Przydatne akcesoria

Zbiorniki dozujące

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Właściwości
Filtr

Akcesoria: 1 - 30 z 46 artykułów

Sonett Dozująca kula do prania

Sonett Dozująca kula do prania

  • Brak przyklejania się komory dozownika
  • Pojemność: 150 ml
  • Do prania w temperaturze do 95°C
9,99 zł

Dostawa do 6 października

Klar Miarka 150 ml

Klar Miarka 150 ml

  • Dokładne dozowanie
  • Wykonane z czystego PP - nadające się do recyklingu
4,35 zł 4,58 zł

Dostawa do 6 października

Officina Naturae Kula do dozowania

Officina Naturae Kula do dozowania, 1 sztuka

  • Wspiera rozpuszczanie środka piorącego
  • Zmniejsza potrzebną ilość środka do prania
  • Redukuje ilość potrzebnego środka piorącego
10,99 zł

Dostawa do 6 października

Small Planet AMZ Kulki do suszarki

Small Planet AMZ Kulki do suszarki, 6 szt.

  • Zapewnia miękkie pranie bez zagnieceń
  • Bez barwników i zapachów
  • Do 40% krótszy czas schnięcia
106,00 zł (17,67 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Składana suszarka do prania wykonana z drewna

Garden Trading Składana suszarka do prania wykonana z drewna

  • Wykonana z nieprzetworzonego drewna bukowego
  • 2-stopniowa regulacja
  • Wysokość: 151 cm
392,85 zł 413,53 zł

Darmowa dostawa do 6 października

Sonett Miarka

Sonett Miarka

  • W podziale na 5ml
  • Całkowita objętość 30ml
  • Precyzyjne i dokładne
3,99 zł

Dostawa do 6 października

brabantia Składany kosz na pranie

brabantia Składany kosz na pranie, 1 szt.

  • Proste i szybkie składanie
  • Ze specjalną wodoodporną powłoką
  • Pojemność: 40 litrów
216,00 zł

Dostawa do 6 października

GUPPYFRIEND Worek na pranie

GUPPYFRIEND Worek na pranie

  • Do odzieży syntetycznej
  • Zmniejsza pękanie włókien
  • Zatrzymuje włókna z tworzyw sztucznych
158,00 zł

Dostawa do 6 października

Jajka do suszenia prania - wkład uzupełniający

Ecoegg Jajka do suszenia prania -​ wkład uzupełniający, Fresh Linen (4 szt.)

  • Zawiera 4 patyczki
  • Przyjemny zapach
  • Wegańskie
53,00 zł (13,25 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

brabantia Woreczki ochronne na pranie (3 szt.)

brabantia Woreczki ochronne na pranie (3 szt.), White

  • Trzy woreczki, dwa różne rozmiary
  • Mały artykuł – wielki pomysł
  • Chroń drobne i mniejsze elementy odzieży
53,00 zł

Dostawa do 6 października

Ecoegg Jajko do suszarki bębnowej

Ecoegg Jajko do suszarki bębnowej, Fresh Linen (2 szt.)

  • Skraca czas schnięcia
  • Nadaje praniu przyjemny zapach
  • Do miękkich ubrań
84,00 zł (42,00 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

brabantia Spinacze do prania

brabantia Spinacze do prania, 8 sztuk

  • Wysokiej jakości plastik
  • Brak plam rdzy
  • Kolory: czarny i szary
48,99 zł

Dostawa do 6 października

brabantia Piętrowy kosz na pranie

brabantia Piętrowy kosz na pranie, szary

  • Pojemność: 35 l
  • Kompaktowy design
  • Oszczędność miejsca podczas przechowywania
196,00 zł

Dostawa do 6 października

LastObject Laundry Bag

LastObject Laundry Bag, 23 x 19 cm

  • Uszyty w 100% z bawełny organicznej
  • Można prać w 60°C
34,90 zł 36,74 zł

Dostawa do 6 października

brabantia Kosz na pranie Collect-It, 55 l

brabantia Kosz na pranie Collect-​It, 55 l, White

  • Pojemność: 55 l
  • Wymiary: 38,2 × 38,2 × 64,3 cm
  • Łatwy w pielęgnacji
224,00 zł

Dostawa do 6 października

Dantesmile Siatka-woreczek z bawełny organicznej

Dantesmile Siatka-​woreczek z bawełny organicznej

  • Wszechstronne użycie w domu
  • Wykonany w 100% z bawełny organicznej
  • Rozmiar: 25,5 x 30,5 cm
21,99 zł

Dostawa do 6 października

brabantia Kosz na pranie Collect-It, 40 l

brabantia Kosz na pranie Collect-​It, 40 l, White

  • Wymiary: 58,7 × 38,7 × 27 cm
  • Łatwy w pielęgnacji i czyszczeniu
  • Pojemność: 40 l
139,00 zł

Dostawa do 6 października

bluu Kule do suszarki

bluu Kule do suszarki, 4 szt.

