Mydła cukrowe - z pompką dozującą firmy Dr. Bronner's

Na bazie ekologicznych olejków i składników

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Właściwości Certyfikaty
Filtr

Mydła cukrowe - z pompką dozującą : 5 artykułów

Dr. Bronner's Sugar Soap Lemongrass Lime

Dr. Bronner's Sugar Soap Lemongrass Lime, 1,90 l

  • Do wszystkich rodzajów skóry i włosów
  • Orzeźwiający i pobudzający zapach
  • W praktycznym dozowniku z pompką
316,00 zł (166,32 zł / l)

Darmowa dostawa do 2 października

Dr. Bronner's Sugar Soap Baby Unscented

Dr. Bronner's Sugar Soap Baby Unscented, 710 ml

  • Bez substancji zapachowych
  • Do wrażliwej skóry i włosów
  • Nawilżające
152,00 zł (214,08 zł / l)

Dostawa do 2 października

Dr. Bronner's Sugar Soap Peppermint

Dr. Bronner's Sugar Soap Peppermint, 1,90 l

  • Do wszystkich rodzajów skóry i włosów
  • Odświeżające i oczyszczające
  • Właściwości nawilżające
316,00 zł (166,32 zł / l)

Darmowa dostawa do 2 października

Dr. Bronner's Sugar Soap Lavender

Dr. Bronner's Sugar Soap Lavender, 1,90 l

  • Do wszystkich rodzajów skóry i włosów
  • W praktycznym dozowniku z pompką
  • Do twarzy, rąk i włosów
316,00 zł (166,32 zł / l)

Darmowa dostawa do 2 października

Dr. Bronner's Sugar Soap Tea Tree

Dr. Bronner's Sugar Soap Tea Tree, 1,90 l

  • Do wszystkich rodzajów skóry i włosów
  • Nie zawiera syntetycznych środków powierzchniowo czynnych
  • Do twarzy, dłoni i włosów
316,00 zł (166,32 zł / l)

Darmowa dostawa do 2 października