Frosch Spray - do prania wstępnego, 300 ml

Do

20,99 zł

(69,97 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 300 ml

Produkt dostępny

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 249,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Silnie oczyszcza
  • Przyjazny dla skóry
  • Wysoka podatność na biodegradację
  • Skutecznie usuwa plamy

Kupowane często z Frosch Środek do higienicznego czyszczenia Baby, 500 ml

Frosch Spray - do prania wstępnego, 300 ml 20,99 zł (69,97 zł / l)
Frosch Środek do higienicznego czyszczenia Baby, 500 ml 21,99 zł (43,98 zł / l)
Cena całkowita: 42,98 zł
Opis

Specjalny odplamiacz

Spray - do prania wstępnego od Frosch usuwa skutecznie uporczywe plamy z tkanin niemowląt. Silny odplamiacz z cytrynianem (sól kwasu owocowego) jest wykorzystywany do prania wstępnego, aby otrzymać czyste pranie.

Cechy:

  • na bazie naturalnych składników do pielęgnacji i oczyszczania
  • wysoka podatność na biodegradację
  • Przyjazny wybór surowców dla ludzi i środowiska

Zastosowanie:
Przed praniem spryskać plamę i pozostawić do zadziałania (około 10 minut). Następnie jak zwykle wyprać w pralce, według danych podanych na opakowaniu proszku do prania.

Nr art.: FR-1211522
Zawartość: 300 ml
EAN: 4001499915222
Marki: Frosch
Typ pralni: Tekstylia dziecięce
Właściwości: Vegan
Konsystencja: Płyn
Właściwość produktu: wegański
Składniki (INCI)

Aqua, Laureth-7, Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Citrate, Lauryl/Myristyl Glucoside, Parfum, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Sorbit, Mek, Subtilisin, Citric Acid, Amylase, Lipase, Cellulase, Mannanase, Calcium Chloride

Informacje prawne
Producent: Werner & Mertz GmbH & Co. KG, Neualmerstraße 13, 5400, Hallein, Niemcy, www.frosch.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Spray - do prania wstępnego

36 recenzji klientów w innym języku

4,6 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
35 (79%)
4 gwiazdki
4 (9%)
3 gwiazdki
3 (6%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
2 (4%)

44 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 36 recenzje w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder