegańskiego i palmowego
91,00 zł (37,92 zł / kg)

Dostawa do 2 października

claro EKO Proszek do prania Śnieżna biel

claro EKO Proszek do prania Śnieżna biel, 1 kg

  • Białe i jasne pranie
  • 30° - 95°C
  • Wystarcza na około 35 prań
53,00 zł (53,00 zł / kg)

Dostawa do 2 października

claro EKO Płyn do mycia naczyń

claro EKO Płyn do mycia naczyń, 500 ml -​ Refill

  • Wysoka zdolność rozpuszczania smaru
  • Ulega biodegradacji
  • Zapach rabarbaru
16,99 zł (33,98 zł / l)

Dostawa do 2 października

claro multi NEXT Tabs

claro multi NEXT Tabs, 20 szt.

  • Z funkcją soli i nabłyszczacza
  • Błysk bez osadu
  • Bez osadu i biodegradowalne
33,99 zł (1,70 zł / szt.)

Dostawa do 2 października

claro EKO Koncentrat do pielęgnacji maszyn

claro EKO Koncentrat do pielęgnacji maszyn, 160 g

  • Przeciw osadom z kamienia i tłuszczu
  • Przyjazny dla środowiska
  • Na jedno użycie
42,99 zł (268,69 zł / kg)

Dostawa do 2 października

EKO Tabletki zapobiegające osadzaniu się kamienia

claro EKO Tabletki zapobiegające osadzaniu się kamienia, 45 szt.

  • 45 tabletek
  • Dbają o pralkę od wewnątrz
  • Skuteczna ochrona przed osadzaniem się kamienia
59,00 zł (1,31 zł / szt.)

Dostawa do 2 października

claro to austriacka marka specjalizująca się w ekologicznych produktach do zmywania naczyń w zmywarce. Zgodnie z mottem firmy „Green. But fine”, wszystkie produkty claro zapewniają nie tylko lśniące, czyste naczynia, ale także dbają o środowisko: wszystkie składniki są całkowicie ekologiczne. Opakowania mogą być kompostowane.