Prawdziwe i wysokiej jakości mydła z Aleppo

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Właściwości Konsystencja Certyfikaty
Filtr

Mydła z Aleppo: 19 artykułów

Oryginalne mydło Aleppo 40% oleju laurowego

Zhenobya Oryginalne mydło Aleppo 40% oleju laurowego, 170 g

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Do twarzy, dłoni i ciała
  • Wykonane ręcznie
42,99 zł (252,88 zł / kg)

Dostawa do 5 października

La Corvette Mydło w płynie Aleppo

La Corvette Mydło w płynie Aleppo, 500 ml

  • Z laurem i oliwą z oliwek
  • Testowane dermatologicznie
  • W 99% naturalne
72,00 zł (144,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Najel Mydło z Aleppo 100% oliwa z oliwek

Najel Mydło z Aleppo 100% oliwa z oliwek, 200 g

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Właściwości odżywcze
  • Usuwa nawet uporczywe pozostałości
22,99 zł (114,95 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Najel Mydło w płynie Aleppo 40% olej laurowy

Najel Mydło w płynie Aleppo 40% olej laurowy, 500 ml

  • Do skóry wrażliwej i podrażnionej
  • Do twarzy, ciała, rąk i włosów
  • Nie zawiera substancji zapachowych i hipoalergiczny
68,00 zł (136,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Najel Aleppo - mydło w płynie

Najel Aleppo -​ mydło w płynie, 500 ml

  • Idealne również do suchej i wrażliwej skóry
  • Autentyczne i naturalne
  • W brązowej butelce chroniącej przed światłem
40,99 zł (81,98 zł / l)

Dostawa do 5 października

Zhenobya Organiczne mydło Aleppo oliwkowe 100%

Zhenobya Organiczne mydło Aleppo oliwkowe 100%, 200 g

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Skutecznie oczyszcza skórę całego ciała
  • Wartość pH: 8-9
24,99 zł (124,95 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Zhenobya Mydło Aleppo z kawą

Zhenobya Mydło Aleppo z kawą, 120 g

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Właściwości wygładzające
  • Z najlepszą kawą arabską
37,99 zł (316,58 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Zhenobya Organiczne Mydło Aleppo Dead Sea Salt

Zhenobya Organiczne Mydło Aleppo Dead Sea Salt, 100 g

  • Niezwykle łagodne dla skóry
  • Upiększajace oczyszczanie
  • Ujędrnia skórę
27,99 zł (279,90 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Zhenobya Organiczne mydło Aleppo 12%

Zhenobya Organiczne mydło Aleppo 12%, 200 g

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Stymulujące działanie
  • Wspiera samoregulacyjne funkcje skóry
32,99 zł (164,95 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Zhenobya Organiczne mydło Aleppo 6%

Zhenobya Organiczne mydło Aleppo 6%, 200 g

  • Do wszystkich rodzajów skóry
  • Wykonane ręcznie
  • Nadaje się również do mycia włosów
27,99 zł (139,95 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Mydło Aleppo w płynie z 25% oleju laurowego

Tadé Mydło Aleppo w płynie z 25% oleju laurowego, 500 ml

  • Dla wrażliwej skóry
  • Delikatnie oczyszcza
  • Zapewnia witalizującą świeżość
60,00 zł (120,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Zhenobya Ekologiczne mydło z gliny z Aleppo

Zhenobya Ekologiczne mydło z gliny z Aleppo, 100 g

  • Wysoka zawartość minerałów
  • Odżywia
  • Pozostawia skórę aksamitnie gładką
27,99 zł (279,90 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Organiczne mydło Aleppo 25% oleju laurowego

Zhenobya Organiczne mydło Aleppo 25% oleju laurowego, 200 g

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Naturalne właściwości dezynfekujące
  • Doskonale odżywia skórę
37,99 zł (189,95 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Najel Płynne mydło Aleppo

Najel Płynne mydło Aleppo, 500 ml

  • Dla wszystkich rodzajów skóry - nawet suchych i wrażliwych
  • Z właściwościami pielęgnacyjnymi
  • Czysto roślinne
54,00 zł (108,00 zł / l)

Dostawa do 5 października

Najel Mydło z miodem z Aleppo

Najel Mydło z miodem z Aleppo, 100 g

  • Odżywia i wzmacnia
  • Zapewnia elastyczność
  • Do rąk, twarzy i ciała
19,99 zł (199,90 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Zhenobya Mydło Aleppo z czarnuszką

Zhenobya Mydło Aleppo z czarnuszką, 120 g

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Delikatny efekt złuszczający
  • Odżywia i wygładza
37,99 zł (316,58 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

Zhenobya Mydło Aleppo z rumiankiem

Zhenobya Mydło Aleppo z rumiankiem, 120 g

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Szczególnie łagodne dla skóry
  • Wegańskie
37,99 zł (316,58 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

Tadé Mydło Aleppo z 40% oleju laurowego

Tadé Mydło Aleppo z 40% oleju laurowego, 200 g

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Oczyszcza i chroni
  • Naturalne składniki
43,99 zł (219,95 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

Mydło Aleppo w płynie - oliwa i olej laurowy

Tadé Mydło Aleppo w płynie -​ oliwa i olej laurowy, 500 ml

  • Dla wrażliwej skory
  • Wyjątkowo łagodny dla skóry
  • Bogaty w składniki odżywcze
52,00 zł (104,00 zł / l)

Produkt tymczasowo niedostępny