  • 4 sztuki
  • Energooszczędne
  • Czysta wełna owcza
160,00 zł (40,00 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Worek ochronny do prania butów sportowych

brabantia Worek ochronny do prania butów sportowych

  • Do jednej pary butów
  • W 100% nadający się do recyklingu
  • Z zamkiem błyskawicznym
53,00 zł

Dostawa do 6 października

brabantia Suszarka HangOn, 25m

brabantia Suszarka HangOn, 25m, Matt Black

  • Do dużych i małych rzeczy
  • Indywidualnie regulowane skrzydła
  • Zawiera 8 haczyków na wieszaki
396,00 zł

Darmowa dostawa do 26 października

Recyclip - Klamerki z recyklingu - Zestaw 3 sztuk

FAIR ZONE Recyclip -​ Klamerki z recyklingu -​ Zestaw 3 sztuk, 3 szt.

  • Wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu
  • Wszechstronne zastosowanie
  • Innowacyjny projekt
25,08 zł 26,40 zł (8,36 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Drewniane klamerki do bielizny ze sprężyną

Bürstenhaus Redecker Drewniane klamerki do bielizny ze sprężyną, 20 sztuk luzem

  • 20 Stuk
  • Rozmiar: 9cm
  • Nierdzewne
56,00 zł

Dostawa do 6 października

brabantia HangOn - suszarka z wieszakiem, 25 m

brabantia HangOn -​ suszarka z wieszakiem, 25 m, White

  • Regulowane skrzydła
  • W zestawie drążek na ubrania i haczyki
  • Łatwe składanie i rozkładanie
460,00 zł

Darmowa dostawa do 6 października

brabantia Szczotka do ubrań

brabantia Szczotka do ubrań

  • W podróży i w domu
  • Natychmiastowe usuwanie kłaczków i kurzu z ubrań
  • Niezawodna i trwała
37,99 zł

Dostawa do 6 października

Pojemnik na pranie 60 litrów z pokrywką z korka

brabantia Pojemnik na pranie 60 litrów z pokrywką z korka, White

  • Idealny do łazienki
  • Z otworami wentylacyjnymi
  • Wykonany z materiału odpornego na korozję
668,00 zł

Darmowa dostawa do 6 października

brabantia Kosz na pranie Bo Hi, 2 x 45 l

brabantia Kosz na pranie Bo Hi, 2 x 45 l, Matt Black

  • Worek na pranie z 2 przegródkami
  • Oszczędność miejsca - na ścianie lub w rogu
  • Stabilny i wytrzymały - z regulowanymi nakładkami ochronnymi
1 361,00 zł

Darmowa dostawa do 6 października

brabantia Wysuwana suszarka na pranie, 22 m

brabantia Wysuwana suszarka na pranie, 22 m, White

  • Zajmuje mało miejsca
  • Maksymalna głębokość: 4,4 m
  • Idealna do łazienki
185,00 zł

Dostawa do 6 października

ecoLiving Klamerki na pranie

ecoLiving Klamerki na pranie, 20 szt.

  • Wykonane z drewna i stali
  • Przyjazne dla środowiska
  • Nie zawierają plastiku
33,99 zł (1,70 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

brabantia Prostokątna torba / kosz na pranie

brabantia Prostokątna torba / kosz na pranie, szary

  • Pojemność 55 litrów
  • Składana
  • Łatwe napełnianie i opróżnianie
196,00 zł

Dostawa do 6 października

Bürstenhaus Redecker Małe klamerki do prania

Bürstenhaus Redecker Małe klamerki do prania, 100 sztuk / opakowanie

  • Rozmiar: 4,5 cm
  • Wykonane z woskowanego drewna bukowego
  • 100 sztuk w 1 op.
150,00 zł

Dostawa do 6 października