bluu

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Rodzaj prania Właściwości Materiał Zakres stosowania Efekt czyszczenia Temperatura prania
Filtr

bluu: 14 artykułów

bluu Paski do prania Alpenfrische

bluu Paski do prania Alpenfrische, 60 szt.

  • Do wszystkich tekstyliów
  • Proste użycie
  • Do prania w 15–95°C
106,00 zł (1,77 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

cleanions - środek do czyszczenia butelek

bluu cleanions -​ środek do czyszczenia butelek, 140 szt.

  • Do wszystkich materiałów
  • Skuteczny przy kamieniu i zabrudzeniach
  • Szybkie i proste użycie
69,00 zł (0,49 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

bluu spongeblub – gąbki nierysujące

bluu spongeblub – gąbki nierysujące, 2 szt.

  • Do wielu powierzchni
  • Wyjątkowo chłonne
  • Ekologiczne i wegańskie
34,90 zł 36,74 zł (17,45 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

bluu Paski do prania delikatnych tkanin

bluu Paski do prania delikatnych tkanin, 60 szt.

  • Do wełny, jedwabiu, delikatnych tkanin i kaszmiru
  • Kwiatowo-świeża nuta zapachowa
  • Do prania w 15–95°C
106,00 zł (1,77 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

fred cleanstone - wkład do kamienia czyszczącego

bluu fred cleanstone -​ wkład do kamienia czyszczącego, 250 g

  • Do stali chromowanej i płyt szklano-ceramicznych
  • W pełni naturalne składniki
  • Poręczny i wydajny
100,39 zł 105,68 zł (401,56 zł / kg)

Dostawa do 6 października

bluu Kule do suszarki

bluu Kule do suszarki, 4 szt.

  • 4 sztuki
  • Energooszczędne
  • Czysta wełna owcza
160,00 zł (40,00 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

bluu Paski do prania nonscents

bluu Paski do prania nonscents, 60 szt.

  • Do wszystkich tekstyliów
  • Bez plastiku
  • Do prania w 15–95°C
106,00 zł (1,77 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

calcbusters – środek do czyszczenia i odkamieniania pralek

bluu calcbusters – środek do czyszczenia i odkamieniania pralek, 6 szt.

  • Do kamienia, zapachów i zabrudzeń
  • Mocna i skuteczna formuła
  • Bez plastiku
135,00 zł (22,50 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

bluu snO2 white - Oxi White Booster

bluu snO2 white -​ Oxi White Booster, 750 g

  • Do białego prania
  • Usuwa zapachy
  • Do prania w 30–95°C
64,00 zł (85,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Fleckenseife - mydło odplamiające w sztyfcie

bluu Fleckenseife -​ mydło odplamiające w sztyfcie

  • Do wszystkich tekstyliów
  • Składniki pochodzenia roślinnego
  • Bez plastiku i chemikaliów
36,99 zł

Dostawa do 6 października

bluufos – tabletki do zmywarki

bluu bluufos – tabletki do zmywarki, 62 szt.

  • Bez plastiku
  • Biodegradowalne
  • Wegańska formuła
106,00 zł (1,71 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

silvertrooper – antybakteryjna ściereczka ze srebrem

bluu silvertrooper – antybakteryjna ściereczka ze srebrem

  • Do wszystkich tekstyliów
  • Bez plastiku i substancji zapachowych
  • Na bakterie, zarazki i zapachy
212,00 zł

Dostawa do 6 października

bluu Wish.Wash. – paski do mycia podłóg

bluu Wish.Wash. – paski do mycia podłóg, 30 szt.

  • Do wszystkich podłóg zabezpieczonych powłoką
  • Odświeżający zapach grejpfruta
  • Usuwa kurz, brud i bakterie
80,00 zł (2,67 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

bluu Paski do prania Applecadabra

bluu Paski do prania Applecadabra, 60 szt.

  • Do wszystkich tekstyliów
  • Do prania w pralce i ręcznego
  • Do prania w 15–95°C
106,00 zł (1,77 zł / szt.)

Produkt tymczasowo niedostępny