Ekologiczne środki piorące i czyszczące firmy BIOPURO

Wielokrotnie certyfikowany i testowany dermatologicznie

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Rodzaj prania Właściwości Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia Temperatura prania
Filtr

BIOPURO: 18 artykułów

Płyn do czyszczenia podłóg z olejem z siemienia lnianego i orzecha

Biopuro Płyn do czyszczenia podłóg z olejem z siemienia lnianego i orzecha, 1 l

  • Z olejem z siemienia lnianego i orzecha
  • Testowany na nikiel, chrom i kobalt
  • Hipoalergiczny i wegański
28,93 zł 32,15 zł (28,93 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do prania ciemnych tkanin delikatny i aksamitny

Biopuro Płyn do prania ciemnych tkanin delikatny i aksamitny, 1 l

  • Pomaga zachować kolory na dłużej
  • Aksamitny zapach
  • Do prania w pralce i ręcznego
39,26 zł 43,63 zł (39,26 zł / l)

Dostawa do 6 października

Biopuro Wybielacz

Biopuro Wybielacz, 550 g

  • Testowany na nikiel, chrom i kobalt
  • Hipoalergiczny
  • Testowany dermatologicznie
27,90 zł 31,00 zł (50,73 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Biopuro Żel do zmywarek

Biopuro Żel do zmywarek, 500 ml

  • Ulega biodegradacji
  • Hipoalergiczny
  • Bez substancji petrochemicznych
30,99 zł 34,44 zł (61,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do prania o zapachu wiosennych kwiatów

Biopuro Płyn do prania o zapachu wiosennych kwiatów, 1 l

  • W postaci stężonej, aktywnych w temperaturze 30°C
  • Testowany na nikiel, chrom i kobalt
  • Hipoalergiczny i wegański
35,13 zł 39,04 zł (35,13 zł / l)

Dostawa do 6 października

Biopuro Politura do drewna

Biopuro Politura do drewna, 200 ml

  • Z olejem z orzechów włoskich, lnu i cedru
  • Testowany na nikiel, chrom i kobalt
  • Hipoalergiczny
28,93 zł 32,15 zł (144,65 zł / l)

Dostawa do 6 października

Biopuro Kwasek cytrynowy

Biopuro Kwasek cytrynowy, 450 g

  • Wszechstronne zastosowanie
  • Bez syntetycznych zapachów
  • Testowany dermatologicznie
33,06 zł 36,74 zł (73,47 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bezzapachowy płyn do prania tkanin dziecięcych

Biopuro Bezzapachowy płyn do prania tkanin dziecięcych, 1 l

  • Bbardzo skoncentrowany
  • Testowany na nikiel, chrom i kobalt
  • Hipoalergiczny i wegański
37,20 zł 41,34 zł (37,20 zł / l)

Dostawa do 6 października

Biopuro Spray przeciwko tłuszczowi

Biopuro Spray przeciwko tłuszczowi, 500 ml

  • Hipoalergiczny
  • Testowany dermatologicznie
  • Nadaje się do wielu powierzchni
28,93 zł 32,15 zł (57,86 zł / l)

Dostawa do 6 października

Biopuro Spray do łazienki długotrwała świeżość

Biopuro Spray do łazienki długotrwała świeżość, 500 ml

  • Świeży zapach
  • Testowany na nikiel, chrom i kobalt
  • Hipoalergiczny i wegański
26,86 zł 29,85 zł (53,72 zł / l)

Dostawa do 6 października

Biopuro Płyn nabłyszczający do zmywarek

Biopuro Płyn nabłyszczający do zmywarek, 250 ml

  • Zapobiega odkładaniu się wapnia
  • Testowany dermatologicznie
  • Wegański
20,66 zł 22,96 zł (82,64 zł / l)

Dostawa do 6 października

Biopuro Płyn do mycia naczyń

Biopuro Płyn do mycia naczyń, 500 ml

  • Skuteczny wobec tłuszczu
  • Hipoalergiczny i wegański
  • Testowany dermatologicznie
21,69 zł 24,11 zł (43,38 zł / l)

Dostawa do 6 października

Biopuro Zmiękczacz miękki i delikatny

Biopuro Zmiękczacz miękki i delikatny, 1 l

  • Usuwa nieprzyjemne zapachy
  • Testowany na nikiel, chrom i kobalt
  • Hipoalergiczny i wegański
29,97 zł 33,30 zł (29,97 zł / l)

Dostawa do 6 października

Delikatny płyn do prania ręcznego dla tkanin z wełny i kaszmiru

Biopuro Delikatny płyn do prania ręcznego dla tkanin z wełny i kaszmiru, 1 l

  • Testowany dermatologicznie
  • Eliminuje zapachy i dezynfekuje
  • Szczególnie przyjazny dla tkanin
39,26 zł 43,63 zł (39,26 zł / l)

Dostawa do 6 października

Środek do czyszczenia szkła i powierzchni

Biopuro Środek do czyszczenia szkła i powierzchni, 500 ml

  • Hipoalergiczny
  • Z olejem z drzewa herbacianego
  • Czyści i dezynfekuje
24,79 zł 27,55 zł (49,58 zł / l)

Dostawa do 6 października

Biopuro Płyn do prania tkanin kolorowych

Biopuro Płyn do prania tkanin kolorowych, 1 l

  • Skuteczny nawet przy 30°C
  • Testowany na nikiel, chrom i kobalt
  • Hipoalergiczny i wegańskiej
36,17 zł 40,19 zł (36,17 zł / l)

Dostawa do 6 października

Uniwersalny środek do czyszczenia olejek pomarańczowy

Biopuro Uniwersalny środek do czyszczenia olejek pomarańczowy, 250 ml

  • Testowany na nikiel, chrom i kobalt
  • Hipoalergiczny
  • Testowany dermatologicznie
35,13 zł 39,04 zł (140,52 zł / l)

Produkt tymczasowo niedostępny

Biopuro Aktywny usuwacz plam

Biopuro Aktywny usuwacz plam, 500 ml

  • Eliminuje nieprzyjemne zapachy
  • Testowany na nikiel, chrom i kobalt
  • Hipoalergiczny i wegański
29,97 zł 33,30 zł (59,94 zł / l)

Produkt tymczasowo niedostępny

Włoska marka BIOPURO od producenta Nivel od wielu lat jest synonimem innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska produktów do prania i czyszczenia. Cały asortyment produktów posiada liczne certyfikaty.