Akcesoria do czyszczenia i sprzątania

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Właściwości Materiał Certyfikaty Zakres stosowania Efekt czyszczenia
Filtr

Akcesoria: 26 artykułów

Sonett Kranik do kanistrów 5 i 10 L

Sonett Kranik do kanistrów 5 i 10 L

  • Do napełniania z dużych pojemników sonet
  • Idealny do rzadkich produktów
22,99 zł

Dostawa do 2 października

Sonett Kranik do kanistrów, 20 l

Sonett Kranik do kanistrów, 20 l

  • Idealny do napełniania produktów o niskiej lepkości
  • Nadaje się do wszystkich kanistrów sonett
36,99 zł

Dostawa do 2 października

cleanions - środek do czyszczenia butelek

bluu cleanions -​ środek do czyszczenia butelek, 140 szt.

  • Do wszystkich materiałów
  • Skuteczny przy kamieniu i zabrudzeniach
  • Szybkie i proste użycie
69,00 zł (0,49 zł / szt.)

Dostawa do 2 października

ecoLiving Ściągacz do kabiny prysznicowej

ecoLiving Ściągacz do kabiny prysznicowej

  • Do okien, pryszniców i luster
  • Nie zawiera plastiku
  • Zapobiega powstawaniu plam z kamienia
43,99 zł

Dostawa do 2 października

Almawin Kurek wylotowy do kanistrów, 20 l

Almawin Kurek wylotowy do kanistrów, 20 l

  • Do wszystkich 20-litrowych pojemników AlmaWin
  • Wielokrotnego użytku
  • Praktyczny i wydajny
34,99 zł

Dostawa do 2 października

brabantia Spinacze do prania

brabantia Spinacze do prania, 8 sztuk

  • Wysokiej jakości plastik
  • Brak plam rdzy
  • Kolory: czarny i szary
48,99 zł

Dostawa do 2 października

Gummiflummi - gumki recepturki wykonane z naturalnej gumy

FAIR ZONE Gummiflummi -​ gumki recepturki wykonane z naturalnej gumy

  • Około 180 gumek
  • Wykonane z naturalnej gumy
  • Zrównoważone
37,99 zł

Dostawa do 2 października

brabantia Ściągaczka do kabiny prysznicowej ReNew

brabantia Ściągaczka do kabiny prysznicowej ReNew, Dark Grey

  • Miękki, antypoślizgowy uchwyt
  • Z hakiem do drzwi
  • Wykonana z silikonu
129,00 zł

Dostawa do 2 października

BiOHY Szczotka boczna do Roborock S5 i S6

BiOHY Szczotka boczna do Roborock S5 i S6

  • Do modeli Roborock S5, S6 i S7
  • Łatwa do wymiany
  • Dla lśniąco czystych podłóg
31,70 zł 79,26 zł

Dostawa do 2 października

BiOHY Szczotka boczna do Roborock S7

BiOHY Szczotka boczna do Roborock S7

  • Do modeli Roborock S7
  • Łatwa do wymiany
  • Dla lśniąco czystych podłóg
31,70 zł 79,26 zł

Dostawa do 2 października

Worek na kurz do stacji automatycznego opróżniania Roborock Braun S7/S7+/S7 Max/S7 Plus

BiOHY Worek na kurz do stacji automatycznego opróżniania Roborock Braun S7/S7+/S7 Max/S7 Plus

  • Zbiera kurz, roztocza i wiele innych.
  • Całkowicie uszczelnione
  • Łatwe do wymiany
31,70 zł 79,26 zł

Dostawa do 2 października

Biolu Kranik do kanistrów

Biolu Kranik do kanistrów

  • Dla pojemności 5 L i 20 L
  • Praktyczny i solidny
  • Odporny na ciśnienie
48,99 zł

Dostawa do 2 października

FORREST & LOVE Copper Patch

FORREST & LOVE Copper Patch

  • Do etui na smartfona
  • Odstrasza zarazki
  • Nie zakłóca sygnału
60,01 zł 63,17 zł

Dostawa do 2 października

Bürstenhaus Redecker Małe klamerki do prania

Bürstenhaus Redecker Małe klamerki do prania, 100 sztuk / opakowanie

  • Rozmiar: 4,5 cm
  • Wykonane z woskowanego drewna bukowego
  • 100 sztuk w 1 op.
150,00 zł

Dostawa do 2 października

Recyclip - Klamerki z recyklingu - Zestaw 3 sztuk

FAIR ZONE Recyclip -​ Klamerki z recyklingu -​ Zestaw 3 sztuk, 3 szt.

  • Wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu
  • Wszechstronne zastosowanie
  • Innowacyjny projekt
25,08 zł 26,40 zł (8,36 zł / szt.)

Dostawa do 2 października

Drewniane klamerki do bielizny ze sprężyną

Bürstenhaus Redecker Drewniane klamerki do bielizny ze sprężyną, 20 sztuk luzem

  • 20 Stuk
  • Rozmiar: 9cm
  • Nierdzewne
56,00 zł

Dostawa do 2 października

The Sustainable People Dozownik worków na odchody

The Sustainable People Dozownik worków na odchody

  • Z karabińczykiem
  • Odporny na wodę i brud
  • Można prać w pralce
106,00 zł

Dostawa do 2 października

GUPPYFRIEND Filtr do wiadra

GUPPYFRIEND Filtr do wiadra

  • Filtruje mikroplastik i brud
  • Z elastycznym ściągaczem
  • Przyjazny dla środowiska
106,00 zł

Dostawa do 2 października

GUPPYFRIEND Filtr do zlewu

GUPPYFRIEND Filtr do zlewu

  • Filtruje mikroplastik
  • Wszechstronny
  • Zrównoważony i łatwy w użyciu
158,00 zł

Dostawa do 2 października

BiOHY Zawór wylotowy DIN 45

BiOHY Zawór wylotowy DIN 45

  • Do napełniania z kanistrów
  • Szybkie wyjście
  • Z ukośnym wycięciem
38,18 zł 40,19 zł

Dostawa do 2 października

ecoLiving Klamerki na pranie

ecoLiving Klamerki na pranie, 20 szt.

  • Wykonane z drewna i stali
  • Przyjazne dla środowiska
  • Nie zawierają plastiku
33,99 zł (1,70 zł / szt.)

Dostawa do 2 października

Ściereczki do odkurzacza Roborock S7/S7+/S7 MaxV/S7 MaxV Plus/S7 MaxV Ultra

BiOHY Ściereczki do odkurzacza Roborock S7/S7+/S7 MaxV/S7 MaxV Plus/S7 MaxV Ultra

  • Dla połysku bez smug
  • Można prać w pralce
  • Wysoka jakość i trwałość
31,70 zł 79,26 zł

Dostawa do 2 października

BiOHY Szczotka główna do Roborock S7

BiOHY Szczotka główna do Roborock S7

  • Wysokiej jakości akcesorium Roborock
  • Praktyczna część zamienna
  • Łatwa do wymiany
38,13 zł 95,34 zł

Dostawa do 2 października

Bürstenhaus Redecker Szufelka do czyszczenia rynien

Bürstenhaus Redecker Szufelka do czyszczenia rynien

  • Z regulowanym uchwytem
  • Wysoka jakość wykonania
  • Rozmiar: 34,5 cm
145,00 zł

Dostawa do 2 października

Almawin Kurek wylotowy do kanistrów, 5 l

Almawin Kurek wylotowy do kanistrów, 5 l

  • Do wszystkich 5-litrowych kanistrów od AlmaWin
  • Łatwy w użyciu
  • Wygodne napełnianie z pojemników luzem
33,99 zł

Dostawa do 30 października

Zestaw szufelki i szczotki SinkSide z grzebieniem

brabantia Zestaw szufelki i szczotki SinkSide z grzebieniem

  • Szczotka z wbudowanym grzebieniem
  • Do postawienia lub zawieszenia
  • Zrównoważony materiał
85,00 zł

Dostawa do 19 października