Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Almond, 60 ml

Delikatne i wszechstronne mydło o słodko-ciepłych nutach zapachowych

25,99 zł

(433,17 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 60 ml

Jeszcze 7 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 249,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich rodzajów skóry
  • Z cennych olejków organicznych
  • Potrójnie skoncentrowane
  • Do twarzy, ciała, włosów i nie tylko

Kupowane często z Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Almond, 60 ml 25,99 zł (433,17 zł / l)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml 37,99 zł (633,17 zł / l)
Cena całkowita: 63,98 zł
Opis

18in1 Pure Castile Magic Soap Almond wyróżnia się ciepłym, słodkim zapachem marcepanu, który uprzyjemnia codzienną pielęgnację. Trzykrotnie skoncentrowana formuła na bazie zmydlonych organicznych olejów roślinnych delikatnie oczyszcza skórę i ma wiele zastosowań. Mydło można stosować m.in. do mycia twarzy, dłoni, ciała i włosów, dlatego dobrze sprawdza się zarówno w domu, jak i w podróży.

Sposób użycia: nanieść 2–3 krople mydła na wilgotne dłonie, spienić, rozprowadzić na skórze lub włosach, a następnie dokładnie spłukać wodą.

Nr art.: XDK-DRBE-DOLAL02
Zawartość: 60 ml
EAN: 018787771020
Marki: Dr. Bronner's
Rodzaje produktów: Mydło w płynie, pielęgnacja i higiena ciała
Nuty zapachowe : Migdałowy, Słodki
Właściwości: Vegan, Ulegające biodegradacji
Konsystencja: Płyn
Certyfikaty: BDIH, EWG, fair for life, NaTrue, Vegan Society
Porady dotyczące przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym i chronionym przed światłem miejscu
Właściwość produktu: Ulegający biodegradacji, bez GMO, do wielokrotnego napełniania, wegański, Uzupełnienie - opakowanie uzupełniające
Składniki (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Potassium Hempate[2], Potassium Jo­jobate[2], Parfum, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E)

  1. Certyfikat Sprawiedliwego Handlu
  2. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Informacje i możliwości użycia
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Almond

2 recenzje klientów w innym języku

4,6 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
4 (80%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
1 (20%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

5 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 2 recenzje w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder