Wysyłka i dostawa

Ile wynoszą koszty wysyłki?

krajWartość towarów (z VAT)Koszty dostawy (z VAT)
Polskaod 229,00 złbezpłatna dostawa
od 0,00 zł31,90 zł

* Podane koszty dostawy obowiązują w przypadku standardowej wysyłki. Mogą wystąpić dodatkowe opłaty, np. ze względu na wagę, rozmiar lub właściwości produktów. Informacje te można znaleźć bezpośrednio w opisie produktu.

Jak długo trwa dostawa?

Czas dostawy dla poszczególnych produktów jest wyświetlany bezpośrednio przy produkcie. Przewidywany termin dostawy całego zamówienia będzie widoczny po wybraniu adresu dostawy oraz usługi transportowej.

Jeśli nie jesteśmy w stanie, nie z naszej winy, dostarczyć zamówionych towarów, ponieważ dostawca nie spełnił swoich zobowiązań umownych, możemy odstąpić od zamówienia. Poinformujemy cię wtedy o tym niezwłocznie.

Pamiętaj także o tym, że nasze paczki wysyłane są z Austrii. To oznacza, że podczas austriackich dni wolych od pracy nasz dział obsługi klienta jest niedostępny, a nasz magazyn nie wysyła paczek.

Jak dostarczane są produkty wielkogabarytowe?

Dostawy towarów wielkogabarytowych, które są dostarczane za pośrednictwem spedytora, są z reguły realizowane do krawężnika pod podanym adresem. Dostawa następuje dopiero po wcześniejszym umówieniu się, firma spedycyjna skontaktuje się z Państwem telefonicznie.

Nasze opakowania

Uważamy na środowisko - uważaj z nami!

Materiał wypełniający naszych paczek jest 100% biodegradowalny - nadaje się do kompostowania. Produkty w pojemnikach szklanych są przez nas dodatkowo owinięte chroniącą folią bąbelkową.

Nasze pudełka wykonane są z czystego kartonu i można je normalnie traktować jak odpady z makulatury.

Usługa wysyłkowa

DHL Express

Wysyłka dla kraju: Polska za pośrednictwem DHL Express.

Jeśli złożysz zamówienie przed poniedziałek 04:45 godz., a zamówione produkty są dostępne w magazynie, Twoje zamówienie zostanie wysłane tego samego dnia. Aby produkty mogły zostać wysłane, wpłata musi zostać zaksięgowana na naszym koncie. Przewidywana Dostawa w ciągu 1 dnia roboczego. roboczych.

Zaraz po pomyślnym złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie w postaci wiadomości e-mail. Wieczorem, w dniu wysyłki, otrzymasz potwierdzenie nadania paczki z osobistym numerem śledzenia przesyłki, dzięki któremu dowiesz się o jej aktualnym statusie.

Przewidywany termin dostawy Twojego zamówienia jest wyświetlany na stronie danego produktu, a także w koszyku.

Współpracujące z nami firmy kurierskie starają się zawsze jak najszybciej dostarczyć przesyłkę. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli dojdzie do opóźnień w dostawie (głównie z powodu warunków pogodowych lub ruchu drogowego).

Zapłata należności celnych

Dla zamówień wysyłanych w ramach UE VAT wliczony jest w cenę, ponieważ paczki wysyłamy z Austrii. Obieg towarów w ramach UE jest bezcłowy, nie ma dalszych opłat.

⭐️ Informacje o wysyłce w okresie przedświątecznym ⭐️

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Aby wszystkie prezenty dotarły na czas - zwłaszcza w tym roku - bardzo ważne jest, aby zamówienia złożyć z odpowiednim wyprzedzeniem. Poniższe terminy są dla Ciebie wskazówką, która dotyczy tylko produktów aktualnie dostępnych w magazynie. *

 Wysyłka standardowaWysyłka ekspresowa*Dostawa przez spedytora
Polskaniedz., 17. grupon., 18. gruczw., 14. gru
Austriawt., 19. gruśr., 20. gruniedz., 17. gru
Belgiaczw., 14. gruniedz., 17. gruśr., 13. gru
Bułgariawt., 12. grupon., 18. gruniedz., 10. gru
Szwajcarianiedz., 17. gruniedz., 17. gru
Czechyniedz., 17. grupon., 18. gruczw., 14. gru
Niemcyniedz., 17. gruwt., 19. gruniedz., 17. gru
Daniawt., 12. gruczw., 14. gruniedz., 10. gru
Hiszpaniaczw., 14. grupon., 18. grupon., 11. gru
Finlandiaśr., 13. gruniedz., 17. gruniedz., 10. gru
Francjaniedz., 17. gruwt., 19. gruwt., 12. gru
Wielka Brytaniawt., 12. gruniedz., 10. gru
Chorwacjaniedz., 17. grupon., 18. gruwt., 12. gru
Węgrypon., 18. gruwt., 19. gruczw., 14. gru
Irlandiawt., 12. gruniedz., 17. gruniedz., 10. gru
Włochyniedz., 17. gruśr., 20. gruniedz., 17. gru
Liechtensteinniedz., 17. gruniedz., 17. gru
Luksemburgczw., 14. gruniedz., 17. gruśr., 13. gru
Holandiaczw., 14. gruniedz., 17. gruśr., 13. gru
Portugaliaśr., 13. grupon., 18. gruwt., 12. gru
Szwecjaczw., 14. gruniedz., 17. gruniedz., 10. gru
Słoweniapon., 18. gruwt., 19. gruniedz., 17. gru
Słowacjaczw., 14. grupon., 18. gruczw., 14. gru

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby paczki jak najwcześniej opuściły nasz magazyn, jednak nie mamy żadnego wpływu na pracę firm transportowych. Niestety nie możemy składać obietnic i dawać 100% gwarancji, niemniej wskazane terminy są wartościową wskazówką.

* Aby upewnić się, że dostawa przebiegnie szybko i bezproblemowo - zwłaszcza jeżeli decydujesz się na złożenie zamówienia w ostatniej chwili, po upływie powyższych terminów - prosimy o wybranie usługi dostawy ekspresowej (DHL Express lub UPS Express). Prosimy również zwrócić uwagę na ostatnie możliwe terminy zamówień oraz na istnienie konieczności odpowiedniej dopłaty. Kiedy przedświąteczna gorączka utrudnia wybór prezentów, pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na nasze kupony podarunkowe do samodzielnego wydrukowania!

⭐️ Życzymy wesołych i spokojnych Świąt! ⭐️