Mydła do rąk i środki czyszczące do gospodarstwa domowego od ATTITUDE

Przegląd wszystkich produktów

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Właściwości Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia
Filtr

Mydła do rąk i środki czyszczące do gospodarstwa domowego od ATTITUDE: 13 artykułów

Środek do czyszczenia płytek podłogowych i drewna

Attitude Środek do czyszczenia płytek podłogowych i drewna, 1,04 l

  • Hipoalergiczny
  • Na bazie roślinnej
  • Z naturalnym cytrusowym zapachem
25,83 zł 28,70 zł (24,84 zł / l)

Dostawa do 6 października

Środek do czyszczenia powierzchni w łazience

Attitude Środek do czyszczenia powierzchni w łazience, 800 ml

  • Wszechstronny
  • Bez chloru
  • Biodegradowalny
25,83 zł 28,70 zł (32,29 zł / l)

Dostawa do 6 października

Płyn do czyszczenia powierzchni kuchennych

Attitude Płyn do czyszczenia powierzchni kuchennych, 800 ml

  • Hipoalergiczny
  • Przyjazne dla środowiska
  • Nie był testowany na zwierzętach
25,83 zł 28,70 zł (32,29 zł / l)

Dostawa do 6 października

Preparat do czyszczenia kabin prysznicowych i powierzchni

Attitude Preparat do czyszczenia kabin prysznicowych i powierzchni, 800 ml

  • Neutralne CO2
  • Biologicznie biodegradowalny
  • Łatwy w użyciu
25,83 zł 28,70 zł (32,29 zł / l)

Dostawa do 6 października

Uniwersalny środek do czyszczenia powierzchni, cutrus

Attitude Uniwersalny środek do czyszczenia powierzchni, cutrus, 800 ml

  • Hipoalergiczny
  • Ulega biodegradacji
  • Z olejkami eterycznymi
25,83 zł 28,70 zł (32,29 zł / l)

Dostawa do 6 października

Attitude Środek do mycia owoców i warzyw

Attitude Środek do mycia owoców i warzyw, 800 ml

  • Wolny od konserwantów
  • Ze składników roślinnych i mineralnych
  • Bezzapachowy i hipoalergiczny
30,99 zł 34,44 zł (38,74 zł / l)

Dostawa do 6 października

Attitude Płyn do mycia okien, szkła i lustra

Attitude Płyn do mycia okien, szkła i lustra, 800 ml

  • Ulega biodegradacji
  • Na bazie roślin
  • Bez amoniaku
25,83 zł 28,70 zł (32,29 zł / l)

Dostawa do 6 października

Bezzapachowy środek do czyszczenia zabawek i powierzchni dla niemowląt

Attitude Bezzapachowy środek do czyszczenia zabawek i powierzchni dla niemowląt, 800 ml

  • Bez substancji zapachowych
  • Bez szkodliwych substancji chemicznych
  • Hipoalergiczny
38,24 zł 42,49 zł (47,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

little leaves Foaming Hand Soap Watermelon & Coco

Attitude little leaves Foaming Hand Soap Watermelon & Coco, 295 ml

  • Właściwości ochronne
  • Owocowy, egzotyczny zapach
  • Hipoalergiczna formuła
32,03 zł 35,59 zł (108,58 zł / l)

Dostawa do 6 października

little leaves Foaming Hand Soap Vanilla & Pear

Attitude little leaves Foaming Hand Soap Vanilla & Pear, 295 ml

  • Cudowna pianka
  • Działa ochronnie
  • Hipoalergiczny
32,03 zł 35,59 zł (108,58 zł / l)

Dostawa do 6 października

Attitude Mydło do rąk Super Leaves

Attitude Mydło do rąk Super Leaves, 473 ml

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Ma działanie wzmacniające i odświeżające
  • Testowany dermatologicznie
39,26 zł 43,63 zł (83,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Attitude Mydło do rąk Super Leaves Lemon

Attitude Mydło do rąk Super Leaves Lemon, 473 ml

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Oczyszczenie i regeneracja
  • Bogaty w przeciwutleniacze
39,26 zł 43,63 zł (83,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Attitude Mydło do rąk Super Leaves Olive

Attitude Mydło do rąk Super Leaves Olive, 2 l

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Nawilża
  • Bardzo łagodne dla skóry
130,25 zł 144,73 zł (65,13 zł / l)

Dostawa do 6 października